رفتن به مطلب
  • 0

حجم پوشه در بیسیک (مهم)

ehsan20000

سوال

با سلام خدمت اساتید گرامی

جنابان بنده چند سوال دارم که ممنون میشم از استاد های عزیزم جواب بدن

اولا که این سوال ها رو هرجا گشتم چیزی که به دردم بخوره و کارمو راه بندازه پیدا نکردم

1.حجم پوشه ای رو تو مموری به طور دقیق میخوام

2.برنامه ای دارم که قراره یک پوشه در مموری که هست و تعداد زیادی اطلاعات توشه مثلا 10000 تا عکسو تکست و ... هست و حجمش ممکنه بالا یا پایین باشه

وقتی برنامه رو اجرا میکنم تا زمان لود کردن اون پوشه برنامه کامل هنگه پرورگرس بارم گذاشتم ولی بعد این که لود شد تازه پروگرس میاد

3.میخوام بگم تو برنامم مثلا اون پوشه که عرض کردم تعداد فایل هاش زیاده و هنگ میکنه گوشی تا موقع لود رو بگم کلا همه چیشو حذف کنه ولی بازم با استفاده از دستورات فور و لیست و پاک کردن اطلاعات برنامه کاملا هنگ میکنه و نمیشه پرورگرس گذاشت

لطفا کمک کنید

پیشاپیش با تشکر از اساتید محترم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

@@ehsan20000,

شما باید لیستی از تمامی فایل ها بدست اورید قبل از لود کردن فایل های درون لیست باید مقدار دیتایل تک تک فایل هارو با هم جمع کنید و تقسیم بر 1000 کنید تا به mb برگرداند

البته این تئوری کاری بود که تو برنامه خودم استفاده کردم

میتونید از کدی که قرار دادم استفاده کنید البته زیاد بهینه نیست این کد

البته اون کدی که تو سورسی که میخواستی ازم بخری و بهت مبلغ رو پس دادم با این فرق میکنه

لینک

لینک ارسال

@@ehsan20000,

شما باید لیستی از تمامی فایل ها بدست اورید قبل از لود کردن فایل های درون لیست باید مقدار دیتایل تک تک فایل هارو با هم جمع کنید و تقسیم بر 1000 کنید تا به mb برگرداند

البته این تئوری کاری بود که تو برنامه خودم استفاده کردم

میتونید از کدی که قرار دادم استفاده کنید البته زیاد بهینه نیست این کد

البته اون کدی که تو سورسی که میخواستی ازم بخری و بهت مبلغ رو پس دادم با این فرق میکنه

لینک

این کد دقیق نشون میده یا حدودیه؟

برای سوال 2 و 3 هم میتونین کمکی کنین؟

لینک ارسال

@@ehsan20000,

اگر برای تلگرام میخوای ممکنه دقیق نشون نده و یکم بالا یا پایین نشون بده ولی اگه برای تک فایل استفاده کنی دقیق نشون میده

شما کدایی که تواون اکتیویتی که پراگرس بار وحلقه وجود داره رو قرار بده تا کمکت کنم

لینک ارسال

@@ehsan20000,

اگر برای تلگرام میخوای ممکنه دقیق نشون نده و یکم بالا یا پایین نشون بده ولی اگه برای تک فایل استفاده کنی دقیق نشون میده

شما کدایی که تواون اکتیویتی که پراگرس بار وحلقه وجود داره رو قرار بده تا کمکت کنم

هیچ کدی ندارم میخوام یک پوشه رو فقط که مثلا مال تلگرامه دقیق نشون بده حالا دو سه مگابایت پایینم نشون بده مشکلی نداره

لطفا کدی دارین که بهم کمک میکنه بدین

این انجمنم خیلی وقته دیگه کسی نیست درست جواب ادمو بده

لینک ارسال

@@ehsan20000,

دوست گرامی شما از این تابعی که دادم استفاده کن حجم پوشه رو برای شما نمایان میکنه ممکنه گاهی اوقات حجم رو کمی زیاد یا کم نمایش بده

این انجمنم خیلی وقته دیگه کسی نیست درست جواب ادمو بده

ما پاسخ گو هستیم شما هم باید از خودتون واکنشی نسبت به کارتون نشون بدید ما هم در این کارتون همیاریتون میکنیم :give_rose:

لینک ارسال

@@ehsan20000,

دوست گرامی شما از این تابعی که دادم استفاده کن حجم پوشه رو برای شما نمایان میکنه ممکنه گاهی اوقات حجم رو کمی زیاد یا کم نمایش بده

ما پاسخ گو هستیم شما هم باید از خودتون واکنشی نسبت به کارتون نشون بدید ما هم در این کارتون همیاریتون میکنیم :give_rose:

از اون استفاده کردم ولی مثلا فایل 34 مگ رو اورد و نشون داد 136 kb

?

یکی هم چیکار کنم پوشه ای پاک بشه یعنی کلا پوشه پاک بشه دیگه به محتویاتش کاری ندارم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...