رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی ساخت آلارم از دیتابیس

محمد رشوند

سوال

سلام دوستان

میخواستم برنامه آلارمی بسازم که از دیتابیس ساعت تاریخ از پیش تایین شده رو بیاد بگیره هر موقع رسید به اون ساعت و تاریخ نوتیفیکشن یا هر چیز دیگه ای بده که کاربر مطلع بشه

خب از آموزش اقا پژمان میشه کمک بزرگی گرفت کار کد نویسیشو مشکل ندارم میتونم بنویسم فقط کمک میخوام برای بهینه ساختن این برنامه یعنی اگر نظری دارین در مورد اینکه برنامه رو هر چه بهتر

بسازم که بعد ها به مشکل نخوره بهم بگین

فرض کنید میخوام برنامه ای بسازم با عنوان پخش اذان در ساعت خاصی از روز که هر روز اذان پخش کنه خب همه روز ها ساعت پخش میزان یکی نیست چند دقیقه عقب و جلو هستش

حالا ساعت و تاریخ رو لیست کردم و با ساخت سرویس و به کمک این کتابخونه و آموزش

کارمو تکمیل کردم

الان دیتابیس دارم با چهار ستون id , time,date,play خب میام چک میکنم وقتی تایم و دیت من رسید به اون مقدار خاص بیاد اذان رو از پلی بگیره پخش کنه

(ستون پلی صداهای مختلف اذان رو گذاشتم)

راهنمایی کنید + نظر بدید + کمک کنید برای ساخت این اپ ممنونم از عزیزانی که فکرشون رو با بنده به اشتراک میزارن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام عزیزان :give_rose:

@,

سپاس این کتابخانه به دست همکاران سایت کوئیک لرن ساخته بنظر بنده باید بسیار مفید باشه

@,

مهدی جان ممنون ولی برنامه اذان یک مثال بود تا تصویر ذهنی برنامه ای که میخوام بسازم تو ذهن کاربران واضح باشه

@,

شهاب جان واقعاً گل گفتی اینطوری که خودم گفته بودم ممکن بود برنامه بعد یه مدت فشار زیادی بیاره طی این چک کردن روزانه اما اینطوری میایم وقتی که مثلاً اولین ایدی از دیتابیس ساعت و تاریخش ست شد همون موقع ایدی دوم رو برای الارم ست میکنیم

ازتون ممنونم :give_rose:

لینک ارسال

درود

یک کتابخونه دیدم کارش اوقات شرعی بود 

ی چیزی مث باد صبا...

قبل و بعد و....

ولی خوب هرچی گشتم پیداش نکردم....پیداش کردی قطعا خیلی به کارت میاد.. :53:  :53: 

:sorry:  :sorry: 

لینک ارسال

درود

خب اذان شهر های مختلف با همدیگه فرق داره

برای این مشکل چطوری دارید از دیتابیس آفلاین استفاده میکنید؟

این رو یک خورده توضیح بدید  :fekr:

لینک ارسال

سلام

یه راهی به ذهنم رسید که ممکنه بشه پیادش کرد و کمکتون کنه...

جدا از اینکه میتونید توی سرویس، هر ثانیه زمان دیتابیس رو چک کنید و ببینید که وقت اذان شده یا نه(البته زیاد بهینه به نظر نمیرسه) 

میشه وقتی که اولین اذان گفته شد مثلا(مثلا اذان صبح) شما بیای برای تایم اذان بعدیت، یه الارم رو ست کنی روی گوشی، با برودکست رسیور اموزش پژمان هم میتونی بدون مشکل توی اون تایم ، کارت رو انجام بدی، به همین شکل، وقتی تایم اون الارم رسید و کارهات انجام شد، برای تایم بعدی اذانت، یه الارم تنظیم کنی و ......

فقط میمونه بار اول، که بیا چک کن اگه فایل تکست نبود، بیاد و برای اولین تایم اذان ، یه الارم ست کنه و فایل رو درست کنه، اگرم بود که به شکل بالا که بهتون گفتم...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...