رفتن به مطلب
  • 0

جلوگیری از حذف برنامه

sajjadrastin

سوال

سلام دوستان

کسی میدونه چجوری میشه جلوی حذف برنامه رو گرفت؟

بعضی برنامه ها این قابلیت رو دارن که وقتی می خوای برنامه رو حذف کنی حذف نمیشن مثل برنامه پستو 

حالا چجوری میشه کاری کرد که برنامه ما هم اینجوری بشه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

همین راهکاری ایشون گفتن درسته، البته خیلی کار سختی نیست!! مخصوصا واسه بیسیک، یه فایل XML داره با یه لیب چندخطی. همین

جستجو کنید "سرپرست دستگاه" تا به جواب برسید

در مورد این روش هم فکر میکنم بشه یه کارایی کرد، فکر کنم با کتابخونه PNBroadCastReciver میشه تشخیص داد برنامه داره حذف میشه، و کدهای مربوطه رو نوشت

لینک ارسال

درود اگ میشه کتابخانه رو بزارید و ی مثال مشتی هم

برای نحوه ی تعریفش بزنید

ممنون

سلام ،

این کتابخانه توسط آقای نیکروان ساخته شده و می تونید از این تاپیک + دو سورس رو دانلود کنید.

لینک ارسال

سلام

دوستان چطوری برای برنامه ای ساختم رمز بزارم

البته ن درون برنامه بلکه کاربر وقتی میخواد برنامه رو حذف کنه اون رمزی رو ک دادم بخواد...

لینک ارسال

باید دسترسی مدیریت سیستم بهش بدین تا جایی ک میدونم ک خیلی کار سختیه البته واس ما مبتدیا

ولی فک کنم بتونین کاری کنین ک موقع حذف رمز بخواد

بعضی از برنامه ها دیدم

همین راهکاری ایشون گفتن درسته، البته خیلی کار سختی نیست!! مخصوصا واسه بیسیک، یه فایل XML داره با یه لیب چندخطی. همین

جستجو کنید "سرپرست دستگاه" تا به جواب برسید

سلام

دوستان چطوری برای برنامه ای ساختم رمز بزارم

البته ن درون برنامه بلکه کاربر وقتی میخواد برنامه رو حذف کنه اون رمزی رو ک دادم بخواد...

در مورد این روش هم فکر میکنم بشه یه کارایی کرد، فکر کنم با کتابخونه PNBroadCastReciver میشه تشخیص داد برنامه داره حذف میشه،  و کدهای مربوطه رو نوشت

لینک ارسال

باید دسترسی مدیریت سیستم بهش بدین تا جایی ک میدونم ک خیلی کار سختیه البته واس ما مبتدیا

ولی فک کنم بتونین کاری کنین ک موقع حذف رمز بخواد

بعضی از برنامه ها دیدم

لینک ارسال

اقای شاهدی توی برنامه اخیرش این قابلیتو گزاشتن ک البته با استودیو کد میزنن ازشون بپرسین یا صب کنین بقیه نظر بدن خودم روش بلدم ولی ازین روش مسخره آس ک N صد تا تبصره داره ک مثلن اندروید 4 ب بالا نباشه و این داسانا...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...