رفتن به مطلب
  • 0

آپلود برنامه در دو یا چند مارکت

babi.jonz

سوال

سلام دوستان

میشه یه برنامه رو همزمان تو بازار و مایکت و کندو ... آپلود کرد؟

موردی که نداره؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

هیچ موردی نداره ..خیالت راحت

لینک ارسال

سلام

مشکلی نداره میتونید تو همه ی مارکت ها قرار بدید.

فقط باید چند تا مورد رو رعایت کنید.

مثلا اگه تو برنامتون بخشی رو گذاشتید برای نظر و 5ستاره دادن که به بازار روانه میشه ، موقعی ای که برنامه رو مثلا میذارید مایکت باید اون قسمتو وردارید یا کاری کنید بره به صفحه نظر دهی همون مارکت.

لینک ارسال

ایران اپس مارکت عجیبیه.بعضی وقتا کارشناسا برنامه هایی که همه مارکتا قبول کردن و کلی فروش داشته بهش ایراد میگیره.کندو کاربر آنچنانی نداره ولی خیلی زود برنامه رو قبول میکنن.حتی وقتی برنامه تون توی بازار قبول بشه بهتون ایمیل میدن و میگن برنامه رو تو کندو هم منتشر کنید.مایکت ضمانت درست کرده که به درد همه میخوره اگه خوب استفاده بشه.یعنی حتما باید سیستم چک کردن آنلاینو رو برنامه ات پیاده کنی وگرنه همه دانلود میکنن بعد پولو پس میگرن.مثلا من یه برنامه داشتم تو بازار 100تومن فروخت همزمان تو مایکت هم منتشر کردم 30 تومن فروخت(درست وقتی که ضمانت راه افتاده بود)بعد فرداش نگاه کردم دیدم 20تومن دیگه فروخته ولی تقریبا همه پولشونو پس گرفتن.و اون موقع هم حوصله امن کردن برنامه رو نداشتم.پس تقاضای لغو انتشار دادم.بازار به نظرم تا همین چند وقت پیش بهترین انتخاب بود ولی متاسفانه گند زد به برنامه اش به خاطر پول پرستیش.واسه اینکه قسمت تازه هارو برداشته.به نظرم برنامه تو قشنگ سیستم مایکت رو روش پیاده سازی کن بعد توی مایکت منتشر کن و البته بازار

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...