رفتن به مطلب

کتابخانه پارس توبار (ParsToolbar Library)

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، saeed692 گفته است :

اگر بخوایم از app compat 3.20 استفاده کنیم باید چه کنیم ؟

فرقی نداره عزیز

تغیر این نسخه اپ کامپت روی سیک بار و چک باکس اینا بوده 

تا جایی ک یادمه ی مشکلاتی داشتن 

مخصوصا رادیو باتن ک توی یه پرنت بودن بازم عین چک باکس تنهایی عمل میکردن یعنی لازم بود ک توی ساب هاش با ایف و الس بیایم و بقیه رو مثلا چکد فالس کنیم

تولبارش تغییر نکرده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام دوستان نیاز به این کارها نیست و احتیاج به کتابخونه خاصی نیست کافی شما به برنامه کد RTL بدید داخل مانیفست سپس یه تکه کد جاوا ابجکت به برنامه میدی که تغییر زبان گوشی روی راست چین و چپ چین کردن ویو

به نام خدا سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کاربران عزیز و گرامی خب ... با کتابخانه ی فوق العاده پارس تولبار در خدمت شما هستیم. این کتابخانه توسط آقای اسماعیل شفیعی (mshafiee110) نوشته شده و به صورت کام

سلام دوستان این کتابخونه از api11 به بالا در حالتهایی که زبان گوشی فارسی یا انگلیسی باشه .کار میکنه یکی از دوستان پرسیده بودن دکمه منو(سه نقطه) رو هم راستچین میکنه؟بله آیا اگه از msmaterial drawer ا

تصاویر ارسال شده

دوستانی که این کتابخونه رو گرفتن

کتابخونه ریسورس هم داره؟

لینک ارسال

در در 1395/02/05, 21:18:13، مهدی ایزدی گفته است :

به نام خدا
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کاربران عزیز و گرامی
خب ...
با کتابخانه ی فوق العاده پارس تولبار در خدمت شما هستیم.

این کتابخانه توسط آقای اسماعیل شفیعی (mshafiee110) نوشته شده و به صورت کاملا اختصاصی در انجمن انسر سنتر به فروش گذاشته شده.

از کارهایی که از طریق این کتابخانه ی کاملا اختصاصی می شود انجام داد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

راست چین کردن اجزای تولبار
تغییر رنگ ، سایز ، فونت تایتل و ساب تایتل
راست چین کردن آیکون سرچ ویو
راست چین کردن سرچ ویو
تغییر رنگ، ساز و فونت سرچ ویو

دانلود سمپل

نکته : در صورت آپدیت شدن کتابخانه تمامی نسخه ها برای خریداران به صورت رایگان آپدیت خواهد شد

لینک خرید از فروشگاه

parstoolbar2.pngparstoolbar.png

با سلام این کتابخونه رو باید از کجا تهیه کنیم توی فروشگاه نیست.

در ضمن قابلیت تغییر فونت آیتم های موجود در سه نقطه داخل اکشن بار رو هم داره؟

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، hussein1 گفته است :

با سلام این کتابخونه رو باید از کجا تهیه کنیم توی فروشگاه نیست.

در ضمن قابلیت تغییر فونت آیتم های موجود در سه نقطه داخل اکشن بار رو هم داره؟

سلام
قشنگ جست‌وجو نکردین، اینجا را مطالعه بفرمایید.
خیر ندارد.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
در در 1395/03/26, 16:17:34، mshafiee110 گفته است :

سلام ببینید اینکار شدنی نیست .چون مکان سرچ ویو رو باکد تعریف کردن.

ساب کلیک ستینگ هم از این استفاده کنید  داخل سورس هم هستش.

Sub ToolBar_MenuItemClick (Item As ACMenuItem)

Log(Item.Title)

End Sub

جناب شفیعی من می خوام یک نوع سرچ به عنوان کلیک توی برنامه بگذارم که وفتی روش کلیک شده حالت تولبار بره به وضعیت جستجو و سرچ بار ظاهر بشه

از کدهای زیر استفاده کردم ولی هیچ کدام جواب نداد

Sub imgSearch_Click
	Search_QuerySubmitted("fff")
	Search_QueryChanged("fff")
	ASearch.Query="fff"
	ASearch.SubmitButtonEnabled=True
	ASearch.Submit
	ASearch.Query="eeeeee"
	ASearch.Submit
End Sub

راه حلی داره
یا کد جاوا که بشه سرچ بار ظاهر بشه و بعد کیبورد بیاد بالا

و یک سوال دیگه امکان پارالکس را به این پارس تولبار اضافه می کنید؟

ممنون

لینک ارسال

در در 1395/08/25, 08:44:15، bidgol گفته است :

