رفتن به مطلب
  • 0

معرفی هاست برای پیاده سازی پوش شخصی

arastooms

سوال

سلام به عزیزان 
بهترین هاست داخلی و خارجی از نظر شما برای پیاده سازی پوش نوتیفیکیشن شخصی کدام است 
با کمال تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

@,

ارسطو جان میتونی از توسعه یار و یا پوشه استفاده کنی که نیازی به هزینه و نگه داری هاست نیست خیالتم تخته بابت امنیت

از یه طرفم میتونی خیلی راحت طراحی کنی نوتیفیکشنتو درکل پیاده سازیش راحته

لینک ارسال

@,

ارسطو جان میتونی از توسعه یار و یا پوشه استفاده کنی که نیازی به هزینه و نگه داری هاست نیست خیالتم تخته بابت امنیت

از یه طرفم میتونی خیلی راحت طراحی کنی نوتیفیکشنتو درکل پیاده سازیش راحته

حقیقتش هر دو عالی هستن و خوببببب

بی نهایت توسعه یار محیط و لمکاناتش زیبا و خوبه البته قیمتش کمی برای من بالا هست

از طرفی الان از پوشه استفاده میکنم که اونم نسخه بتا هست و امکانانت توسعه یار رو برای بیسیک نداره ..

ولی زمانی که پارسه گفت داریم جمع میکنیم و درش رو تخته میکنیم 

دیگه میترسم این بلا دوباره سرم بیاد

در واقع اگر شبکه پوشی پیدا بشه که گارانتی بده و قراردادی کار کنه که اگر مثلا تا 5 سال آینده ما رفتیم و ....خسارت شما رو جبران میکنیم!!!

من باهاش کار میکنم 

( که نیستتتتتتتتتتتتتتتتتت)

در واقع شما وقتی شبکه پوشت از دست بدی باید همه برنامه ها رو از نو آپدیت بدی و .... داستانهای زیادی داره و کلی مشتری و شبکه رو از دست میدی که ضرر و زیان خیلی بالایی  داره 

پس نمیشه ریسک کرد چون هر دو شبکه هم تازه کار هستن  

لینک ارسال

ارسطو جان سلام

یک شبکه ای هست تضمینی هم هست

بهت نمیگم

خخخ

اسمش کریستال اپ هست

امکناتش که عالیه

ولی کتابخانه ی بیسیکش یکی دو روز دیگه اماده میشه

لینک : http://crystalapp.ir

این شبکه هم ورود و عضویت و پوش خیلی بالا و ... داره

لینک ارسال

سلام ارسطو جان ،

در صورتی که می خوای به طور شخصی سیستم پوش نوتیفیکیشن رو پیاده سازی کنی بهت GCM رو پیشنهاد می کنم. در این صورت فشار بر روی گوگل هست و تو فقط به یک هاست شخصی برای نگه داری فایل های php نیاز داری. بهترین روش هم برای پیاده سازی پوش نوتیفیکیشن شخصی همین هست و کنترل کامل روش داری.

اگر از این روش استفاده می کنی یک هاست شخصی هم پاسخگوت هست و نیازی به هاست حرفه ای نیست.

لینک ارسال

سلام

دوستان باید دلیل شبکه های پوشی که  طی یک دوره  جمعه میکنند و میرند رو به عرض برسونم دوستان برای این که یک سرویس پوشه داشته باشید بایدیک سرور قوی داشته باشید که این مستلزم هزینه های بالای هستش حال شبکه ای که میرید باهاش کار میکنید نمیتونه در امد وهزینه سرور رو تامین کنه برای همین  سودی نمیکنه و مجبوربه بسته  شبکه میکنه نمونه هاش هم زیاد دیدید.

و اما برای این که بخواید از پوش شخصی استفاده کنید حتما از gcm استفاده کنید با استفاده از این تکنلوژی حتی اگر هاست 10 هزار تومانی یک سال همه داشته باشید خوبه ولی باید سمت بیسیک هم بتونید یک سری اطلاعاتی که برایاین سرویس لازم هستش تامین کنید مثلا registry_id که  با هر بار نصب برنامه تغییر میکنه ولی در کل برای هر گوشی یکی هست و لازمه این سرویس هستش تا گوشی شما رو شناسای کنه  همین روش رو میتونید روی لوکال هاست پیاده سازی کنید :)  و نیازی به هاست نباشه ولی یکمی سخته و اون هم این هستش یا یک ip ثابت از مخابرات بخرید و همیشه اینترنت و پیسی شما روشن باشه تا رجیستری ایدی برای شما ارسال بشه یا  میتونید ایدی رو به ایمیلتون بفرستید و از ایمیل جمع اوری کنید و توی دیتا بیس بزارید و ازش استفاده کنید :)  به این راحتی :)

لینک ارسال

در ضمن به این نکته دقت کنید که در صورتی که از gcm و سرور شخصی میخواید استفاده کنید محدودیت 1000 تایی گوگل رو هم بهش توجه کنین (باید با تردد ارسال کنید) 

و اینکه فیس بوک که فیس بوک بود جمع کرد وای به حال شرکت های داخلی که پشتبانه خاصی ندارن. (البته قصد توهین ندارم) منظورم اینه برای اینکه خیال خودتون راحت باشه بهتره شخصی درست کنید 

هاست هم بنده tehranhost.com رو پیشنهاد میکنم هزینه های مناسبی داره و پشتیبانی کیفیت خوبی هم دارن. 

موفق باشید 

لینک ارسال

سلام و تشکر از همه عزیزان 
چون من خارج از ایران هستم برام بهتره که هاست خارجی کرایه کنم 
و اگر لطف کنید آدرس سایت های خوب خارجی رو هم محبت کنید ممنون میشم
مرسی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...