رفتن به مطلب

سورس کتاب توپ و حرفه ای همراه با انیمیشن

rezaa0936

ارسال‌های توصیه شده

البته قبلش بگم این سورس زحمتش با اقای افراز بوده من یکم بهترش کردم : ))))  (خیلی بهترش کردم خدایی)

با سلام  من اومدم که بترکونم

خوب دوستان همون طور که گفته بودم هرچند وقت میام یه چیزه باحال میذارم براتون حالا یا کتابخونه یا یه سورس باحال مثل همین

این یه سورس کتابه کامله از هر لحاظ کامله 

امکانات برنامه:

تنظیمات

علاقه مندیها

انمیشن دادن به ویوها (خیبلی زیبا شده)

انمیشن دادن به متن ها که به کاربر نمایش داده میشه

اشتراک گذاری مطلب ها

کپی مستقیم مطالب تو کیبورد گوشی

و یه دیتابیس کامل از خواص میوه ها

وخلاصه خیلی توپه 

اینو هم بگم هرجا که همیچن سورس بخواید حداقل کمه کم 50تومن باید بدید ولی من به خاطر انجمن و پیشرفت شما عزیزان راضی شدم که این سورس رو براتون به صورت رایگان قرار بدم 

امیدوارم این سورس بهتون کمک کنه تا دیگه تو مبحث ساخت کتاب مشکل نداشته باشید و اصلا به ساخت کتاب فکر نکنید (امیدوارم)

امیدوارم بترکونید

رمز فایل:answercenter.ir

لینک دانلود :  کلیک کنید

یه پسند بزن منم یه حالی بکنم 

عکس های برنامه 

g5wmjmox7859wz7uy3vg.jpg

7ay2zs7mhjusdhwinekp.jpg

65nprqugdaj8m6aybx6r.jpg

uo5w9s894asu3irtbygk.jpg

mse9d4rfvfbl8gk8b8mh.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با کمال تشکر بابت اشتراک اختصاصی این سورس ارزشمند در انجمن AnswerCenter  :53:

لینک ارسال

با کمال تشکر بابت اشتراک اختصاصی این سورس ارزشمند در انجمن AnswerCenter  :53:

باعث افتخاره اقا مهدی عزیز

لینک ارسال

با تشکر بابت زحمتی که کشیدید ولی بعضی از کتابخونه ها مثل آریا لیب و متریال دیالوگ ورژنشون خیلی قدیمی هستش لطف کنید آخرین ورژن کتابخونه هارو بزارید که لطفتون نسبت به انجمن بی نقص باشه :53: 

لینک ارسال

ممنون دوست عزیز عالیه

لطفا کتابخانه های استفاده شده در برنامه رو هم قرار بدین.

در ضمن هنگام باز کردن پروژه محتویات پوشه object تشکیل میشه و بهتره برای کم حجم شدن قبل از فشرده سازی از داخل پوشه حذف بشه.

با تشکر

لینک ارسال

#AdditionalRes: E:\Basic4Android Amozesh\B4A_Material Design\Resource\material dialog\additional_res\msdialog\res
#AdditionalRes: C:\Users\Jscorpin\Desktop\Files\project_khvasMeve\project_khvasMeve\appcompat\res , android.support.v7.appcompat
#AdditionalRes: C:\Users\Jscorpin\Desktop\Files\project_khvasMeve\project_khvasMeve\md-app\res 
#AdditionalRes: C:\Users\Jscorpin\Desktop\Files\project_khvasMeve\project_khvasMeve\md-lib\res

:fekr:

اینا چین؟

لینک ارسال

این ارور برای چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

Untitled125.png

دوست عزیز باید ریسورس هارو با توجه به مسیری که ریختید ست کنید

#AdditionalRes: E:\Basic4Android Amozesh\B4A_Material Design\Resource\material dialog\additional_res\msdialog\res
#AdditionalRes: C:\Users\Jscorpin\Desktop\Files\project_khvasMeve\project_khvasMeve\appcompat\res , android.support.v7.appcompat
#AdditionalRes: C:\Users\Jscorpin\Desktop\Files\project_khvasMeve\project_khvasMeve\md-app\res 
#AdditionalRes: C:\Users\Jscorpin\Desktop\Files\project_khvasMeve\project_khvasMeve\md-lib\res

:fekr:

اینا چین؟

ریسورس های برنامه برای متریال دیزاین

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

agvtwhisi0dehjvv56eu.png

سلام اول دمت گرم با همچین کتابی که گذاشتی ولی نمیدونم چرا این ارور رو میده دوستان هم این ارور رو گفتن گفتید ریسورس هارو  به قسمتی که گفته منتقل کنید منتقل کردم ولی باز همین ارور رو میده اگه میشه قسمت ریسورس برنامه رو جداگانه قرار بدید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mahdibtn گفته است :

agvtwhisi0dehjvv56eu.png

سلام اول دمت گرم با همچین کتابی که گذاشتی ولی نمیدونم چرا این ارور رو میده دوستان هم این ارور رو گفتن گفتید ریسورس هارو  به قسمتی که گفته منتقل کنید منتقل کردم ولی باز همین ارور رو میده اگه میشه قسمت ریسورس برنامه رو جداگانه قرار بدید

