رفتن به مطلب
  • 0

ارسال پیامک از دیتابیس افلاین

ali777795

سوال

سلام دوستان

ببخشید من می خوام کاری کنم که مثل خیلی از برنامه های پیامک و اینا تا کاربر روی یکی از اون چند متن پیام کلیک کرد برنامه مربوط به پیامک باز بشه و خودکار اون متنی که تو برنامه بوده رو پیست کنه و فقط شماره مورد نظر خود کاربربده که متن پیام ها هم توی دیتابیس افلاین می باشد

نمی دونم تونستم منظورمو درست بفهمونم یا نه اگه کسی می دونه لطفا کمکم کنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بفرما دوست عزیز از این متد استفاده کن

Sub sendsms(phon As String,tex As String)
Dim In As Intent
In.Initialize(In.ACTION_VIEW,"sms:"&phon)
In.PutExtra("sms_body",tex)
StartActivity(In)
End Sub

به جای phon خالی بزار به جای text متنی که میخوای فرستاده شه رو بزار

موفق باشید

لینک ارسال

نه دوست عزیز فکر کنم منظورمو اشتباه فهمیدین می دونستم اینا برنامه تو برنامم یه قابلیتی هست دقیقا مثل برنامه های پیامکی مثلا جوک و اینا که وقتی رو متنشون کلیک می کنی همون متن میریه تو بخشی که می خوای پیام بفرستی یجورایی کپی پیست میشه فکر نکنم اون برنامه ها برا تک تک پیامشون این قطعه کدا بزارن اون موقع خیلی زیاد میشه خط های کد و همچنین فکر نکنم اصلا قابل انجام باشه با این قطعه کد

لینک ارسال

نه دوست عزیز فکر کنم منظورمو اشتباه فهمیدین می دونستم اینا برنامه تو برنامم یه قابلیتی هست دقیقا مثل برنامه های پیامکی مثلا جوک و اینا که وقتی رو متنشون کلیک می کنی همون متن میریه تو بخشی که می خوای پیام بفرستی یجورایی کپی پیست میشه فکر نکنم اون برنامه ها برا تک تک پیامشون این قطعه کدا بزارن اون موقع خیلی زیاد میشه خط های کد و همچنین فکر نکنم اصلا قابل انجام باشه با این قطعه کد

قبل از اینکه نظر میدادی حداقل یه تست میکردی عزیز :53:

همون چیزیه که میخواین

در ضمن کارایی کدها به تعداد خطهاش نیست :areuok:

موفق باشید

لینک ارسال

قبل از اینکه نظر میدادی حداقل یه تست میکردی عزیز :53:

همون چیزیه که میخواین

در ضمن کارایی کدها به تعداد خطهاش نیست :areuok:

موفق باشید

بله حق باشماست ولی من امتحانم کردم هیچ جوابی نداد  رو نوشته ها که کلیک می کنم انگار نه انگار که اتفاقی افتاده و هیچ عکس العملی نمی بینم تو گوشی شاید قطعه کدمم تو اسکرین شاتی که گرفتم می تونین ببینین

post-5202-0-24994000-1468494546_thumb.png

لینک ارسال

دوست عزیز شما اصلا استفاده نکردین از این متد فقط متد رو وارد برنامه کردین خودش که اتوماتیک شروع نمیکنه به فرستادن پیام :fekr:  :pardon:  :girl_blush:

هروقت خواستی پیامی رو بفرستی به شکل زیر تابع رو صدا بزن عزیز

sendsms("",text)                            '  متنی که میخوای رو بزار text   به جای 
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...