رفتن به مطلب

کتابخانه پارس توبار (ParsToolbar Library)

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کاربران عزیز و گرامی
خب ...
با کتابخانه ی فوق العاده پارس تولبار در خدمت شما هستیم.

این کتابخانه توسط آقای اسماعیل شفیعی (mshafiee110) نوشته شده و به صورت کاملا اختصاصی در انجمن انسر سنتر به فروش گذاشته شده.

از کارهایی که از طریق این کتابخانه ی کاملا اختصاصی می شود انجام داد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

راست چین کردن اجزای تولبار
تغییر رنگ ، سایز ، فونت تایتل و ساب تایتل
راست چین کردن آیکون سرچ ویو
راست چین کردن سرچ ویو
تغییر رنگ، ساز و فونت سرچ ویو

دانلود سمپل

نکته : در صورت آپدیت شدن کتابخانه تمامی نسخه ها برای خریداران به صورت رایگان آپدیت خواهد شد

لینک خرید از فروشگاه

parstoolbar2.pngparstoolbar.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام دوستان نیاز به این کارها نیست و احتیاج به کتابخونه خاصی نیست کافی شما به برنامه کد RTL بدید داخل مانیفست سپس یه تکه کد جاوا ابجکت به برنامه میدی که تغییر زبان گوشی روی راست چین و چپ چین کردن ویو

به نام خدا سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کاربران عزیز و گرامی خب ... با کتابخانه ی فوق العاده پارس تولبار در خدمت شما هستیم. این کتابخانه توسط آقای اسماعیل شفیعی (mshafiee110) نوشته شده و به صورت کام

سلام دوستان این کتابخونه از api11 به بالا در حالتهایی که زبان گوشی فارسی یا انگلیسی باشه .کار میکنه یکی از دوستان پرسیده بودن دکمه منو(سه نقطه) رو هم راستچین میکنه؟بله آیا اگه از msmaterial drawer ا

تصاویر ارسال شده

سلام دوستان این کتابخونه از api11 به بالا در حالتهایی که زبان گوشی فارسی یا انگلیسی باشه .کار میکنه

یکی از دوستان پرسیده بودن دکمه منو(سه نقطه) رو هم راستچین میکنه؟بله

آیا اگه از msmaterial drawer استفاده کردیم و Withtoolbar زدیم میره سمت راست تولبار خودکار؟اره میره سمت راست ولی یه ناویگیشنش جهتش عوض نمیشه چون با کد نویسی خود برنامه است

لینک ارسال

جناب شفیعی من وقتی از کتابخانه تان استفاده می کنم اگر هیچ چیزی نداشته باشه خوب اجرا می شود اما اگر یک لیست ویو ساده هم بهش اضافه کنم با تاخیر چندثانیه ای اکتیویتی ظاهر می شود به گونه ای که بین اجرای دو اکتیویتی صفحه چند ثانیه سیاه می شود

لینک ارسال

جناب شفیعی من وقتی از کتابخانه تان استفاده می کنم اگر هیچ چیزی نداشته باشه خوب اجرا می شود اما اگر یک لیست ویو ساده هم بهش اضافه کنم با تاخیر چندثانیه ای اکتیویتی ظاهر می شود به گونه ای که بین اجرای دو اکتیویتی صفحه چند ثانیه سیاه می شود

سلام فکر نمیکنم مشکل از کتابخونه باشه.روی ایملاتور اینطوریه یا رو گوشی ؟برنامه اهل بیت من هم دراور هم لیست ویو وچیزای دیگرو همزمان با لود تولبار اونا روهم لود میکنم ولی مشکلی ندارن.یه بررسی کنید نشد پروژتون رو بفرستین بررسی کنم.

لینک ارسال

سلام فکر نمیکنم مشکل از کتابخونه باشه.روی ایملاتور اینطوریه یا رو گوشی ؟برنامه اهل بیت من هم دراور هم لیست ویو وچیزای دیگرو همزمان با لود تولبار اونا روهم لود میکنم ولی مشکلی ندارن.یه بررسی کنید نشد پروژتون رو بفرستین بررسی کنم.

