رفتن به مطلب

برگذاری کلاس های آموزشی رایگان Basic4Android(مقدماتی)

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا

عرض سلام و ادب دارم خدمت تمام کاربران انجمن تخصصی برنامه نویسی بیسیک4اندروید

طبق صحبت هایی که مدیرهای سایت باهم داشتیم تصمیم گرفتیم که یک سری کلاس های آموزش آنلاین رو از طریق اسکایپ مسنجر برگذار کنیم.

لازم به ذکر است که این کلاس های آنلاین کاملا مقدماتی هستند و مربوط به کسانی میشه تازه برنامه نویسی بیسیک4اندروید رو شروع کردند

و هنوز آشنایی زیادی با ابزارها و کدنویسی های معمولی بیسیک4اندروید ندارند

توی این کلاس ها یک سری نکات هست که باید رعایت بشه :

اول اینکه سوالات پیشرفته و وقت گیر مورد بحث و بررسی قرار نمیگیره

دوم اینکه کاربران سعی کنند که میکروفن داشته باشند و بشه صحبت کرد و راحت تر سوال و جوابها انجام بشه

این کلاس ها از این به بعد هفته ای دو بار انجام میشه که ساعت و روز و تاریخ دقیق هر کلاس رو یک یا دو روز قبل در صفحه ی اول سایت اعلام میشه.

دوستان تازه واردی که علاقه مند به شرکت در این کلاس های رایگان هستند میتونند نرم افزار Skype Messenger رو دانلود کنند و نام کاربری خودشون رو بسازن

کابران میتونن بعد از نصب Skype و ساختن Account ، آیدی های زیر رو اد کنند:

Mehdi izadi | ID: Metiux.izadi

Mehran Mahmoudi | ID: Meran.Mahmoudi

Armin | ID: Armin.Ramzani

Mostafa Haqiqi | ID: Mostafa.Haqiqi

Nima Ghobadi | ID: Nima.Ghobadi3

این کلاس ها هم باعث آشنایی بیشتر بچه های سایت با هم دیگه میشه و هم میتونن توی پروژه ها به همدیگه کمک کنند.

این کلاس ها استاد خواصی نموته داشته باشه . شاید یک نفر یک سوالی بپرسه که بقیه بچه ها حتی بهتر از ما جواب رو بلد باشن.

کلاس ها به صورت دو طرفه هستند. قصد داشتم مسنجر رایدکال بریم ولی خب متاسفانه واسه ایران مسدود شد.

ان شالله اگه این کلاس ها جواب بده و موفقیت توش بدست بیاد، در آینده ی نزدیک کلاس های حرفه ای تر و گفت و گو هم برگذار میشه.

اعلام کلاس ها در صفحه ی اول سایت در زیر قسمت آخرین ارسال ها صورت میگیره.

دوستان میتونن نظر خودشون رو در این باره بدن تا همه بتونیم بهتر به موفقیت ها دست پیدا کنیم.

همگی موفق باشیم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثل همیشه نظرت عالیه موفق باشیم و باشند کسای که زحمت میکشن

لینک مسنجر پیکوفایل : دانلود

حجم فایل : 33MB

لینک مسنجر مدیافایر : دانلود

حجم فایل : 33MB

به صورت پارت پیکوفایل

پارت1 10مگابایت

پارت2 10مگابایت

پارت3 10مگابایت

پارت4 3مگابایت

-------------------------------------------------------------------------------------

پسورد فایل : basic4android.org

موفق باشیم

یا حق

لینک ارسال

سلام

بدون تعارف می گم واقعا ایده آموزشی خوبیه مهدی

یعنی واقعا اگه کاربران از این روش ها و پیشتهادات استفاده نکنن جاهلیته

مهدی همونطور که بهت توی پ.خ گفتم مشکلات زیاد دارم وگرنه 100% میومدم به همکاری تو اینجور موارد با اینکه چیزه خاصی رو یاد ندارم

به امید موفقیتمون

لینک ارسال

سلام

خیلی ایده ی بیستیه تا حالا تو انجمن های دیگه همچین چیزی نبوده مطمنن باعث پیشرفت من و بقیه دوستان انجمن میشه از همه مهمتر میتونه باعث بشه کاربرهای زیادی بیان و تو این انجمن عالی با دوستای گلم اشنا بشن.

