رفتن به مطلب
  • 0

دریافت تصویر آلبوم آهنگ در موزیک پلیر

shahab.msb

سوال

سلام دوستان حالتون چطوره.من درحال ساخت موزیک پلیر هستم که درآینده بعد از ساخت سورسشو حتما قرار میدم تا بقیه هم استفاده کنن فقط کافیه شما عزیزان با بنده در ساختش همکاری کنید.من میخوام مثل بقیه موزیک پلیرها تصویر آلبوم آهنگ رو داخل یه ایمیج ویو نمایش بدم.کسی کتابخونه ای یا راه حلی نداره برای اینکار؟ممنون میشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام یعنی کسی نتونست این کتابخونه رو دانلود کنه از سایت اصلی؟یا اصلا کسی اینو نداره؟

لینک ارسال

شما باید از طریق کتابخونه media browser سامبنایل موزیک رو بگیرین ک متدش معلومه دقیقن تو انجمن یکی 2تا مثال ازش هس الان پشت سیستم نیستم وگرنه هم کتابخونه هم سورسو قرار میدادم

لینک ارسال

دوست عزیز پدرام جان نمیدونم ولی من باهمین کتابخونه دارم کار میکنم ولی متدی نداره که بشه باهاش عکس آلبوم موزیک رو بگیرم.اگه میشه لطفا یه مثالی بیارید

لینک ارسال

دوست عزیز پدرام جان نمیدونم ولی من باهمین کتابخونه دارم کار میکنم ولی متدی نداره که بشه باهاش عکس آلبوم موزیک رو بگیرم.اگه میشه لطفا یه مثالی بیارید

ظاهرن ک فقد میشه سامبنایل ویدیو و عکس رو گرفت نمیدونم چرا قابلیتشو برا اهنگ نزاشته، ولی لینک گیت هاب و استک اور... میدم دوستان رپ کنن چون مورد نیازه واقعن

http://stackoverflow.com/questions/10209176/extract-album-cover-from-mp3-file-in-android?rq=1

لینک ارسال

سلام کسی این کتابخونه رو نداره

لینک ارسال

مرسی خیلی ممنون دوست عزیز خیلی بهش نیاز دارم

درسایت اصلی توی همین صفحه که لینکشو گذاشتم توضیح داده که چطور اینکارو انجام بدیم ولی مثل اینکه به کتابخونه ID3نیاز داریم

https://www.b4x.com/android/forum/threads/class-id3-reads-tags-and-images-from-mp3-files.21237/#content

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...