رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با زبان فارسی - عدم نمایش منو

Crashday

سوال

به نام خدا

1. متاسفانه در اندروید 2.2 نوشته های فارسی نرم افزار به صورت حروف جدا جدا نمایش داده میشه،این مشکل رو چطوری میشه حل کرد ؟

2. برای نرم افزار منو ساختم که روی اندروید بالای 4 نمایش داده میشه ولی برای 2.2 اصلا وجود نداره انگار که منویی ساخته نشده،جستجوی انگلیسی کردم یه نفر دیگه هم همین مشکل رو داشت ولی راه حلی ندیدم براش.

یه چندتا سوال ابتدایی:

3. توی manifest editor همین که عدد جلوی api رو عوض کنم api برنامه عوض میشه یا باید از جای خاصی عوض کنم ؟

4. اگر بخوام نرم افزار بر روی اندرویدهای زیر 2.2 یا 4.4 اجرا نشه (به عنوان مثال) همین که عدد جلوی min sdk رو عوض کنم کافیه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سورس رو پیوست کنید و همچنین تیکه کدهای مربوط به منو رو قرار بدید

از این تکه کد استفاده میکنم،روی گوشی خودم که اندروید 4.4 هست منو در بالا سمت راست ظاهر میشه ولی روی شبیه ساز که یکیشون 2.2 و یکی دیگه 4.0.3 هست نمایش داده نمیشه

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
	Activity.LoadLayout("Main")
	Activity.AddMenuItem("Setting","MnuSetting")
End Sub

Sub MnuSetting
	Codes
End Sub
لینک ارسال

درود

1. متاسفانه در اندروید 2.2 نوشته های فارسی نرم افزار به صورت حروف جدا جدا نمایش داده میشه،این مشکل رو چطوری میشه حل کرد ؟

این مشکل فقط توی شبیه ساز وجود داره و توی گوشی فکر نکنم همچین مشکلی باشه

2. برای نرم افزار منو ساختم که روی اندروید بالای 4 نمایش داده میشه ولی برای 2.2 اصلا وجود نداره انگار که منویی ساخته نشده،جستجوی انگلیسی کردم یه نفر دیگه هم همین مشکل رو داشت ولی راه حلی ندیدم براش.

سورس رو پیوست کنید و همچنین تیکه کدهای مربوط به منو رو قرار بدید

3. توی manifest editor همین که عدد جلوی api رو عوض کنم api برنامه عوض میشه یا باید از جای خاصی عوض کنم ؟

شما فقط min و max رو دارید تنظیم میکنید

اگر میخواهید api بالا استفاده کنید باید اون رو توی sdk خودتون قرار بدید

انواع api ها برای دانلود توی انجمن هستند. جست و جو کنید پیدا میکنید حتما

4. اگر بخوام نرم افزار بر روی اندرویدهای زیر 2.2 یا 4.4 اجرا نشه (به عنوان مثال) همین که عدد جلوی min sdk رو عوض کنم کافیه ؟

بله فکر کنم 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...