آدرس ریسورس رو اشتباه وارد کردید 100 درصد

درضمن ورژن B4A تون مال 100 سال پیشه:fekr:

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

سلام 

بعد اینکه برنامه رو کامپایل میکنم اسپلش  اسکرین رو درست باز میکنه ولی بعد اون از برنامه خارج میشه و ارور unfortunately رو میده :unknown:

photo_2017_08_22_00_34_46.jpg

لینک ارسال

سلام 

ببینیدمشکل از اسامی پوشه های res ریسورس هاتون نیست ؟

معمولا اگر در نام پوشه های متعددی که پوشه ریسورس داخلشون هست نام یکی از اون پوشه ها (فارسی) باشه یا کاراکترهای سیمبل باشه یا حروف اسامی پوشه های متعدد ریسورس خیلی زیاد باشه بیسیک فور ارور میده ! 

ببینید اگر این پوشه رو هم ندارید از لینک زیر دانلودش کنید وکنار فایل برنامه تون قرار بدهیدوداخل برنامه پوشه ریسورسشو آدرس دهی کنید.

msdialog

من الان نصبش کردم ونام پوشه فارسیشو هم به انگلیسی تغییرش دادم  - واسه من که ، اون مشکل شما رو  نداشت.خوب هم کار میکنه . دست نویسنده ش آقا رضا هم درد نکنه خوب سلیقه به خرج داده. 

Untitled2.pngUntitled.png

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، نورنما گفته است :

سلام 

ببینیدمشکل از اسامی پوشه های res ریسورس هاتون نیست ؟

معمولا اگر در نام پوشه های متعددی که پوشه ریسورس داخلشون هست نام یکی از اون پوشه ها (فارسی) باشه یا کاراکترهای سیمبل باشه یا حروف اسامی پوشه های متعدد ریسورس خیلی زیاد باشه بیسیک فور ارور میده ! 

ببینید اگر این پوشه رو هم ندارید از لینک زیر دانلودش کنید وکنار فایل برنامه تون قرار بدهیدوداخل برنامه پوشه ریسورسشو آدرس دهی کنید.

msdialog

من الان نصبش کردم ونام پوشه فارسیشو هم به انگلیسی تغییرش دادم  - واسه من که ، اون مشکل شما رو  نداشت.خوب هم کار میکنه . دست نویسنده ش آقا رضا هم درد نکنه خوب سلیقه به خرج داده. 

Untitled2.pngUntitled.png

سلام و ممنون از پاسخگویی

مسیر هارو اصلاح کردم ولی بازم نشد حتی فایل msdialog ی رو که شما زحمت آپلودش رو کشیده بودین رو هم جایگزین کردم بازم همون ارور رو میده

اینم آدرس:

#AdditionalRes: F:\B4A_Sources\NewS\project_khvasMeve\msdialog\res
    #AdditionalRes: F:\B4A_Sources\NewS\project_khvasMeve\appcompat\res , android.support.v7.appcompat
    #AdditionalRes: F:\B4A_Sources\NewS\project_khvasMeve\md-app\res 
    #AdditionalRes: F:\B4A_Sources\NewS\project_khvasMeve\md-lib\res

ب نظرتون مشکل از شبیه سازم نباشه؟

از nox ورژن 5 استفاده میکنم

لینک ارسال

سلام سلامت باشید 

موارد زیر رو بررسی کنید :

چون در Manifest  این سورس خط زیر رو طراحش نوشته ، بخاطر همین بررسی کنید   شبیه ساز یا گوشی که درش تست میکنید اندرویدش ورژن 4+ به بالا باشه ("API 14"=اندروید 4) - ضمنا SDK تون هم قدیمی نباشه و بروزش کنید

uses-sdk android:minSdkVersion="5" android:targetSdkVersion="14"/>

بعدش من تصویر ورژن کتابخانه های نرم افزار رو که روی سیستمم هست وسورس باهاش درست کارمیکنه رو درپایین براتون ارسال میکنم چک کنید ببینید ورژن هاشون بامال شما یکی هست یانه؟اگه نه که یکی کنید.

Untitled8.png

بعداینکه همه ی اینا رو تست واصلاح کردید ونشد . فایل زیپ سورس رو توی پوشه دیگه مثلا تو دسکتاپ آنزیپ کنید و  فایلهای ریسورس رو همونجا انتقال بدین و دوباره برنامه رو اجراکنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...