رفتن به مطلب
  • 0

گرفتن اطلاعات از سایت دیگران

mnik

سوال

سلام. دوستان میخوام بدونم راهی هست که از پنل بازارم یه سری اطلاعات رو بگیرم و تو برنامه م نشون بدم؟ مثلا تعداد نصب فعال، یا تعداد نظرات و از همه مهم تر مبلغ قابل تصفیه حساب؟ اینا همه توی خود پنل هست ولی میخوام توی اپلیکیشن نمایششون بدم. ممکنه؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما با وب ویو کادر های مربوط به لاگین را لود کنید یوزر و پسورد رو بزنید

داخل ساب job don ادرسی که بعد از لاگین شدن رو میاره رو چک کنید اگر اون ادرس بود بیاد مقدار value اون قسمت هایی که میخواین رو بگیرید و بریزید داخل لیبل یا هر چیزی

آموزش کار با وب ویو داخل انجمن هست کافیه جستجو کنید

بنظر من شما از سورس های آماده بلاگفا و رزبلاگ هم استفاده کنید که داخل انجمن توسط دوستامون ساخته شده است :give_rose:

لینک ارسال

شما با وب ویو کادر های مربوط به لاگین را لود کنید یوزر و پسورد رو بزنید

داخل ساب job don ادرسی که بعد از لاگین شدن رو میاره رو چک کنید اگر اون ادرس بود بیاد مقدار value اون قسمت هایی که میخواین رو بگیرید و بریزید داخل لیبل یا هر چیزی

آموزش کار با وب ویو داخل انجمن هست کافیه جستجو کنید

بنظر من شما از سورس های آماده بلاگفا و رزبلاگ هم استفاده کنید که داخل انجمن توسط دوستامون ساخته شده است :give_rose:

ممنون میشم اگه لینک این سورس هایی که میفرمایید رو برام بفرستید...

لینک ارسال

کلا به نظر من این کار که شما یک سری اطلاعات رو از پنل بازارتون بگیرید نیاز دارید خیلی قوی با Element ها کار کرده باشید

لینک ارسال

توی فروشگاه سورس رزبلاگ هست

دوست خوبم من این سورسو پیدا نمیکنم. میشه لینک بدین بهم؟

لینک ارسال

کلا به نظر من این کار که شما یک سری اطلاعات رو از پنل بازارتون بگیرید نیاز دارید خیلی قوی با Element ها کار کرده باشید

میدونم کار ساده ای نیست ولی تجربه ی چند سال کار با b4a  دارم. راهنمایی کنید میتونم این کارو انجام بدم. ممنون.

لینک ارسال

این لینک مشکل داره دوست خوبم.

دوستان برام خیلی حیاتیه. لطفا کمک کنید.

حتی حاضرم سفارشو بدم اگه کسی بلده برام بسازدش به ازاش مبلغ مورد توافق رو دریافت کنه.

لینک ارسال

آموزش تصویری GetElement کردن و کار با کتابخانه WebViewExtras

لینک ارسال

بسیار بسیار متشکرم دوست خوبم. لطف کردید. بررسی میکنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...