جنابنیس شفیعی من می خوام یک نوع سرچ به عنوان کلیک توی برنامه بگذارم که وفتی روش کلیک شده حالت تولبار بره به وضعیت جستجو و سرچ بار ظاهر بشه

از کدهای زیر استفاده کردم ولی هیچ کدام جواب نداد

Sub imgSearch_Click
	Search_QuerySubmitted("fff")
	Search_QueryChanged("fff")
	ASearch.Query="fff"
	ASearch.SubmitButtonEnabled=True
	ASearch.Submit
	ASearch.Query="eeeeee"
	ASearch.Submit
End Sub

راه حلی داره
یا کد جاوا که بشه سرچ بار ظاهر بشه و بعد کیبورد بیاد بالا

و یک سوال دیگه امکان پارالکس را به این پارس تولبار اضافه می کنید؟

ممنون

سلام البته این سوال زیاد مرتبط با کار این کتابخونه نیس ولی چشم امتحان میکنم ببینم ممیشه اینکارو  کرد ،درمورد پارالکس هم پارالکس یه کتابخونه مجزا هست،که در حال حاضر یه ساب دارم بهش اضافه میکنم که حالت فید رو بتونیم ایجاد کنیم،پارالکس اصلا کاری به تولبار نداره کاملا مجزا عمل میکنه.

لینک ارسال

در در 1395/09/01, 13:38:00، mshafiee110 گفته است :

سلام البته این سوال زیاد مرتبط با کار این کتابخونه نیس ولی چشم امتحان میکنم ببینم ممیشه اینکارو  کرد ،درمورد پارالکس هم پارالکس یه کتابخونه مجزا هست،که در حال حاضر یه ساب دارم بهش اضافه میکنم که حالت فید رو بتونیم ایجاد کنیم،پارالکس اصلا کاری به تولبار نداره کاملا مجزا عمل میکنه.

باسلام جناب شفیعی 

از کتابخانه شما استفاده کردم که دوتا مشکل دارم 

1. اول اینکه زیر اکشن بار سایه نمیخوره توی اکتیوتی مین . هر کدی رو میزنم بی تاثیر میمونه اما تو اکشن بار اکتیوتی های دیگه سایه اعمال میشه باید چه کدی رو بزنم برای اینکه اکشن بار اکتیوتی اصلی برنامه سایه دار بشه؟

2. دوم اینکه استاتوس بار در همه اکتیوتی ها بنفش هست مثل سورس پروژه خود شما ، هر رنگی رو توی مانیفست میزنم اعمال نمیشه. چکار کنم چه کدی رو بزنم؟

ایا مشکل از کتابخانه شماست ؟! لطفا رفع کنید حسابی کلافه شدیم :sorry:

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، hussein1 گفته است :

باسلام جناب شفیعی 

از کتابخانه شما استفاده کردم که دوتا مشکل دارم 

1. اول اینکه زیر اکشن بار سایه نمیخوره توی اکتیوتی مین . هر کدی رو میزنم بی تاثیر میمونه اما تو اکشن بار اکتیوتی های دیگه سایه اعمال میشه باید چه کدی رو بزنم برای اینکه اکشن بار اکتیوتی اصلی برنامه سایه دار بشه؟

2. دوم اینکه استاتوس بار در همه اکتیوتی ها بنفش هست مثل سورس پروژه خود شما ، هر رنگی رو توی مانیفست میزنم اعمال نمیشه. چکار کنم چه کدی رو بزنم؟

ایا مشکل از کتابخانه شماست ؟! لطفا رفع کنید حسابی کلافه شدیم :sorry:

سلام عزیزم ببینید سوال اول در حال پیدا کردن روشی برای حل این موضوع هستم.سوال دوم احتمالا شما هم ریسورس ادد کردین هم از طریق کدنویسی از داخل خود برنامه یکی رو پاک کنید و دیگری رو تغییر بدین.

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، mshafiee110 گفته است :

سلام عزیزم ببینید سوال اول در حال پیدا کردن روشی برای حل این موضوع هستم.سوال دوم احتمالا شما هم ریسورس ادد کردین هم از طریق کدنویسی از داخل خود برنامه یکی رو پاک کنید و دیگری رو تغییر بدین.

