رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی در مورد متریال

sportwtf

سوال

سلام

تا حالا چندین بار سعی کردم پروژه ی متریالی رو ازش ران بگیرم که همش با ارور های مختلف روبه رو شدم.

حالا چند تا سوال دارم بی زحمت راهنمایی کنید:

خب اولین قدم برای متریال کردن برنامه ها، داشتن پیش نیاز ها و تنظیم کردن آن ها هست که من نمیدونم چه پیشنیاز هایی لازم است.

وقتی من پوشه SDK رو باز مبکنم فایل های زیر داخلش هست:

لینک عکس

Files_ANDROIDsdk.png

1-حالا ببیند ابتدا این فایل های بالا کامل هستن؟

خب وقتی فایل SDK Manager.exe رو برای اولین بار که سیستم رو روشن کردم، باز کردم، ارور زیر رو داد که نمیدونم چی گفته:

لینک عکس

One_Error.png

2- حالا ببینید آیا این ارور که داده مهم هست و حتما باید رفع بشه؟ و...

حالا ارور بالا رو که Close زدم، ارور بسته شد.

این هم از SDK Manager.exe :

لینک عکس

Mahtaviat.png

3- حالا لطفا با توجه به این تصاویر، بگید که آیا من پیشنیاز ها رو دارم یا نه؟ و کدام پیشنیاز های دیگری لازم هست اما من ندارمش؟(لطفا در صورت امکان، هر کدام رو که ندارم، هم اسمش و هم لینک دانلود اون فایل و اگر اون فایل آموزشی چیزی داره لینک اونم بدید.)

باتشکر.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

تا حالا چندین بار سعی کردم پروژه ی متریالی رو ازش ران بگیرم که همش با ارور های مختلف روبه رو شدم.

حالا چند تا سوال دارم بی زحمت راهنمایی کنید:

خب اولین قدم برای متریال کردن برنامه ها، داشتن پیش نیاز ها و تنظیم کردن آن ها هست که من نمیدونم چه پیشنیاز هایی لازم است.

وقتی من پوشه SDK رو باز مبکنم فایل های زیر داخلش هست:

لینک عکس

1-حالا ببیند ابتدا این فایل های بالا کامل هستن؟

خب وقتی فایل SDK Manager.exe رو برای اولین بار که سیستم رو روشن کردم، باز کردم، ارور زیر رو داد که نمیدونم چی گفته:

لینک عکس

2- حالا ببینید آیا این ارور که داده مهم هست و حتما باید رفع بشه؟ و...

حالا ارور بالا رو که Close زدم، ارور بسته شد.

این هم از SDK Manager.exe :

لینک عکس

3- حالا لطفا با توجه به این تصاویر، بگید که آیا من پیشنیاز ها رو دارم یا نه؟ و کدام پیشنیاز های دیگری لازم هست اما من ندارمش؟(لطفا در صورت امکان، هر کدام رو که ندارم، هم اسمش و هم لینک دانلود اون فایل و اگر اون فایل آموزشی چیزی داره لینک اونم بدید.)

باتشکر.

پیش نیازهارو توی این تاپیک گفتم http://answercenter.ir/topic/15272-ارور-در-مترایل-دیزاین-support/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...