رفتن به مطلب

خدمات ایرانی

RoyaPM

ارسال‌های توصیه شده

قابل توجه یکی از دوستانمون که میگفتن از خدمات ایرانی استفاده کنید و باج به خارجیا ندیدو از سایت های ایرانی حمایت کنید .

درسته که صد درصد باید همین کارو بکنیم ولی فکر میکنم تا این لحظه به مرحله ای نرسیدیم که خدمات دهندگان به تعهد کاری خودشون پایبند باشند.

حالا اون کسی که میگفت باید از من حمایت کنید سایت الکی داشت و زیاد خدمتی ارائه نمیکرد چه برسه با این سایتی که منو داغون کرد.

سایت :

http://2box.ir

که خدمات ایمیل ارائه میده و از زیر مجموعه های پروژه شِما هستش که ثبت شده هستش و یک زمانی خیلی تو اینترنت سروصدا کرد با قول اینکه کارت شناسه اینترنتی قراره صادر کنند.

الانم من 2 ساله از ایمیل این پروژه داشتم استفاده میکردم تا 4 روز پیش که کلا ایمیل ها از دسترس خارج شده و دیگه نمیشه از ایمیل ها استفاده کرد و هرچی تو اینباکسم داشتم پریده.

کلا جوابم نمیدن و سایت تو حالت غیر فعاله (قسمت ثبت نام هست و پول میگیرن برا ثبت نام ولی خدماتی ارائه نمیشه) ..

حالا این سایت:

نماد اعتماد صنعت و معدن رو داشت

تو ساماندهی ثبت بود

کلی مدارک و مجوز فعالیت داشت تو بخش مجوزات

سایتش امن و ssl بود

و...

حالا این سایت با این مجوزات داره کلاه برداری میکنه و دیگه زده به جاده خاکی من از کجا به مثلا به گوگل اعتماد نکنم و بیام مثلا به یه سایت بدون مدرک و مجوز و سابقه کاری و غیره ایرانی که از دو روز بعدش مطمعن نیستم اعتماد کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده شخصا کاری به سایت ایرانی و خارجی ندارم

هر محصولی رو که از یک سایت اسم و رسم دار ببینم و واقعا بدونم برام کاربرد داره و مفیده میخرم

چه حساب کاربری licensed b4a باشه ، چه همین قالب جدید فروشگاه باشه  :fekr:

توی ایران هرچیزی که رقابتی نباشه حداقلش اینه که توی فضای مجازی رقابت کامل وجود داره  :pardon:  کسایی که درس اقتصاد خرد و کلان رو پاس کردن راحت میتونن نمودارش رو رسم کنن  :DD:

لینک ارسال

من به هیچ سایت ایرانی اعتماد ندارم

حتی فروشگاهی که توش سورس گذاشتم فایل سل

فایل akp بعد خرید تحویل مشتری میده و مشتری باید برای دریافت سورس بهم پیام بده

ایکاش یکم بعضی قسمتای گوگل تحریم نبود اونوقت 24 ساعت تو گوگل بودم

لینک ارسال

من به هیچ سایت ایرانی اعتماد ندارم

حتی فروشگاهی که توش سورس گذاشتم فایل سل

فایل akp بعد خرید تحویل مشتری میده و مشتری باید برای دریافت سورس بهم پیام بده

ایکاش یکم بعضی قسمتای گوگل تحریم نبود اونوقت 24 ساعت تو گوگل بودم

فایل سل معتبره و کارشون عالیه. بی انصافیه بگیم همه بدن. من یکساله با فایل سل کار میکنم. انصافا با تمومشون فرق داره. قوانین یکم سخت و پاگیره و واریز هم طول میکشه از تاریخ خرید (4 روز) ولی سایت جنم داریه. 

لینک ارسال

@@vistamobile,

پریروز قیمت یکی از فایلامو دستکاری کرد پیام دادم گفتن که یکی از کارشناسان تایید اپ مثل اینکه حواسش نبوده پست مربوط به محصول شمارو ادیت کرده :|

خب این یعنی اینکه به فایل ها و محصولات ما دسترسی دارن از کجا معلوم با فایل هایی که ما قرار میدیم نیان یه سایت راه بندازن و سورس ها و فایل هارو تغییر کلی بدن و فروشگاه سورس کد بزنن

البته نمیشه زود قضاوت کرد خیلی حرفا هست که اگه بزنم طولانی و پیچیده میشه قضیه ولی خب هر کسی اعتمادش نسبت به یک چیزی یه جوره :give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...