جناب شفیعی روی ایمولاتور این طوره روی گوشی بهتره

می شه اگر فرصت داشتید  یه سمپل که هم دراور داشته باشه و هم لیست ویو و دوتا اکتیویتی داشته باشه که در هردو از پارس تولبار استفاده شده باشه قرار بدهید البته اگر براتون مشکلی نیست تا مطمءن تر بشم البته اگر فرصت داشتید

و در تغییرات بعدی کتابخانه می شه لوگوی تولبار را هم یخورده جاش را نزدیک تر تایتل قرار بدهید یا اصلا گراویتیش قابل تعیین باشه مثلا بشه وسط چین!!! البته اگه با اصول طراحی متریال در تناقض نیست که برادر امین313   مثل همیشه راهنمایی های مفیدشان را دریغ نخواهند کرد

لینک ارسال

تا مطمءن تر بشم البته اگر فرصت داشتید

:wacko1: :wacko1: :wacko1: :wacko1:

باشه تا فردا میفرستم.

ولی مکان اونا رو تغییر نباید داد.چون از استاندارد خارج میشه.این پدینگ و اندازه ها از قبل مشخص شدن.

لینک ارسال

سلام دوستان این کتابخونه از api11 به بالا در حالتهایی که زبان گوشی فارسی یا انگلیسی باشه .کار میکنه

یکی از دوستان پرسیده بودن دکمه منو(سه نقطه) رو هم راستچین میکنه؟بله

آیا اگه از msmaterial drawer استفاده کردیم و Withtoolbar زدیم میره سمت راست تولبار خودکار؟اره میره سمت راست ولی یه ناویگیشنش جهتش عوض نمیشه چون با کد نویسی خود برنامه است

سلام خسته نباشید

متوجه نشدم یعنی زبان باید فارسی باشه تا راست چین بشه؟

لینک ارسال

سلام خسته نباشید

متوجه نشدم یعنی زبان باید فارسی باشه تا راست چین بشه؟

سلام ممنونم. :53: :53: :53:

نه زبان فارسی باشه که از api ۱۷ به بالا خودش راستچین میکنه.

چه زبان فارسی و انگلیسی هردو راستچین میشن.

لینک ارسال

جناب شفیعی روی ایمولاتور این طوره روی گوشی بهتره

می شه اگر فرصت داشتید یه سمپل که هم دراور داشته باشه و هم لیست ویو و دوتا اکتیویتی داشته باشه که در هردو از پارس تولبار استفاده شده باشه قرار بدهید البته اگر براتون مشکلی نیست تا مطمءن تر بشم البته اگر فرصت داشتید

و در تغییرات بعدی کتابخانه می شه لوگوی تولبار را هم یخورده جاش را نزدیک تر تایتل قرار بدهید یا اصلا گراویتیش قابل تعیین باشه مثلا بشه وسط چین!!! البته اگه با اصول طراحی متریال در تناقض نیست که برادر امین313 مثل همیشه راهنمایی های مفیدشان را دریغ نخواهند کرد

سلام بفرمایید.اینم سمپل بهمراه متریال دراور

(فونت لوگو:زرقان معلی سازنده: داداش دوقلوم ابراهیم شفیعی ♥ )

pass:answercenter.ir

http://s6.picofile.com/file/8249301526/ParsRTLToolbar_Sample2.zip.html

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

جناب شفیعی من هر کدام ار تولبار لایت یا دارک را استفاده می کنم آیکون نویگیشن و سرچ و کل آیکون ها  سفید می مونه می خواستم بدونم چجوری رنگش را می شه سیاه کرد؟

لینک ارسال

جناب شفیعی من هر کدام ار تولبار لایت یا دارک را استفاده می کنم آیکون نویگیشن و سرچ و کل آیکون ها  سفید می مونه می خواستم بدونم چجوری رنگش را می شه سیاه کرد؟

http://answercenter.ir/topic/13562-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%B9%D9%86%D8%A7%D8%B5%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B1/

لینک ارسال

mshafiee110@

آقای مهندس 2 سئوال ؟

1. وقتی من overflow منورو اضافه میکنم درسته میره سمت چپ..این خوبه..اما راهی برای تغییر فونت اون اورفلو منو رو پیشنهاد میکنین؟

