رفتن به مطلب

سومین دوره صندلی داغ ---> امین شاهدی

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه ی دوستان و امین جان... سلام هموطن

1: از 20 به خودت چند میدی یا چقد از خودت رضایت داری؟  10 در حد قبولی فقط :|

2: سبک های مورد علاقه موسیقی و خواننده یا آهنگسازان مورد علاقه؟  سبک خاصی نیست هرچی خوشم بیاد گوش میدم ، خواننده مورد علاقه چاوشی

3: اگه یه هفته مونده باشه به پایان عمرت تو این هفته چیکار میکنی؟  هیچی مثل همیشه زندگیمو میکنم

4: ساعت خوابت چجوریه؟ ساعت چند میخوابی ساعت چند بیدار میشی؟  بستگی داره ، معمولا 1 2 میخوابم تا 10 11

5:  بازی ساختی؟ با چه برنامه ای و چه بازی هایی.....  خیلی قبلا برای ویندوز آره ، با برنامه Flash

6: گرافیکت که 4 هستش مدل دقیقش چیه؟  فقط یادمه Nvidia

7: اسم بهترین دوستت در فضای واقعی؟  توی دنیای واقعی دوست صمیمی ندارم که مثلا هرروز ببینمش یا مثلا هفته ای 1 بار حتی :|

8: فصل مورد علاقه؟ بهار

9: دوست داشتی برگردی به یه سالی؟ کدوم سال و چرا؟  یا 4 5 سال پیش یا هم برمیگشتم همین خردادی که گذشت ...

10: slither.io بازی کردی؟ رکوردت چقد بوده انلاین :)؟  اسمشم نشنیدم :-؟

با تشکر امین، دوسته عزیز همشهریه گل موفق سلامت باشی........  ممنون شمام همینطور ♥

سلام میکنم به استاد شاهدی عزیز

قبل از اینکه سوالا رو بپرسم میخوام تشکر کنم بابت تمام زحمتای که کشیدن برای کاربرای انجمن و بخصوص شخص خود من

واقعا شما و آقای اسکندری شخصیتای تکرار نشدنیه انجمن هستین و خود من خیلیی چیزا رو از شماها یاد گرفتم

حاشیه نرم بریم سر سوالا

1- اولین کلمه که بعد شنیدن این جمله به ذهنتون میاد چیه؟ "چجوری میشه روی کارت ویو آریا عکس از دیتابیس لود کرد"  اَییییی باااباااا :دی

2-چرا من همش حس میکنم شما اعصاب نداری؟  چون واقعا ندارم :P

3- بنظرتون شما بیشتر خوشتیپین یا اقا شهاب؟  معلومه من :دی

4- يه سوتی خفن که تا حالا دادی تعريف کنین  حقیقتا یادم نیست :-؟

5-روز اولی که با آقا شهاب آشنا شدین چه حسی داشتی بهش؟  عشق در نگاه اول  :oops: 

6-الان دقیقا محیط اطرافتو توصیف کن  تو اتاقم ، نشستم پشت سیستم روی تخت رو به روم برادر زادم دراز کشیده داره سوالای عجیب و قریب میپرسه

7- در طول روز در حالت های زیر چه حسی دارین 

دیدن یک فیلم جدید  دوست دارم واقعا دیدن فیلم های خوب رو 

زنگ خوردن گوشی  معمولا جواب نمیدم مگه اینکه خونواده باشه :|

زنگ زدن اقا شهاب  اول جواب میدم بعد میگم ای بابا چرا ول نمیکنی مارو :| همزمان اونم همینو میگه 

باز شدن مرورگر  حس خاصی ندارم :-؟

قطع شدن نت  بدترینه

پارس کردن سگ  دادم میزنم ســــااکککتتتت

اگه مادر غذا درست نکنه  یه چیزی پیدامیشه همیشه واسه خوردن 

8-اولین چیزی که بعد کلمات زیر به ذهنتون میاد چیه 

گیتار  آرامش

آریا  عشق  ♥ 

ظلم در حد 4 امتیاز منفی  حسی ندارم :|

موفق باشید  کاظم فرقانی

کانتر  هیجان

زد بازی  قدیمیاش عالین

اسکایپ  محیط خوبیه

فست فود دوست دارم

9- تو اینستاگرام گفتی از زندگی نمیگذری اون لحظه تو چه حالی بودین و برای چی نمیگذری؟  :|:| یه چیزایی رو نمیشه گفت دیگه

10- وقتی عصبانی میشی بعد شهاب کی و چی بهت آرامش میده  شهاب که آرامش نمیده اصلا  :oops: چیز خاصی بهم آرامش نمیده ، مگه اینکه برم پیش سگام حواسم پرت شه

• پسندیدن 7
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 40
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام به همه ی دوستان خب صندلی داغ بزاریم یکم خستگی در کنیم  قراره امروز امین شاهدی روی صندلی داغ انجمن بشینه و به سوالات دوستان پاسخ بده   فقط چند نکته :   1- لطفا سوالات خیلی الکی نپرسید   ال

تشکر هم از مهدی ایزدی گل که همیشه هوامون رو داشته    

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...