رفتن به مطلب
  • 0

مشکل برسی شروط پایگاه داده(عملگر LIKE)

2430023

سوال

با سلام

در برنامه ام نیاز دارم که فیلدی در پایگاه داده ام را با مقداری که در برنامه به ان داده ام مقایسه کنم

حال می خوام جواب  ان به صورت true or false اعلام شود به عنوان مثال به کد زیر توجه کنید

Dim cur As Cursor
	cur = Main.SQL1.ExecQuery("Select * from Security where DbPhoneId like '%"&Main.id.GetDeviceId&"%'")
		For i= 0 To cur.RowCount-1
		cur.Position = i
		Next
	cur.Close

در کد بالا DbPhoneId  یک فیلد بلند است که شامل تعدادی phone id  می باشد که از اینترنت به صورت notepad دانلود و در دیتا بیس بعنوان در یک فیلد خاص اپدیت شده است

حالا مشکل کجاست؟؟؟

مشکل اینجاست که می خواهم بدانم اگر مقدار Main.id.GetDeviceId در DbPhoneId  وجود دارد برنامه اعلام کند که وجود دارد یا به اصطلاح Return True

کند و اگر وجود ندارد برنامه Return False نماید

شایان ذکر است جدول Security شامل تنها یک سطر اطلاعات می باشد

لطفا با کد راهنمایی بفرمایید

پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

در برنامه ام نیاز دارم که فیلدی در پایگاه داده ام را با مقداری که در برنامه به ان داده ام مقایسه کنم

حال می خوام جواب  ان به صورت true or false اعلام شود به عنوان مثال به کد زیر توجه کنید

Dim cur As Cursor
	cur = Main.SQL1.ExecQuery("Select * from Security where DbPhoneId like '%"&Main.id.GetDeviceId&"%'")
		For i= 0 To cur.RowCount-1
		cur.Position = i
		Next
	cur.Close

در کد بالا DbPhoneId  یک فیلد بلند است که شامل تعدادی phone id  می باشد که از اینترنت به صورت notepad دانلود و در دیتا بیس بعنوان در یک فیلد خاص اپدیت شده است

حالا مشکل کجاست؟؟؟

مشکل اینجاست که می خواهم بدانم اگر مقدار Main.id.GetDeviceId در DbPhoneId  وجود دارد برنامه اعلام کند که وجود دارد یا به اصطلاح Return True

کند و اگر وجود ندارد برنامه Return False نماید

شایان ذکر است جدول Security شامل تنها یک سطر اطلاعات می باشد

لطفا با کد راهنمایی بفرمایید

پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم

سلام به همگی

مشکل حل شد

مشکل این بود که اشتباه سریال گوشی رو در بانک ذخیره میکردم و دوباره ان را با اطلاعات برنامه چک می کردم که باعث درست بودن حلقه می شد

با تغییر متن بانک به متن دریافتی از اینترنت مشکل حل شد

ببخشید که وقت همه رو گرفتم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...