2. وقتی اون آیکون سه خط موازی روی هم رو اضافه میکنیم.. چه جوری به رویداد کلیکش دسترسی داشته باشیم؟آیا فقط باید باهاش از همون msmaterialdrawer که متاسفانه فونتش عوض نمیشه استفاد کرد؟ یا میشه یه اسلایدر دلخواه تعریف کرد و تو رویداد کلیک اون دکمه اون اسلایدر رو باز کرد؟

لینک ارسال

سلام لطفا زمانی که سوال دارین ,نقل قول ,پسندیدم ,یا پاسخ رو بزنید تا من متوجه سوالتون بشم,خب سوال اول, فونت منو روبا این نمیشه تغییر داد,سوال دوم ,شما هر دراوری که بخای میتونی استفاده کنی ,باتنی که تعریف میکنی یا ناویگیشنی که تعریف کردی رو بجای اینکه متریال دراور بهش نسبت بدی ,میتونی از آ اچ ناویگیشن دراور که قابلیتهای دیگه ای داره استفاده کنی.جناب غفاری تو آپ سینما اینکار رو انجام دادن ,میتونید ببینیدش.

لینک ارسال

سلام لطفا زمانی که سوال دارین ,نقل قول ,پسندیدم ,یا پاسخ رو بزنید تا من متوجه سوالتون بشم,خب سوال اول, فونت منو روبا این نمیشه تغییر داد,سوال دوم ,شما هر دراوری که بخای میتونی استفاده کنی ,باتنی که تعریف میکنی یا ناویگیشنی که تعریف کردی رو بجای اینکه متریال دراور بهش نسبت بدی ,میتونی از آ اچ ناویگیشن دراور که قابلیتهای دیگه ای داره استفاده کنی.جناب غفاری تو آپ سینما اینکار رو انجام دادن ,میتونید ببینیدش.

خب شما توی کتابخونه فقط اومدید آیکون نویگیشم رو تعریف کردید...سئوال من اینه چه جوری به رویداد کلیکش رو دسترسی داشته باشیم...یا همون ا آچ نوی/یشن دراور رو بهش نسبت بدیم؟ اگه دقیق با کد بگید ممنون میشم..چون من کتابخونه رو دان کردم اما توی همون دراور موندم

لینک ارسال

خب شما توی کتابخونه فقط اومدید آیکون نویگیشم رو تعریف کردید...سئوال من اینه چه جوری به رویداد کلیکش رو دسترسی داشته باشیم...یا همون ا آچ نوی/یشن دراور رو بهش نسبت بدیم؟ اگه دقیق با کد بگید ممنون میشم..چون من کتابخونه رو دان کردم اما توی همون دراور موندم

ببینید یه مثال دیگه تو تایپک مربوطه گذاشتم که ناویگیشن دارور داره و هر دو مورد رو تعریف کدم واسش الان اینجا هم باز قرار میدم.

.....

Dim imgabshare As ImageView
			imgabshare.Initialize("csmenu")
			imgabshare.Background=xml.GetDrawable("ic_menu_white_24dp")
			ActionBar.AddView(imgabshare,24dip,24dip,Gravity.RIGHT)	
......

این مربوط به ناویگیشن دراور
Sub ActionBar_NavigationItemClick
	MD.OpenDrawer 
End Sub

این دکمه یا ایمیج ویویی که خودمون تعریف کردیم.به اسم ایونت دقت کنید.باید متناسب با دکمه یا ایمیح ویو تعریف شده باشه.
Sub csmenu_Click
	MD.OpenDrawer 
End Sub
لینک ارسال

سلام بفرمایید.اینم سمپل بهمراه متریال دراور

(فونت لوگو:زرقان معلی سازنده: داداش دوقلوم ابراهیم شفیعی ♥ )

http://s6.picofile.com/file/8249301526/ParsRTLToolbar_Sample2.zip.html

میشه پسورد دانلود رو بگین ؟ پسورد میخوادش :(

لینک ارسال

میشه پسورد دانلود رو بگین ؟ پسورد میخوادش :(

ببخشین یادم رفته بود.

answercenter.ir

لینک ارسال

سلام ریسورسها رو من از قسمت منیفست ادد کردم.منیفست رو بررسی کنید.

tolbar.png

ارور رو میده :| 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...