رفتن به مطلب

کتابخانه MShortcut 1.0 جهت ساخت شورتکات (Shortcut)

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی،

در این تاپیک دوستمون میخواست بر روی home گوشی، از برنامش shortcut بسازه. کدهایی که در انجمن های خارجی بود کمی گیج کننده بود. تصمیم گرفتیم کتابخانه ای برای اینکار بنویسیم.

کتابخانه MShortcut به شما اجازه میدهد که با کدنویسی بسیار ساده ای از برنامه خود shortcut بسازید !

Dim MShortcut1 As MShortcut
MShortcut1.Initialize("Mshortcut1",Me)
MShortcut1.GenerateShortcut("MShortcut Test",LoadBitmap(File.DirAssets,"Info2.png"))

کتابخانه و سورس کد آموزشی پیوست شد.

رمز عبور: basic4android.org

انجمن برنامه نویسان بیسیک 4 اندروید

MShortcut-basic4android.org.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

در این تاپیک دوستمون میخواست بر روی home گوشی، از برنامش shortcut بسازه. کدهایی که در انجمن های خارجی بود کمی گیج کننده بود. تصمیم گرفتیم کتابخانه ای برای اینکار بنویسیم.

کتابخانه MShortcut به شما اجازه میدهد که با کدنویسی بسیار ساده ای از برنامه خود shortcut بسازید !

MShortcut1.GenerateShortcut("MShortcut Test",LoadBitmap(File.DirAssets,"Info2.png"))

با تشکر

میانبر ظاهرا ساخته میشه ولی روی صفحه نشون نمیده.ولی یه بار نشون داد!!! که نشون میده برنامه به درستی کار میکنه.

به نظر شما مشکل چی؟

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

سلام مهران عزیز و سپاس بابت این کتابخونه عالی که مدتها دنبالش میگشتم وخیلی کار رو شیک میکنه و قشنگ

فقط الان اجرا کردم و قصد داشتم به برنامه اضافه کنم 

وقتی که برنامه اینستال میشه برای اولین بار

و فقط باید یک بار موقع اولین نصب نصب بشه و نمی دونم کجا وچه طور باید تعریف کنم که بعد از نصب بیاد و اتوماتیک آیکن رو بسازه

حتی اگر کاربر برنامه رو باز نکرد!!!

اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
درود،
تاخیر بنده رو ببخشید، همین الان اومدم کتابخونه رو دانلود کنم که پست های ارسال شده رو دیدم!

سلام مهران عزیز و سپاس بابت این کتابخونه عالی که مدتها دنبالش میگشتم وخیلی کار رو شیک میکنه و قشنگ
فقط الان اجرا کردم و قصد داشتم به برنامه اضافه کنم 
وقتی که برنامه اینستال میشه برای اولین بار
و فقط باید یک بار موقع اولین نصب نصب بشه و نمی دونم کجا وچه طور باید تعریف کنم که بعد از نصب بیاد و اتوماتیک آیکن رو بسازه
حتی اگر کاربر برنامه رو باز نکرد!!!
اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

دقیقا متوجه منظورتون نشدم! 
ساخته میشه ولی روی صفحه نشون نمیده؟ در حالی که یه بار نشون داده!!
خیلی از تاریخ این پست گذشته ولی اگه هنوز مشکلی هست همینجا مطرح کنید تا راهنماییتون کنم!

با تشکر

میانبر ظاهرا ساخته میشه ولی روی صفحه نشون نمیده.ولی یه بار نشون داد!!! که نشون میده برنامه به درستی کار میکنه.

به نظر شما مشکل چی؟

امکانش وجود نداره که خود برنامه بتونه بعد از نصب از خودش میانبر بسازه!
حداقل یکبار باید اجرا بشه تا بتونه میانبرسازی کنه!

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...