سلام 

چه کدی رو باید بزنم؟

اگر بخام رنگ اکشن بار و استاتوس بار  هر اکتیوتی جداگانه تغییر کنه یعنی وارد هر اکتیوتی میشم رنگ اکشن بار و استاتوس بار تغییر کنه توی هر اکتیوتی چه کدی بزنم؟

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، hussein1 گفته است :

سلام 

چه کدی رو باید بزنم؟

اگر بخام رنگ اکشن بار و استاتوس بار  هر اکتیوتی جداگانه تغییر کنه یعنی وارد هر اکتیوتی میشم رنگ اکشن بار و استاتوس بار تغییر کنه توی هر اکتیوتی چه کدی بزنم؟

سلام سوالتون رو تو تایپک دیگه بپرسین -این سوال مربوط به این کتابخونه نیست.

لینک ارسال

سلام من از appcompat v3.30 استفاده می کنم 

موقع اجرا این ارور رو میده . (من با appcompat مشکلی ندارم چون سمپل های خودش بدون مشکل باز میشه)

12_5_2016_7_13_15_PM.png

لینک ارسال

در در 1395/03/12, 12:53:01، mshafiee110 گفته است :

سلام ریسورسها رو من از قسمت منیفست ادد کردم.منیفست رو بررسی کنید.

باسلام میخواستم بدونم این کتابخونه بامتریال دراور +کلاس تغییر فونتش مشکل وتداخلی نداره؟ چون من وقتی کدراست چین کردن دیزاین رو توی منیفست میزارم متن ایتم های متریال دراورم بهم میریزه !

باتشکر

لینک ارسال

در 26 دقیقه قبل، iavaduu گفته است :

باسلام میخواستم بدونم این کتابخونه بامتریال دراور +کلاس تغییر فونتش مشکل وتداخلی نداره؟ چون من وقتی کدراست چین کردن دیزاین رو توی منیفست میزارم متن ایتم های متریال دراورم بهم میریزه !

باتشکر

نه مشکل نداره بده استفاه میکنم :) و این با اون روشی ک میگین فرق داره 

اون روی کل برنامه اعمال میشه 

لینک ارسال

در 21 ساعت قبل، s.ahmadreza.m گفته است :

سلام من از appcompat v3.30 استفاده می کنم 

موقع اجرا این ارور رو میده . (من با appcompat مشکلی ندارم چون سمپل های خودش بدون مشکل باز میشه)

12_5_2016_7_13_15_PM.png

سلام این مشکل فقط روی سورس اصلی بود روی اپ خودم تست کردم درست کار کرد 

حالا یک مشکل دیگه دارم اونم جهت 1.علامت برگشت هست که به سمت چبه اما باید به سمت راست باشه نمی دونم چکار کنم درست بشه ریسورس هایی هم که گفته بودین پاک بشه پاک کردم 

9ic_screenshot_2016-12-06-16-45-49.png

و برای اینکه بعد از لمس دکمه برگشت اکتیویتی بسته بشه باید چه کار کنم ببخشید اگه این سوال بی ربطه 

2.یک مشکل دیگه که داره اینه که وقتی زبان گوشی فارسی باشه روی ایکون سرچ دست رو نگه میداری کلمه جست و جو میره سمت راست  

vec_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6-

لینک ارسال

در در 1395/02/06, 09:48:13، مهدی ایزدی گفته است :

به نام خدا
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کاربران عزیز و گرامی
خب ...
با کتابخانه ی فوق العاده پارس تولبار در خدمت شما هستیم.

این کتابخانه توسط آقای اسماعیل شفیعی (mshafiee110) نوشته شده و به صورت کاملا اختصاصی در انجمن انسر سنتر به فروش گذاشته شده.

از کارهایی که از طریق این کتابخانه ی کاملا اختصاصی می شود انجام داد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

راست چین کردن اجزای تولبار
تغییر رنگ ، سایز ، فونت تایتل و ساب تایتل
راست چین کردن آیکون سرچ ویو
راست چین کردن سرچ ویو
تغییر رنگ، ساز و فونت سرچ ویو

دانلود سمپل

نکته : در صورت آپدیت شدن کتابخانه تمامی نسخه ها برای خریداران به صورت رایگان آپدیت خواهد شد

لینک خرید از فروشگاه

parstoolbar2.pngparstoolbar.png

سلام

لینک چرا خرابه؟

خواستم بخرم لینک مشکلداره

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
در ۱ ساعت قبل، smm1378 گفته است :

سلام.من خریدم و پول رو پرداخت کردم!

چجوری دانلود کنم؟ :|

خیلی پیچیدست سیستم pda.

اول ک جاش اینجا نیست ولی برید به قسمت بالا ک منوی دراپ داونه !

روی فروشگاه ک کرسر رو میبری توی منوی باز شده مدیریت خرید هارو بزنید !

