رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در علاقه مندی

majid22012

سوال

سلام خدمت دوستان و استادید گرامی

مشکلی که داریم این است که علاقه مندی رو درست کردم ولی مثلاً وقتی مطلب جدید رو به عنوان علاقه مندی قرار میدهم مطلب قبلی خود به خود از علاقه مندی حذف میشود

sub Button1_Click
	cursor1 = menu.sql1.ExecQuery("SELECT * FROM tbl WHERE id = "&menu.megdar)
	cursor1.Position = 0
	Dim isFave As Int = cursor1.GetInt("fav")
	If isFave = 1 Then
		menu.sql1.ExecNonQuery("UPDATE tbl SET fav = '0' WHERE id = "&menu.megdar)
		ToastMessageShow("خروج از علاقه مندی",False)
	else If isFave = 0 Then
		menu.sql1.ExecNonQuery("UPDATE tbl SET fav = '1' WHERE id = "&menu.megdar)
		ToastMessageShow("ورود به علاقه مندی",False)
	End If

End Sub

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

استاد شاهپیری عزیز درست میگن اما فقط یک موضوع

روشی که ایشون رفتن نیاز به tag و sender نداره

ما tag و sender رو استفاده میکنیم برای گرفتن id مورد نظر

اما خب اینجا id رو انگار از توی activity قبلی گرفتن اگه دقت کنید. کلا نیازی به tag نبوده چون فکر کنم اضافه کردن به لیست علاقه مندی توی صفحه ی متن قرار داره

و کلا متن هم توی یک activity دیگه باز میشه. همون menu.meghdar درسته اما فکر کنم اشتباه از همون meghdar هست که چه چیزی واردش داره میشه و مقادیرش موقع کلیک باتن چی هست !

از روش tag , sender هم رفتم باز مشکل پابرجاست منوی من یک منوی تو در تو متن و عکس باهم هستش همه ی روش های معمول برای یک تک منو جواب میدن

لینک ارسال

اما خب اینجا id رو انگار از توی activity قبلی گرفتن اگه دقت کنید. کلا نیازی به tag نبوده چون فکر کنم اضافه کردن به لیست علاقه مندی توی صفحه ی متن قرار داره

و کلا متن هم توی یک activity دیگه باز میشه. همون menu.meghdar درسته اما فکر کنم اشتباه از همون meghdar هست که چه چیزی واردش داره میشه و مقادیرش موقع کلیک باتن چی هست !

استاد عزیز من فکر میکنم ایشون تو دیتابیس یه تیبل واسه علاقه مندی درست کرده که مقادیرش 0 و 1 هست و اون menu.meghdar هم احتمالا همون id باشه که که به جای تگ و سندر توی متغیری چیزی ریخته اگه اطلاعات بیشتری میدادن بهتر میشد راهنمایی کرد

لینک ارسال

از روش tag , sender هم رفتم باز مشکل پابرجاست منوی من یک منوی تو در تو متن و عکس باهم هستش همه ی روش های معمول برای یک تک منو جواب میدن

من اصلا نمیفهمم شما میخواین اطلاعات یه منو رو تو لیست علاقه مندی ذخیره کنین یعنی چی؟

لینک ارسال

درود

کدتون تا جایی که من دارم متوجه میشم هیچ مشکلی نداره

مشکل از قسمت دیگه ای باید باشه احتمالا

سایر کدهاتون رو بررسی کنید

لینک ارسال

دیگه استفاده کردن از دیتابیس واسه لیست علاقه مندی خیلی قدیمیه :malih: غیر منطقی هم هست واسه یه علاقه مندی هردفه یه دیتابیس اینیشالایز و باز بشه بهترین راه کار با فایله مثله مپ در ضمن تو کدی که شما بالا نوشتید مسلمه اشتباهه چون از تگ و سندر استفاده نکردین

از آموزش زیر استفاده کنید

http://answercenter.ir/topic/13822-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%82%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-msh-fave/

لینک ارسال

دیگه استفاده کردن از دیتابیس واسه لیست علاقه مندی خیلی قدیمیه :malih: غیر منطقی هم هست واسه یه علاقه مندی هردفه یه دیتابیس اینیشالایز و باز بشه بهترین راه کار با فایله مثله مپ در ضمن تو کدی که شما بالا نوشتید مسلمه اشتباهه چون از تگ و سندر استفاده نکردین

از آموزش زیر استفاده کنید

http://answercenter.ir/topic/13822-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%82%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-msh-fave/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...