رفتن به مطلب

آموزش جامع ارسال اطلاعات و فایل در دیتابیس آنلاین

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

به نام خداوند منان

امیدوارم که حالتون خوب و خوش باشه

خب در این پکیج آموزشی نکات جالبی جدای از هدف اصلی آموزش گفته شده است

شما در این آموزش که شامل 4 پارت می باشد و حدود یک ساعت ( کم و بیش ) در مورد اضافه کردن اطلاعات به همراه فایل در سمت سرور آموزش خواهید دید که اعم از :

- کانفینگ کردن فایل های PHP جهت ارتباط با دیتابیس MySQL و الگوریتم آپلود فایل در هاست (File Manager )

- گرفتن اطلاعات از سرور به صورت کلی

- گرفتن اطلاعات از سرور به صورت دسته بندی شده

- ایجاد یک Chooser برای انتخاب فایل از حافظه

- و . .

برنامه هایی که می توانید بعد از یادگیری این آموزش بسازید متنوع هستش و می توانید به عنوان مثال برنامه ی کتابخانه ای از PDF های آموزشی از دروس دانشگاهی بسازید و فایل هارو به این طریق بگیرید عکس ها و قسمت های مختلف رو نمایش بدهید

در کل ماهیت این پکیج آموزشی بوده و می توانید با کمی خلاقیت و پشتکار به صورت سفارشی شده مانند نرم افزار های مارکت عمل کنید و اطلاعات رو دریافت کنید و نمایش بدهید

و یا برنامه هایی مانند نیازمندی ها بتوانید یکسری اطلاعات را به همراه فایل به سرویس دهنده مورد نظر بفرستید.

مدرس: استاد مجید آرتا

کاملا اختصاصی

لینک خرید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام من میخوام یه برنامه بسازم که وصل بشه به سایت و با هر مطلبی که درون سایت قرار میگیره توی برنامه هم قرار بگیره

یعنی مثلا با ورود به برنامه بارگزاری انجام بده و اگر مطلبی جدیدی توی سایت قرار گرفت توی برنامه هم نشون بده به صورت مطلب

اگه شما یک فیلم اموزشی یا یک بکیج بهم معرفی کنید ممنونتون میشم

لینک ارسال

به نام خداوند منان

امیدوارم که حالتون خوب و خوش باشه

خب در این پکیج آموزشی نکات جالبی جدای از هدف اصلی آموزش گفته شده است

شما در این آموزش که شامل 4 پارت می باشد و حدود یک ساعت ( کم و بیش ) در مورد اضافه کردن اطلاعات به همراه فایل در سمت سرور آموزش خواهید دید که اعم از :

- کانفینگ کردن فایل های PHP جهت ارتباط با دیتابیس MySQL و الگوریتم آپلود فایل در هاست (File Manager )

- گرفتن اطلاعات از سرور به صورت کلی

- گرفتن اطلاعات از سرور به صورت دسته بندی شده

- ایجاد یک Chooser برای انتخاب فایل از حافظه

- و . .

برنامه هایی که می توانید بعد از یادگیری این آموزش بسازید متنوع هستش و می توانید به عنوان مثال برنامه ی کتابخانه ای از PDF های آموزشی از دروس دانشگاهی بسازید و فایل هارو به این طریق بگیرید عکس ها و قسمت های مختلف رو نمایش بدهید

در کل ماهیت این پکیج آموزشی بوده و می توانید با کمی خلاقیت و پشتکار به صورت سفارشی شده مانند نرم افزار های مارکت عمل کنید و اطلاعات رو دریافت کنید و نمایش بدهید

و یا برنامه هایی مانند نیازمندی ها بتوانید یکسری اطلاعات را به همراه فایل به سرویس دهنده مورد نظر بفرستید.

مدرس: استاد مجید آرتا

کاملا اختصاصی

لینک خرید

سلام من میخوام یه برنامه بسازم که وصل بشه به سایت و با هر مطلبی که درون سایت قرار میگیره توی برنامه هم قرار بگیره

یعنی مثلا با ورود به برنامه بارگزاری انجام بده و اگر مطلبی جدیدی توی سایت قرار گرفت توی برنامه هم نشون بده به صورت مطلب

لینک ارسال

درود

ببینید پایه و اساس کار حدودا همینه که توی دوره های آموزشی کار با دیتابیس آنلاین هست

دیگه بقیش بستگی به نوع سایت داره. وردپرس باشه ؟ جوملا باشه؟ کلا خیلی خیلی مسائل فرق میکنه و حتی ما دوره ی آموزشی وصل کردن برنامه

به همین انجمن رو هم آماده کنیم 1% هم تضمین وجود نداره که شما بتونید روی سایت دیگه ای هم همین رو پیاده کنید

فقط شما باید پایه کار رو یاد بگیرید و بقیه بسته به تلاش خودتون هستش + اینکه باید PHP خودتون رو در حدی قوی کنید که بتونید نیازهای خودتون رو برطرف کنید

لینک ارسال

• 6 ماه بعد...

سلام دوست عزیز من الان این آموزشو خریداری کردم ولی هیچ لینک دانلودی بهم نداد شاید من بلد نیستم میتونین راهنماییم کنید چکار باید بکنم؟:sorry:

در هم اکنون، imvic گفته است :

سلام دوست عزیز من الان این آموزشو خریداری کردم ولی هیچ لینک دانلودی بهم نداد شاید من بلد نیستم میتونین راهنماییم کنید چکار باید بکنم؟:sorry:

اقا پیدا کردم عذر میخوام بابت آموزشاتونم ممنونم:53:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...