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام

این کتابخونه منوی 3 نقطه رو بدون مشکل ایجاد میکنه اما با منوی روی تولبار مشکل داره

همونطور که توی پیوست می بینید مِنو رو آینه میکنه! کلمه آخرین کلا برعکس شده

راه جایگزینش toolbar.addview هست اما اگر این مشکل حل بشه خیلی بهتره و کد تمیز تر و استانداردتر در میاد

ممنون میشم آقای شفیعی یه بررسی کنید

img.jpg

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، ddccsdad گفته است :

سلام

این کتابخونه منوی 3 نقطه رو بدون مشکل ایجاد میکنه اما با منوی روی تولبار مشکل داره

همونطور که توی پیوست می بینید مِنو رو آینه میکنه! کلمه آخرین کلا برعکس شده

راه جایگزینش toolbar.addview هست اما اگر این مشکل حل بشه خیلی بهتره و کد تمیز تر و استانداردتر در میاد

ممنون میشم آقای شفیعی یه بررسی کنید

img.jpg

سلام عزیزم دارم رو یه نسخه جدید کار میکنم.لطفا در حال حاضر از همون روش قبلی استفاده کنید.ممنون

لینک ارسال

سلام دوستان نیاز به این کارها نیست و احتیاج به کتابخونه خاصی نیست کافی شما به برنامه کد RTL بدید داخل مانیفست سپس یه تکه کد جاوا ابجکت به برنامه میدی که تغییر زبان گوشی روی راست چین و چپ چین کردن ویو ها نقش نداشته باشه 
یه تکه کد هم برای این هست شاید شما دوست داشته باشید که یه ویو براتون چپ چین باشه برای تمام اینا کد هست روش استاندارد گوگل همین هست و نیازی به هیچ کتابخونه ی خاصی نیست اپلیکیشن دیکشنری دانشجو 2 رو ببینید من با این روش راست چین کردم و خیلی اپلیکیشن های دیگه خود اکشن بار پیش فرض اندورید راست چین هست . با این روش تمام ویو ها راست چین میشن سیک بار - سویچ - و ....

این کد رو بگذارید مانیفست  

SetApplicationAttribute(android:supportsRtl, "true")

این کد رو برای این بکار میگیریم که تغییر زبان گوشی روی حالت راست چین و چپ چین بودن تاثیری نگذاره این تابع رو داخل اکتیوتی کری ایت فراخونی کنید 

Sub ForseRtlSupported
	Dim j,jo As JavaObject
	jo.InitializeStatic  ("android.view.View")
	If j.InitializeStatic  ("android.os.Build$VERSION").GetField ("SDK_INT") > 16 Then
		j.InitializeContext.RunMethodJO("getWindow",Null).RunMethodJO("getDecorView",Null) _
.RunMethod ("setLayoutDirection",Array(jo.GetField ("LAYOUT_DIRECTION_RTL")))
	End If
End Sub

این کد هم برای این هست شاید شما دوست داشته باشید یه ویو براتون چپ چین بمونه مثلا جهت اسکرول ویو پیجر ها دوست دارید از چپ به راست باشه  کافی فقط ویو رو بهش بدید همین .

Sub ForceLTRSupported(View As View)
	Dim jA,jos As JavaObject
	jos.InitializeStatic  ("android.view.View")
	If jA.InitializeStatic  ("android.os.Build$VERSION").GetField ("SDK_INT") > 16 Then
		jA = View
		jA.RunMethod ("setLayoutDirection",Array(jos.GetField ("LAYOUT_DIRECTION_LTR")))
	End If
End Sub

با این 3 تا کد دیگه هر ویویی رو بخواین راحت میتونید راست چین و چپ چین کنید.

نکته اول : این روش استاندارد خود گوگل داخل اپ هاش از همین روش استفاده میکنه 
نکته ی دوم : این روش برای API 16 به بعد هست یعنی API 15 , API 16  رو شامل نمیشه نگران این موضوع نباشید که طبق آمار خود بازار تنها 6 درصد گوشی های موجود این API دارن که برای این 6 درصد هم چپ چین باشه مشکلی ایجاد نمیکنه چون کاربرهای ایرانی به چپ چین بودن عادت دارن خود اپ های گوگل هم برای زبان فارسی زیر API 17  چپ چین هستن
نکته ی سوم : به هیچ عنوان از تولبار های غیر استاندارد دیگه استفاده نکنید خود اندورید تولبار داره با کلی امکانات که گوگل بهش داده نیازی واقعا به استفاده از بقیه تولبار ها نیست هر کاری هم بخواین میتونید باهاش انجام بدید تولبار اپ کامپت خودش کلی امکانات داره 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...