رفتن به مطلب

تهیه یک هاست مناسب اپلیکیشن آنلاین

AMiN.M7892

ارسال‌های توصیه شده

باسلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم؛

بنده قصد تهیه یک هاست برای اپلیکیشن آنلاین دارم(صرفا بعنوان دیتابیس آنلاین) ولی نمیدونم چه مشخصاتی باید داشته باشه(اولین اپلیکیشن آنلاین بنده هست)

سوالاتی که تا حالابهشون رسیدم ایناست:

- چنین هاستی اگر IOUsage یا IOPS محدود داشته باشه ، مشکل ساز میشه یا خیر؟ اگر نه ، باید چقدر مقدار محدودیت باشه؟

- چنین هاستی باید حداقل چه تعداد Entry Proccess و Number Of Proccess داشته باشه؟

- حداقل رم برای هاست باید چقدر باشه؟

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه، اگر مورد دیگه ای هست، لطفا خودتون اضافه کنید

این اپلیکیشن احتمالا در لحظه 10-15 نفر کاربر همزمان داشته باشه

هاست های حرفه ای هاستینجا مناسب این کار هست؟؟؟

لطفا یک سرویس هاستدهی هم معرفی کنید که مناسب شرایطی که ذکر میکنید باشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم برای دیتابیس آنلاین و تیکت های آنلاین برای اندروید که معمولا بعضی وقتا بیشتر از بیست نفر هم میرسه از میهن وب هاست استفاده میکنم که خوبم جواب میده.

مشکلی که بیشتر ارائه دهنده های هاست دارن اینه که پشتیبانی ضعیفی دارن و فقط یه reseller هاست از ارائه دهنده هاست خارجی یا داخلی گرفتن و دارن اونو تیکه تیکه میکنن میفروشن.

ولی وقتی از یه شرکت معتبر و با پشتیبانی فعال هاست بگیری بدردت میخوره چون بیشتر وقتا نیاز داری بعضی از ابزار هاست رو فعال کنی که دسترسی به کاربر نداده شده و فقط باید از طرف مدیریت هاست فعال بشه و بیشتر ارائه دهنده ها این ابزار رو فعال نمیکنن و جواب نه به کاربر میدن ولی میهن وب هاست تا جایی که امکان داره  این کارارو به راحتی برای کاربر انجام میده

لینک ارسال

من خودم برای دیتابیس آنلاین و تیکت های آنلاین برای اندروید که معمولا بعضی وقتا بیشتر از بیست نفر هم میرسه از میهن وب هاست استفاده میکنم که خوبم جواب میده.

مشکلی که بیشتر ارائه دهنده های هاست دارن اینه که پشتیبانی ضعیفی دارن و فقط یه reseller هاست از ارائه دهنده هاست خارجی یا داخلی گرفتن و دارن اونو تیکه تیکه میکنن میفروشن.

ولی وقتی از یه شرکت معتبر و با پشتیبانی فعال هاست بگیری بدردت میخوره چون بیشتر وقتا نیاز داری بعضی از ابزار هاست رو فعال کنی که دسترسی به کاربر نداده شده و فقط باید از طرف مدیریت هاست فعال بشه و بیشتر ارائه دهنده ها این ابزار رو فعال نمیکنن و جواب نه به کاربر میدن ولی میهن وب هاست تا جایی که امکان داره  این کارارو به راحتی برای کاربر انجام میده

خیلی ممنون از توضیحات کاملتون، تا الان شک داشتم که از میهن وب هاست، تهیه کنم، البته قبلا هاست دانلود ازشون گرفته بودم ولی هاست میزبانی وب نه.

کاربرد شما هم خب دقیقا عین کاربرد بنده است و الان مطمئن شدم که از همین سیستم، هاست رو تهیه کنم

واقعا متشکرم ازتون :)

لینک ارسال

سلام توسیه میکنم برای ارتباط دیتابیس آنلاین و آفلاین از توسعه یار استفاده کنید این امکان را با gcm ارائه داده :53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...