رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی در مورد شروع برنامه نویسی

AmOuR1993

سوال

سلام خدمت دوستان و اساتید

من تو برنامه نویسی بیسیک خیلی مبتدی هستم , میخاستم بپرسم چطوری میشه بیسیک رو شروع کرد منظورم اینه که آموزشا رو به طور موضوع محور شروع کنم یا پروژه محور؟؟هر کدوم رو که  توصیه میکنید لطفا بگین که کدوم  آموزش ها  یا پیکیج  یا... (هر چی شما بگین:))  میتونن برای یه فرد مبتدی عالی باشن.

میشه خودتونم بگین که چه طوری شروع کردین؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و اساتید

من تو برنامه نویسی بیسیک خیلی مبتدی هستم , میخاستم بپرسم چطوری میشه بیسیک رو شروع کرد منظورم اینه که آموزشا رو به طور موضوع محور شروع کنم یا پروژه محور؟؟هر کدوم رو که  توصیه میکنید لطفا بگین که کدوم  آموزش ها  یا پیکیج  یا... (هر چی شما بگین :))  میتونن برای یه فرد مبتدی عالی باشن.

میشه خودتونم بگین که چه طوری شروع کردین؟؟

اولک قطعن باید اینارو ببینید چون واجبه 

http://answercenter.ir/forum/37-آموزش-های-گام-به-گام-برای-مبتدی-ها/

بعدم ک میبینید اون مفاهبمشمو تمرین کنید ک خوب جا بیوفته بعدشم ی پروژه رو برا خودتون مثال بزنید و همونطور ک گفتین پروژه محور برین جلو مثلن بگین من تو 2 هفته باید ی کتاب بسازم مثل فلان کتاب (ترجیحا ی کتاب سبک باشه) بعد در خلال ساختش خیلی چیزا یاد میگیرین مثلن میفمین ب دیتابیس نیاز دارین و میرین سرچ میکنین و دیتابیسم یاد میگیرین بعدش میبینید انیمیشنم نیازه باز سرچ میکنید اموزشای تصویری انیمیشنو میبینید و همین طور تا انتهای ساخت اون کتاب کلی چیز یاد گرفتین :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...