رفتن به مطلب
  • 0

درخواست آموزش ایجاد لایسنس

mortezaarian

سوال

سلام دوستان، دنبال یه آموزش هستم که توضیحاتشو براتون میگم.کسی میتونه برام درستش کنه؟واینکه هزینش چقدره؟

ببینید دیدید بعضی از اپلیکیشن های پولی رو که تا نخری نمیتونی استفاده کنی؟مثلا الان یه برنامه زدیم میخوایم اونو به صورت پولی (نه درون پرداخت) تو بازار بزاریم حالا من میام برنامه رو میخرم و تو کانال تلگرامیم به رایگان پخش میشم و حقوق توسعه دهنده کلا پایمال میشه.ولی اگه برنامه رو به یه سرور وصل کنیم وبیاد از اونجا چک بکنه که برنامه خرید شده یا نه دیگه این مشکل حل میشه.نمیدونم کافه بازار api داره یا نه برای اینکار.ولی دیدم برخی دوستان این کارو انجام دادن.

میشه این کار رو پیشترفتش کرد مثلا من وقتی برنامه رو با زاپیا فرستادم شما نصب کردی بیاد بگه چون برنامه رو نخریدی نمیتونی استفاده کنی، یا مثلا برای جذب کاربر به خرید بهش مهلت تست مثلا 2 سه روزه بدیم بعد از کاربر درخواست پرداخت درون برنامه ای کنیم.اگه پرداخت کرد بتونه استفاده کنه اگه نه برنامه متوقف بشه

میتونین تو کانال و انجمن یه نظر سنجی هم بزارید ببینین چند نفر مشتاقن به خرید آموزش.من نمونه ای برا بیسیک ندیدم و مطمئنم فروش خوبی خواهد داشت :)

منتظر پاسختون هستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

تا اونجایی که من اطلاع دارم در حال حاضر کافه بازار همچین دسترسی رو به برنامه نویس ها نداده و فکر نکنم بده :DD:  ! شما گفتد نمونه هایی رو دیدید که همچین کاری رو انجام دادن!خب مثال بزنید ببینیم :girl_blush:

لینک ارسال

سلام دوستان، دنبال یه آموزش هستم که توضیحاتشو براتون میگم.کسی میتونه برام درستش کنه؟واینکه هزینش چقدره؟
ببینید دیدید بعضی از اپلیکیشن های پولی رو که تا نخری نمیتونی استفاده کنی؟مثلا الان یه برنامه زدیم میخوایم اونو به صورت پولی (نه درون پرداخت) تو بازار بزاریم حالا من میام برنامه رو میخرم و تو کانال تلگرامیم به رایگان پخش میشم و حقوق توسعه دهنده کلا پایمال میشه.ولی اگه برنامه رو به یه سرور وصل کنیم وبیاد از اونجا چک بکنه که برنامه خرید شده یا نه دیگه این مشکل حل میشه.نمیدونم کافه بازار api داره یا نه برای اینکار.ولی دیدم برخی دوستان این کارو انجام دادن.
میشه این کار رو پیشترفتش کرد مثلا من وقتی برنامه رو با زاپیا فرستادم شما نصب کردی بیاد بگه چون برنامه رو نخریدی نمیتونی استفاده کنی، یا مثلا برای جذب کاربر به خرید بهش مهلت تست مثلا 2 سه روزه بدیم بعد از کاربر درخواست پرداخت درون برنامه ای کنیم.اگه پرداخت کرد بتونه استفاده کنه اگه نه برنامه متوقف بشه
میتونین تو کانال و انجمن یه نظر سنجی هم بزارید ببینین چند نفر مشتاقن به خرید آموزش.من نمونه ای برا بیسیک ندیدم و مطمئنم فروش خوبی خواهد داشت :)
منتظر پاسختون هستم

نمونه هایی که شما دیدید مثه موبوگرام براحتی قابل دور زدنه

موبوگرام اخطار میده شما چیزی نخریدی اول برنامه اما کافیه بازار رو نصب کنی و داخل بازار ثبت نام کنی میبینی این ارور میره بدون خرید!

مگه اینکه یه بانک اطلاعاتی انلاین داشته باشی لایسنس رندوم درست کنی بعد کاربر بعد از خرید یکی از اون لایسنس هارو بهش بدی

درنهایت لایسنس رو منقضی کنی

لینک ارسال

در حال حاضر تنها راه ممکن داشتن بانک اطلاعاتی آنلاین هست

لینک ارسال

سلام ، این کاری که شما می گید امکان پذیر هست ، و اگر هم انجام بشه امکان هک کردن درون پرداخت شما به صفر می رسه . غیر ممکن می شه.

شما باید با استفاده از API بازار یک کلاینت بسازید که صحت درون پرداخت رو چک بکنه (API توسعه‌دهندگان، این امکان را در دسترس توسعه‌دهندگان کافه‌بازار می‌گذارد که از طریق سرور خود، اطلاعات مربوط به خریدهای کاربران را بررسی و تایید کنند.)

مستندات رو می تونید از لینک زیر مشاهده کنید :

https://cafebazaar.ir/developers/docs/developer-api/v2/getting-started/?l=fa

این کار مطمئنا کمی سخت هست و فقط برای برنامه هایی سودمند هست که تعداد کاربران بالایی دارند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...