رفتن به مطلب
  • 0

ارسال و دریافت پیام با اینترنت

pourya-man

سوال

سلام 

من برای بخش پشتبانی برنامم میخوام از طریق اینترنت مثه واتس اپ و تلگرام با شخص پیام ارسال و دریافت کنم

سورس این برنامه تو نت بود که سایتش هیتلر شد متاسفانه

میخام ببینم چیکار باید بکنم ؟

بعدشم میخام یه حرکت بزنم برای به روز رسانی خودکار برنامه که روی سرور چک کنه اخرین نسخه برنامه رو اگه نسخه جدید تر اومده بود پیام بده و دانلود کنه نسخه جدید رو

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

برای مورد اول آموزش تصویریش رو ان شالله تا چند روز آینده دارم آماده میکنم . البته آموزشی که دارم آماده میکنم اینه :

ثبت نام با شماره موبایل در برنامه و فعال سازی آن از طریق پیامک

در مورد دوم هم میتونید توی هاستتون یک فایل txt درست کنید و مقدارش رو برابر مثلا 1 قرار بدید

توی خود برنامه هم در activity create بیایید یک فایل بسازید و مقدارش رو یک قرار بدید

حالا برنامه هر بار که اجرا میشه چک میکنه که مقدار 1 برنامه با 1 هاست برابره یا نه

اگر برابر بود که هیچ . اگر نبود فلان مسیج رو نشون بده . بسیار ساده هست

لینک ارسال

نه من میخام خود فایل رو چک کنه و دانلود کنه فقط پیام نباشه

لینک ارسال

درود

برای مورد اول آموزش تصویریش رو ان شالله تا چند روز آینده دارم آماده میکنم . البته آموزشی که دارم آماده میکنم اینه :

ثبت نام با شماره موبایل در برنامه و فعال سازی آن از طریق پیامک

در مورد دوم هم میتونید توی هاستتون یک فایل txt درست کنید و مقدارش رو برابر مثلا 1 قرار بدید

توی خود برنامه هم در activity create بیایید یک فایل بسازید و مقدارش رو یک قرار بدید

حالا برنامه هر بار که اجرا میشه چک میکنه که مقدار 1 برنامه با 1 هاست برابره یا نه

اگر برابر بود که هیچ . اگر نبود فلان مسیج رو نشون بده . بسیار ساده هست

اموزشش کی اماده میشه؟

لینک ارسال

کسی نیست پاسخ بده ؟

سلام.

شاید درست نباشه بگم اما سایت توسعه یار این امکانو داره.

ضمن اینکه کاربران براتون تماس باما ارسال میکنند ، شما هم میتونید مستقیما پاسخ اونهارو بدید. و این پاسخ همون لحظه واسشون ارسال میشه بدون وقفه.

کتابخانه هاشو دانلود کنید توی خودش توضیحات موجوده ، میتونید برای بیسیک هم استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...