رفتن به مطلب

بهترین زبان برنامه نویسی اندروید؟

سیدمحمد

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان. طاعات و روزه هاتون قبول.

میخاستم نظرتون رو بدونم. کاملترین و بهترین زبان برنامه نویسی چیه؟؟ دلیل هاتونو هم بگید ممنون میشم.

بیسیک رو تا حدودی یاد گرفتم. ولی بیسیک تا جایی که فهمیدم در بعضی جاها کمبود داره.

پیشنهاد میکنید به سراغ چه چیز تازه ای برم؟؟

ممنووون  :53:  :53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جاوا حرفه ای ترین و کاملترین زبان برای برنامه نویسی اندرویده

لینک ارسال

سلام

به نظر من فقط جاوا

با b4a فقط می تونی برا بازار و مارکت ها دیگه برنامه بنویسی

ولی با جاوا می تونی به جز بازار تو شرکت هم فعالیت کنی

لینک ارسال

جاوا زبان رسمی برنامه نویسی اندروید هست و شک نکن اگه میخوایی حرفه ای شی برو سمت جاوا

لینک ارسال

مگه بیسیک زبانش جاوا نیست؟

لینک ارسال

سلام

جاوا زبان قدرتمند، استاندارد و معرفی شده توسط گوگل هست.

البته می تونید از جاوا هم در B4A استفاده کنید.

اما در کل دستتون توی جاوا بازتره و امکانات هم بیشتره.

لینک ارسال

با چه نرم افزاری به زبان جاوا برنامه نویسی کنم ؟

لینک ارسال

با چه نرم افزاری به زبان جاوا برنامه نویسی کنم ؟

اندروید استودیو و اکلیپس هستن که میتونید استفاده کنید.

لینک ارسال

مبهم ترش کردی داداش حالا باید بپرسم اندروید استودیو یا اکلیپس

کدوم بهترن کدوم قوی ترن

مسئله یک عمر زندگیه 

لینک ارسال

مبهم ترش کردی داداش حالا باید بپرسم اندروید استودیو یا اکلیپس

کدوم بهترن کدوم قوی ترن

مسئله یک عمر زندگیه 

دوست عزیز لطفاً اسپم ارسال نکنید و تمامی سؤالات خودتون رو در یک پست مطرح کنید.

اکلیپس محیط برنامه نویسی اندروید به زبان جاوا است که تقریباٌ کم استفاده می شه.

اندروید استودیو هم محیط برنامه نویسی اندروید به زبان جاوا هست که از اکلیپس قدرتمند تره و توسط گوگل معرفی شده. اگر می خواید جاوا شروع کنید، پیشنهاد می شه با اندروید استودیو شروع کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

سید محمد جان بذار راحتت کنم فرمایشاتدوستان همه درسته اما

میتونی بگی با کدوم کفش میتونم خوب فوتبال بازی کنم ادیداش   - نایک  - پوما؟؟

یا میشه توبگی من با کدوم اسلکه میتونم خوب تیراندازی کنم   کلاش  --  کلت --ژ3 یا شکاری ؟؟

و 

شما اینو مد نظرتون داشته باشید که درسته اموزش و یاد گیری ببیسیک راحت تر از جاوا است ولی به هیچ وجه فکر نکنید که زبان ضعیفی هست بلکه بیسیک یک زبان قدرتمند هست که با اون میشه برنامه های فقدرتمندی ساخت که الان تو کافه بازار تو فروشه-----------گفتن راحتتر از جاوا نه به اون راحتی اما به پیچیدگی جاوا هم نیست البته جاوا پیچیده نیست توی اندروید پیچوندنش مخصوصا وقتی قراره یه کد بنویسی اینطور میشه

10 دقیقه صرف  کدنویسی 

1ساعت صرف انگولک نرم افزار و جستجو در اینترنت برای کامپایل همون کد

هر کدوم کارایی خودشو داره درسته جاوا اساس زبان اندروییده و خصوصا موبایل 

اما حالا بیسیک 4 اندروید خیلی جلو افتاده روزی میرسه که گوگل دست میزاره روی همین نرم افزار و مثل نوکیا از مالکش میخره شما هر نرم افزاری بگی با بیسیک ساخته میشه به جز (!)  بازیهای بزرگ اونم توی جاوا هم خیلی مشکل تره و سازندگاه بازی عموما از یونیتی و انریل  و.. استفاده میکنن 

من چند مدتی سی شارپ کار کردم وقتی با اکلیپس و اندروید استودیو کارکرم در طی یک ماه یه کتاب ساختم اینم لینکش اونم به چه مصیبتی گردنم درد گرفته بود کد نویسی یه طرف برطرف کردن خود مشکلات نرم افزار یه طرف توی کامپایل خطایی پیش میاد پس از 3 روز جستجو میفهمی یه کوتیشن از سوی سازنده برنماه توی مانیفست اضافه گذاشته شده یا ......ارور گردل

https://cafebazaar.ir/app/com.my.secure/?l=fa

اما وقتی با بیسیک اشنا شدم کارها با سرعت و کیفیت بهتری ادامه پیدا کرد بهت پیشنهاد میکنم اصن به اندروید استودیو فک نکن 

هرکسی بهت اندروید استودیورو پیشنهاد داد بهش بگو کدوم کارو با بیسیک نمیشه انجام داد که با جاوا میتونی؟؟   البته کارهای بزرگ که جای خود داره!!

اما برای کارهای خیلی بزرگتر از اندروید استودیو هم بزرگتر میتونی یا ویزوال استودیو -زامارین شروع کنی که منابع اموزش این 2 در ایران کمه یعنی یه مشکل تو اندروید استودیو برام پیش اومد سوالی پرسیدم الانم لینک رو نگاه میکنم بی جواب مونده  اما اگه انگلیست اونقد خوبه که برای فهمیدن یه جواب  در سایتهای انگلیسی 10 بار hello رو هالو نخونی مشکلی نیس :crazy:

و اونموقع است که پس از چند ماه کارکردن با اندروید استودیو برمیگردی خونه اول یعنی B4A

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...