انشاا... همه باهم این انجمن به بهترین و معروف ترین انجمن برنامه نویسی اندروید ایران تبدیل میکنیم هرچند الانشم واقعا عالی و بهترین انجمنه.

big like

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

سلام

کاش داخل hangout و گوگل تالک هم راه مینداختین

خیلی بهتر از اسکایپ هست

ارادت

لینک ارسال

نظر خوبیه حجمشم کمتر از skype اما دیگه بیشتره کاربرا از Skype استفاده میکنن

لینک ارسال

من خیلی دوست داشتم داخل RaidCall این کلاس ها برگذار میشد . ولی متاسفانه IP ایران رو مسدود کردن.

البته هنوز با روش های مختلف میشه RaidCall رفت ولی سخته و ارزش نداره.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...
متاصفانه اسکایپ چند روزیه که طبق معمول در نقاطی از ایزان هیتلر شده . اگه ممکنه برای ارتباط راحتتر بریم سمت مسنجرهای دیگه.

ممنون.

دوست عزیز Skype انتخاب شده بخاطر اینکه بسیار سبک است و کیفیت فوق العاده بالای صدا رو داره و حجم بسیار کمی هم از اینترنت مصرف میکنه.

حتی کاربرانی که با اینترنت ایرانسل هم هستند هم اگه 3G باشن به راحتی میتونن بیان Skype و صحبت کنن یا به صحبت ها گوش کنند.

در رابطه با فیــل طـر هم بنده بررسی کردم هیچ مشکلی نداره . تمام دوستانی که Skype میومدن طبق معمول هنوز هم هستند و 24 ساعته Online هستند..

به زودی لیست ID های تعدادی از دوستانی که در Skype با ما همراه شدند در همین تاپیک منتشر میشه(البته با اجازه افراد).

لینک ارسال

دوست عزیز Skype انتخاب شده بخاطر اینکه بسیار سبک است و کیفیت فوق العاده بالای صدا رو داره و حجم بسیار کمی هم از اینترنت مصرف میکنه.

حتی کاربرانی که با اینترنت ایرانسل هم هستند هم اگه 3G باشن به راحتی میتونن بیان Skype و صحبت کنن یا به صحبت ها گوش کنند.

در رابطه با فیــل طـر هم بنده بررسی کردم هیچ مشکلی نداره . تمام دوستانی که Skype میومدن طبق معمول هنوز هم هستند و 24 ساعته Online هستند..

به زودی لیست ID های تعدادی از دوستانی که در Skype با ما همراه شدند در همین تاپیک منتشر میشه(البته با اجازه افراد).

گویا حق باش ما بود و نسخه اسکایپ من مشکل داشت. با حذف و نصب مجدد مشکل رفع شد.

زمان برگزاری کلاسها چه زمانی هست؟ زیر اخرین پستهای ارسالی چیزی نیست.

ممنون از پاسخگوییتون.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام زمان کلاس ها رو تو صفحه اول زیرآخرین فعالیت درج میکنن

موفق باشید

لینک ارسال

کاش فیلماشو واسه دانلود میذاشتین

فیلم های چیرو ؟

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

با سلام

واقعا ایده ی عالیه ای اگر بعد از جواب دادن مثلا یک سوال یا آموزش

سوال یا آموزش طرح شده و جواب کامل را بصورت بایگانی

حالا چه بصورت تصویری و چه به صورت متنی خیلی خوب میشه

این کار باعث میشه اونای که شرایط کار با اسکایپ ندارن بتونن

راحت استفاده کنن

لینک ارسال

واقعا ایده جالب و خوبیه به نظر منم از هر اموزشی یه ویدیو رکورد بشه خیلی مفید واقع میشه...

لینک ارسال

کلاس ها با هماهنگی ایجاد میشه هر وقت هم که کلاس باشه تو صفحه ی اصلی سایت زده میشه*همینه*

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

کلاس ها با هماهنگی ایجاد میشه هر وقت هم که کلاس باشه تو صفحه ی اصلی سایت زده میشه*همینه*

فکر نکنم تا حالا کلاسی اعلام شده باشه چون من هر چی دقت میکنم میبینم چیزی نیست زیر آخرین ارسال ها ! سال نو خوبی داشته باشید *tashvigh*

لینک ارسال

در حال حاضر متوقف و طبق گفت گو هایی که با آقای ایزدی صورت گرفته یکسری برنامه ریزی هایی واسه این کلاس ها انجام داده میشه که قعد مشاهده می کنید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...