رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی در مورد دریافت اطلاعات توسط json و ذخیره در دیتابیس

alireza_066

سوال

سلام دوستان من میخوام با استفاده از امکانی که استاد نیکروان برای توسعه یار توضیح دادن دیتابیس خودمو آپدیت کنم ممنون میشم به سئوالاتم جواب بدید ♥

1 - استاد نیکروان فقط از یک لیست ویو ساده استفاده کردن من قصد دارم برای اضافه کردن لیست ویو از کتابخانه اقای شاهدی استفاده کنم و کاردویو بسازم چطوری میشه یه همچین کاری کرد ؟

2-برای هر موضوع که ارسال میکنیم به دیتابیس یک مطلب هم میخوام ارسال کنم که هر مطلب دارای یک عکس مخصوص به خودشه چطوری میتونم کاری کنم که روی موضوع کلیک شد مطلب همون موضوع نمایش پیدا کنه :crazy:

خودمم که سئوال کردم گیج شدم ببخشید :DD:  نیازمند به راهنمایی فورییییی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوباره.

من چون کتابخانه استاد شاهدی رو ندارم. میتونم یه سورس ساده براتون آماده کنم که بصورت جیسون یه سری اطلاعات بفرستید و اونارو توی لیست ویو یا مولتی پنل نمایش بدید. مثلا عکس و...

در صورتی که موافقید اعلام کنید.

داداش بزار که همه نیاز داریم
لینک ارسال

آقای ارتا فقط گفتن فرستادن اطلاعات به لیست ویو چطوری هستش که اقای نیکروان هم این اموزش رو برای توسعه یار دادن مشکل اصلی من اینه که چطوری مطلب رو هم ارسال کنم و لود کنم 

سلام دوباره.

من چون کتابخانه استاد شاهدی رو ندارم. میتونم یه سورس ساده براتون آماده کنم که بصورت جیسون یه سری اطلاعات بفرستید و اونارو توی لیست ویو یا مولتی پنل نمایش بدید. مثلا عکس و...

در صورتی که موافقید اعلام کنید.

لینک ارسال

من با توسعه یار کار نکردم ولی فک میکنم بش باهاش دیتای افلاینتو بروزرسانی کنی...

اگ بروز شد که دیگ کاری نداره با اریالیست ویو راحت میتونی لود کنی....ولی به شرط اینکه داده ها رو داخل دیتابیس افلاینت بریزی

لینک ارسال

سلام

خب شما باید از جیسون استفاده کنید.

سرچ کنید در موردش بحث شده قبلا... فقط کافیه متن جیسون تون رو قرار بدید توی اون باکس متن داده و ارسالش کنید به برنامه و ازاونور استخراجش کنید.

لینک ارسال

به نظر من خودت با اسکرول ویو بساز و هر زمان که به انتها رسید آیتمهای جدیدو لود کن ......بهترین راه اینه تا از کتابخونه آریا استفاده کنی

لینک ارسال

قسمت اول چون کتابخونه آقای شاهدی رو ندارم نمیدونم بهتره خودشون پاسخ بدن

قسمت دوم شما وب سرویستو نوشتی و خروجی Json داری؟

خوب برای پارس کردن Json آموزش های زیادی هست که میتونید ازشون استفاده کنید

لینک ارسال

لینک ارسال

سلام

خب شما باید از جیسون استفاده کنید.

سرچ کنید در موردش بحث شده قبلا... فقط کافیه متن جیسون تون رو قرار بدید توی اون باکس متن داده و ارسالش کنید به برنامه و ازاونور استخراجش کنید.

گشتم چیزی که باید پیدا میکردم رو پیدا نکردم 

لینک ارسال

قسمت اول چون کتابخونه آقای شاهدی رو ندارم نمیدونم بهتره خودشون پاسخ بدن

قسمت دوم شما وب سرویستو نوشتی و خروجی Json داری؟

خوب برای پارس کردن Json آموزش های زیادی هست که میتونید ازشون استفاده کنید

من قصدم اینه از سرویس توسعه یاز استفاده کنم

لینک ارسال

آقای ارتا فقط گفتن فرستادن اطلاعات به لیست ویو چطوری هستش که اقای نیکروان هم این اموزش رو برای توسعه یار دادن مشکل اصلی من اینه که چطوری مطلب رو هم ارسال کنم و لود کنم 

لینک ارسال

من واقعا نمی دونم دقیقا شما چی میخوای ولی چون برای پنل توسعه یار هست بهتر پژمان و حسن عزیز جواب بدن دوست گلم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...