رفتن به مطلب

بورس آنلاین (آزمایشی)

ارسال‌های توصیه شده

سلام

برنامه ای نوشتم که میاد قیمت ثانیه ای بورس رو به حداکثر اختلاف 2 ثانیه نشون میده :DD:

هنوز برنامه رو در مارکتی ثبت نکردم ، اگر پیشنهادی دارین ، استقبال میکنم !

اسکرین ها رو در پیوست مشاهده کنید .

post-4778-0-55713100-1462012542_thumb.png

post-4778-0-10884100-1462012573_thumb.png

post-4778-0-10134100-1462012575_thumb.png

post-4778-0-86701600-1462012575_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببین برنامت خیلی کار داره باید دیتا هارو بگیر آفلاین دخیره کنی براش چارت ایجاد کنی شرایطی ایجاد کنی که برنامه با تحلیل نوسانات بتونه آینده رو تا حدودی پیش بینی کنه

برنامه بورس برای افرادی هست که دارن دقیق به نواسانات بورس نگاه میکنن و شاید ثانیه به ثانیه دنبال میکنن باید امکانات بیشتری براشون بذاری

لینک ارسال

اگر خودتون کار کردن و خرید و فروش در بازار بورس به صورت آنلاین رو کاملا بلد هستید یک پیغام خصوصی به من بدید

لینک ارسال

سلام

روی گرافیکش بیشتر کار کن

راستی اطلاعات رو با چی دریافت میکنی؟ پی اچ پی یا سوکت؟

لینک ارسال

سلام

ببخشید دیر جواب دادم ، قوانین انجمن رو میدونم ولی اگه بخوام تک تک پاسخ بدم زیاد میشه برای همین جواب همه ی سوال ها رو اینجا میگم :

اول باید بگم این نسخه ی آزمایشی و قبول دارم باید روی گرافیک کار بشه و نکته ی بعدی اینکه اشاره کردید قابلیت های دیگه گنجونده بشه ، این کار رو میکنم و مقادیر حجم و ارزش و eps و pe  و ... (اصلاحات تخصصی بورس ) رو برای هر سهم نشون میدیم . اما در مورد کشیدن نمودار یا چارت کتابخونه ی درست و حسابی پیدا نکردم ! اگر کتابخونه ای دارین بفرستین برام

در مورد سوال استاد ایزدی ، نه متاسفانه هنوز خرید و فروش رو در بازار بورس انجام ندادم ولی میدونم که این کار آنلاین هم انجام میشه و شما ابتدا باید به سایت یکی از کارگزاری های بورس برید و ثبت نام کنید . کارگزاری ها به گونه ای واسطه هستند .

و سوال آخر (php و پایگاه داده ) اطلاعات ابتدا به یک وب سرویس منتقل میشن بعد اون ها رو لود میکنیم داخل برنامه :DD:

لینک ارسال

متاسفانه چون آشنایی با بورس و سهام ندارم نظری در مورد برنامه نمیدم ولی از لحاظ ظاهری خیلی خالیه انگار

با رسم نمودار اگه نشون بده خوبه

نوع  چارتها رو خود کاربر انتخاب کنه

لینک ارسال

سلام

ببخشید دیر جواب دادم ، قوانین انجمن رو میدونم ولی اگه بخوام تک تک پاسخ بدم زیاد میشه برای همین جواب همه ی سوال ها رو اینجا میگم :

اول باید بگم این نسخه ی آزمایشی و قبول دارم باید روی گرافیک کار بشه و نکته ی بعدی اینکه اشاره کردید قابلیت های دیگه گنجونده بشه ، این کار رو میکنم و مقادیر حجم و ارزش و eps و pe  و ... (اصلاحات تخصصی بورس ) رو برای هر سهم نشون میدیم . اما در مورد کشیدن نمودار یا چارت کتابخونه ی درست و حسابی پیدا نکردم ! اگر کتابخونه ای دارین بفرستین برام

در مورد سوال استاد ایزدی ، نه متاسفانه هنوز خرید و فروش رو در بازار بورس انجام ندادم ولی میدونم که این کار آنلاین هم انجام میشه و شما ابتدا باید به سایت یکی از کارگزاری های بورس برید و ثبت نام کنید . کارگزاری ها به گونه ای واسطه هستند .

و سوال آخر (php و پایگاه داده ) اطلاعات ابتدا به یک وب سرویس منتقل میشن بعد اون ها رو لود میکنیم داخل برنامه :DD:

من خودم تو بورس فعالیت دارم بیا پی ویم میتونم راهنماییت کنم

لینک ارسال

متاسفانه چون آشنایی با بورس و سهام ندارم نظری در مورد برنامه نمیدم ولی از لحاظ ظاهری خیلی خالیه انگار

با رسم نمودار اگه نشون بده خوبه

نوع  چارتها رو خود کاربر انتخاب کنه

بله این موضوع رو قبول دارم که خالیه

اگه برای رسم نمودار کتابخونه دارید معرفی کنید . لطفا

لینک ارسال

بله این موضوع رو قبول دارم که خالیه

اگه برای رسم نمودار کتابخونه دارید معرفی کنید . لطفا

سورس نمودار ک یکیش گوگل چارت هست ک آنلاینه یکیش افلاین، گوگل چارت گرافیکش مورد قبوله و خوبه تقریبن ولی افلاینه ی کم چیزه.... اگه میخواین گرافیکا نموداراتون بهتر باشه میتونین دستی اجرا کنین تو سایت مرجع ی چن تا جدید هم گزاشته شده سرچ کنید ولی کتابخونه جامعی ک بشه باهاش نمودار ساخت نمیشناسم

http://s6.picofile.com/file/8249544600/Desktop.zip.html

لینک ارسال

با ریجیکس هم میشه این کاروکرد.برنامت خوبه گرافیکش فقط یکم ضعیفه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...