رفتن به مطلب

کتابخانه SayaNavigationTabStrip

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز :give_rose:

خب چند وقتی هست که به دلیل امتحانات و کارهای درسی فعالیتم کم شده و از این بابت عذر می خوام.

کتابخانه جدیدی که براتون آماده کردم به شما امکان ساخت تب هاست های حرفه ای و زیبا رو می ده همانند مدل های زیر :

MAseW.gif

همونطور که می بینید تب هاست زیبایی هست ، در عین حال که کار با اون بسیار ساده هست.

کتابخانه رو فعال کنید ، ویو مورد نظر به عنوان CustomView اضافه می شه و می تونید از دیزاینر اضافه کنید. دیگه خودتون کتابخانه رو فعال کنید و با فانکشن هاش کار کنید.

یک سورس مثال همراه کتابخونه قرار دادم که می تونید با نحوه کار رو آشنا بشید ، البته توابع راهنما دارند.

مشکل ، نظر و پیشنهادی بود در خدمت هستم :53:

دانلود کتابخانه نسخه 2

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تشکر فراوان خیلی خیلی زیباست !  :give_rose:

اگه بازم از این کتابخونه ها پیدا کردین رپ کنین بزارین چون واقعا بیسیک کارا باید روی ظاهر اپ هاشون کار کنن

لینک ارسال

تشکر ویژه بابت رپ کردن کتابخانه  :53:

یه سوال داشتم مثل اینکه فقط حالت لاین فعاله و پوینت و اورجینال که تو تصاویری که گذاشتید غیرفعاله 

NavigationTabStrip1.StripType = "LINE"

محمد جان آقای حسین دوست خودشون این کتابخونه رو از گیت هاب رپ کردند 

لینک ارسال

تشکر ویژه بابت رپ کردن کتابخانه  :53:

یه سوال داشتم مثل اینکه فقط حالت لاین فعاله و پوینت و اورجینال که تو تصاویری که گذاشتید غیرفعاله 

NavigationTabStrip1.StripType = "LINE"

محمد جان آقای حسین دوست خودشون این کتابخونه رو از گیت هاب رپ کردند 

اهان مرسی ک گفتین

شرمنده حواسم نبود

کارشون فوق العاده هستش !

لینک ارسال

سورس.رو ران نگرفتم, قابلیت تصویر.گذاشتنم برا هر تب داره عایا

لینک ارسال

سلام،

علی جان ، هر دو حالت به درستی کار می کنند. شما باید POINT رو با حروف بزرگ بنویسید. باز هم اگر تفاوتی نکرد اطلاع بدید.

پدارم جان ، خیر متاسفانه این کتابخونه اصلا همچین قابلیتی نداره. در گیت هاب هم همچینی متدی که عکس بدیم نیست متاسفانه.

لینک ارسال

سلام

ضمن تشکر از کتابخانه کاربردی تان

البته با اجازه مدیران محترم اگر نگید ربطی به موضو ع تاپیک نداره

اگر ممکنه آموزش رپ کردن حتی اگر متنی هم باشه بگذارید تا یخورده دست و بالمون باز تر شه

لینک ارسال

سلام ،

کتابخانه به نسخه 2 آپدیت شد ، تغییرات :

- رفع مشکلات

- حذف لیستنر ها

- امکان اتصال کتابخانه به AHViewPager

حتما نسخه جدید رو از پست اول دانلود کنید :53:

لینک ارسال

چجوری ی لایوتو توش لود کنم؟

سلام ،

اگر با AHViewPager کار کرده باشید ، می دونید که باید بعد از ست کردن پنل ها به کتابخونه ، لایوت مورد نظر رو در اون پنل لود کنید ، در غیر این صورت آموزش استاد آرتا رو در رابطه با این کتابخونه از لینک زیر مشاهده کنید :

http://answercenter.ir/topic/7838-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-ahviewpager/

لینک ارسال

مرسی من با اینکتابخونه کار نکرده بودم و نمیدونستم

لینک ارسال

سلام خیلی ممنون از کتابخانه خوبتون

دومورد بود میخواستم بپرسم

اول اینکه توی ورود به نرم افزار روی تب دیفالت اون خط مشخص نیست باید یکی دوبار page ها عوض شه تا رنگ زیر تب دیده بشه برا من اینجوری بوده نمیشه جوری کرد که درست موقع ورد توی هر تب باشه زیرش اون خط یا نقطه باشه؟

دوم اینکه این حالت فیکس مود یا اسکرول مود نداره؟

خیلی ممنونم

لینک ارسال

اول اینکه توی ورود به نرم افزار روی تب دیفالت اون خط مشخص نیست باید یکی دوبار page ها عوض شه تا رنگ زیر تب دیده بشه برا من اینجوری بوده نمیشه جوری کرد که درست موقع ورد توی هر تب باشه زیرش اون خط یا نقطه باشه؟

خیلی ممنونم

سلام ،

خواهش می کنم. به این مورد بر نخورده بودم. یک بار تست می کنم و اگر مشکلی بود ، بر طرف می کنم. البته این مورد مشکلی در عملکر کتابخونه ایجاد نمی کنه.

خیر همچین متد هایی در این کتابخونه وجود نداره و فکر هم نکنم نیازی باشه.

لینک ارسال

سلام ،

خواهش می کنم. به این مورد بر نخورده بودم. یک بار تست می کنم و اگر مشکلی بود ، بر طرف می کنم. البته این مورد مشکلی در عملکر کتابخونه ایجاد نمی کنه.

خیر همچین متد هایی در این کتابخونه وجود نداره و فکر هم نکنم نیازی باشه.

سلام

ممنونم

خیلی عذر میخوام ولی بنظرم حالت فیکس مود بیشتر نیازه تا حالت اول

بخاطر اینکه شما تو سورس فقط سه تا پیج اضافه کردین بعنوان نمونه 7 تا اضافه کنین ببینین چه اتفاقی میافته

همه پیج ها توی یه اندازه صفحه گوشی نشون داده میشه و قاطی میشن

لینک ارسال

فایده نداره .....چون حالت اسکرول نداره...........یعنی اصلا قابل استفاده نیست در حقیقت

لینک ارسال

خیلی ممنونم

منم مشکل اولیش رو که گفتی خیلی رو اعصابمه و از لحاظ استانداردی ایراد اره.

دو دل هستم از این کتابخانه استفاده کنم یا نه.

هم خوشگله و کاراست

و هم برای بار اول خط نشون نمیده و باید 2و بار سوایپ بشه تا عمل کنه

سلام ،

اگر با AHViewPager کار کرده باشید ، می دونید که باید بعد از ست کردن پنل ها به کتابخونه ، لایوت مورد نظر رو در اون پنل لود کنید ، در غیر این صورت آموزش استاد آرتا رو در رابطه با این کتابخونه از لینک زیر مشاهده کنید :

http://answercenter.ir/topic/7838-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-ahviewpager/

آقا مهدی گل

نمیشه یه کاریش بکنید بیزحمت

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...