رفتن به مطلب
  • 0

نحوه ذخیره دیتابیس دانلود شده از سرور در حافظه داخلی(DirInternal)

2430023

سوال

سلام به همه دوستان

ایا روشی وجود داره که ما فایلی رو از سرور دانلود کنیم و بعد  به روش کپی کردن فایلها از DirAssets به DirInternal اون رو به حافظه داخلی انتقال بدیم

من یک دیتا بیس در سرور دارم شامل چند جدول که می خوام فایل دیتابیس رو مستقیما دانلود کنم و بع در حافظه ذخیرش کنم و سپس از اطلاعاتش استفاده کنم

ایا امکان این عمل برای سایر فایلها هم وجود داره

ممنون از همکاری همه دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

@@2430023,

از کتابخانه ariahttp استفاده کنید

و این قطعه کد

Dim down As AriaDownloader
down.StartDownload("link data base",File.DirInternal&"esm poshe","downdb")
لینک ارسال

@@2430023, منظورتون رو کامل متوجه نشدم

اگر منظورتون دانلود دیتابیس در یک جای گوشی هستش و انتقال اون به یک مکان خاص کاری نداره کافیه وقتی دانلود میشه ادرس اون مکان خاص رو بدین بهش

اگر منظورتون اتصال دیتابیس و دریافت محتویات دیتابیس آنلاین هستش باید طبق آموزش های موجود در انجمن پیش برین هم آموزش اقای اسکندری هم اموزشی که در فروشگاه وجود داره

لینک ارسال

@@2430023, منظورتون رو کامل متوجه نشدم

اگر منظورتون دانلود دیتابیس در یک جای گوشی هستش و انتقال اون به یک مکان خاص کاری نداره کافیه وقتی دانلود میشه ادرس اون مکان خاص رو بدین بهش

اگر منظورتون اتصال دیتابیس و دریافت محتویات دیتابیس آنلاین هستش باید طبق آموزش های موجود در انجمن پیش برین هم آموزش اقای اسکندری هم اموزشی که در فروشگاه وجود داره

ممنون اقای رشوند که پاسخگو هستین

نه منظورم اینه که یک دیتا بیس طراحی کردم و فایلش رو گذاشتم رو سرور و میخوام وقتی کاربر اون رو دانلود کرد بتونه به صورت افلاین ازش استفاده کنه

اگه ممکنه با سورس راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...