رفتن به مطلب
  • 0

مشکل دو کپچا شدن در برنامه نویسی

Mehdi-Signal

سوال

درود خدمت دوستان عزیز :53:

مشکلی در کد نویسی برام پیش اومده میخواستم دوستانی که میتونن کمک کنن منو همراهی بدن !

سایت : https://billing.mci.ir/billing/

این سایت قبض همراه اول هستش که من میخواستم برنامش رو طبق آموزش استفاده از WebViewExtras که مهدی ایزدی عزیز آموزش داد بنویسم و همچیز به خوبی پیش رفت ، مشکل قبلی در پست قبلیم رو هم حل کرد!
اما متاسفانه یه مشکل دیگه اینکه این سایت ها از ماژول استفاده می کنن که کپچا به صورت رندوم عوض میشه یعنی چیزی که در WebView به من نشون میده با چیزی که خودش در ImageView لود می کنه متفاوته،

تصویر نمونه :

011.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

همونطور که قبلا تو تاپیکای مشابه هم گفتم ، این سایتها یک لینک دارن که با دانلود کردن اون لینک هردفعه یک عکس متفاوت لود میشه.

با روش هایی مثل دانلود با httpjob نمیتونید بگیرینش ، چون گفتم با دانلود کردن دوباره اون عکسه عوض میشه و با چیزی که تو وب ویو هست متفاوته.

راه حلش اینه که عکس مورد نظر که توی وب ویو لود شده رو با جاوا اسکریپت کپی کنیم یا به عبارتی Canvas دیتای اون عکسو بگیریم و دوباره با Base64 دیکد و تبدیل به عکسش کنیم و در انتها بذاریمش داخل یه imageview ای چیزی...

درحال حاضر هم کتابخانشو برای اینکار نوشتم ولی مشکلی که داره اینه که روی اندروید های 2.3.6 نمیتونه دیتای عکسو بگیره ، بخاطر همین میترسم که شاید رو اندروید های مختلف هم مشکل داشته باشه. و همچنین ممکنه رو بعضی از اندروید 2.3.6 ها هم کار کنه...

به هرحال سعی میکنم تا امروز یافردا اون کتابخانه رو منتشر کنم.

لینک ارسال

برای بیسیک متاسفانه راهی نیس

مگه اینکه وب ویو رو کوچیک کنید هم سایز کپچا ک فقط کپچا دیده بشه که اونم اصلا کار استانداردی نیست

لینک ارسال

خیلی عالی پژمان جان، امیدوارم هرچه سریعتر آماده بشه چون خیلی نیاز بهش هست ،

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...