رفتن به مطلب
  • 0

درخواست آموزش آپدیت دیتابیس

amoramante

سوال

با سلام به تمام اساتید 

بنده یه مشکلی در رابطه با اپدیت دیتا بیس دارم و اونم اینه که من میخوام اطلاعات رو از دیتابیس بخونم و اپدیت رو برای کاربرم قرار بدم ...

توضیحات اقا شهاب و اقای ایزدی رو دیدم و خوندم

حالا مشکل کجاست ؟؟؟

من میخوام لیستم هر روز اپدیت بشه و ممکنه یه فایل که امروز دارم فردا جزو لیستم نباشه و از کد زیر دارم استفاده میکنم ولی این کد خب ممکنه حجمش دیتابیسم زیاد بشه و دانلودش برای کاربر قطعا خوشایند نیست

البته داخل پرانتز بگم همین کدی هم که گذاشتم اجرا نمیشه و دیتا بیسم رو اپدیت نمیکنه !!!

از روش اقا شهاب هم که گذاشتن اگه یک ستون از جدولم رو بخوام پاک کنم لاست دیتا میده  :fekr:  :fekr:  :fekr:

لطفا اگه کسی هست که بتونه کمکم کنه  یا یه نمونه کد که کار میکنه بذاره ممنون میشم   :53:  :53:  :53:

(عذر خواهی و تشکر منو قبلا داشته باشید اگر سوال نادرست یا محل نادرست انتخاب کردم چون اولین مطلبمه که میفرستم)

Sub btnUpdate_Click
Dim ht As HttpJob
ht.Initialize("update",Me)
ProgressDialogShow("updating")
ht.Download("http://www.example.com/databases/data.db")
End Sub

**************************************************************************************

Sub JobDone(Job As HttpJob)
ProgressDialogHide
If Job.Success Then
If Job.JobName = "update" Then
Dim ou As OutputStream
File.Delete(File.DirInternal,"data.db")
ou = File.OpenOutput(File.DirInternal,"data.db",False)
File.Copy2(Job.GetInputStream,ou)
ou.Close
ToastMessageShow("updated successfully",False)
End If
End If
End Sub
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

شما می تونید برای گرفتن اطلاعات جدید از سمت سرور مابین تفاوت رکورد های دیتابیس لوکال و دیتابییس موجود در سرور ( MySql )  رو بدست بیارید و اطلاعات رو به دیتابیس لوکالتون اضافه کنید

اصل کار این هستش که شما شرطی رو قرار بدید که اگر آیدی موجود در دیتابیس سرور بزرگتر از آیدی دیتابیس محلی یا لوکالتون بود بیاد اطلاعات رو بگیره و به دیتابیس محلیتون اضافه کنه.

سلام

من متوجه نشدم منظور شما رو اگه یه قطعه کد بذارید ممنون میشم ، و احتمالا بتونم تحلیلش کنم و به جوابم برسم 

ممنون از راهنماییتون

لینک ارسال

با سلام به تمام اساتید 

بنده یه مشکلی در رابطه با اپدیت دیتا بیس دارم و اونم اینه که من میخوام اطلاعات رو از دیتابیس بخونم و اپدیت رو برای کاربرم قرار بدم ...

توضیحات اقا شهاب و اقای ایزدی رو دیدم و خوندم

حالا مشکل کجاست ؟؟؟

من میخوام لیستم هر روز اپدیت بشه و ممکنه یه فایل که امروز دارم فردا جزو لیستم نباشه و از کد زیر دارم استفاده میکنم ولی این کد خب ممکنه حجمش دیتابیسم زیاد بشه و دانلودش برای کاربر قطعا خوشایند نیست

البته داخل پرانتز بگم همین کدی هم که گذاشتم اجرا نمیشه و دیتا بیسم رو اپدیت نمیکنه !!!

از روش اقا شهاب هم که گذاشتن اگه یک ستون از جدولم رو بخوام پاک کنم لاست دیتا میده  :fekr:  :fekr:  :fekr:

لطفا اگه کسی هست که بتونه کمکم کنه  یا یه نمونه کد که کار میکنه بذاره ممنون میشم   :53:  :53:  :53:

(عذر خواهی و تشکر منو قبلا داشته باشید اگر سوال نادرست یا محل نادرست انتخاب کردم چون اولین مطلبمه که میفرستم)

Sub btnUpdate_Click

Dim ht As HttpJob

ht.Initialize("update",Me)

ProgressDialogShow("updating")

ht.Download("http://www.example.com/databases/data.db")

End Sub

**************************************************************************************

Sub JobDone(Job As HttpJob)

ProgressDialogHide

If Job.Success Then

If Job.JobName = "update" Then

Dim ou As OutputStream

File.Delete(File.DirInternal,"data.db")

ou = File.OpenOutput(File.DirInternal,"data.db",False)

File.Copy2(Job.GetInputStream,ou)

ou.Close

ToastMessageShow("updated successfully",False)

End If

End If

End Sub

40 تا بازدید داشته سوالم ولی ...

کسی جواب سوال منو نمیده ؟؟؟

لینک ارسال

دوست عزیز سایت یک امکان داره به نام قرار دادن کد که علامتش <> هست

کد رو توی اون قرار میدن  :malih:

لینک ارسال

سلام

شما می تونید برای گرفتن اطلاعات جدید از سمت سرور مابین تفاوت رکورد های دیتابیس لوکال و دیتابییس موجود در سرور ( MySql )  رو بدست بیارید و اطلاعات رو به دیتابیس لوکالتون اضافه کنید

اصل کار این هستش که شما شرطی رو قرار بدید که اگر آیدی موجود در دیتابیس سرور بزرگتر از آیدی دیتابیس محلی یا لوکالتون بود بیاد اطلاعات رو بگیره و به دیتابیس محلیتون اضافه کنه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...