رفتن به مطلب
  • 0

بهترین سیستم برای ارسال نوتیفیکیشن درB4a

iavaduu

سوال

باعرض سلام به همه ی عزیزان بنده میخواستم دربرنامم از نوتیفیکشن استفاده کنم واعلاناتی رو برای کاربرانی که برناممو نصب کردن بفرستم.

به نظر شما عزیزان بهترین سرویس کدوم هست.

اگه لطف کنیدنمونه سورس هم بدید خیلی ممنون میشن.

لطفاراهنمایی کنید

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

توسعه یار

نمونه سورس هم داخلش داره

پوش ساده+با آیکون+دیالوگی و امکانات دیگه

لینک ارسال

باعرض سلام به همه ی عزیزان بنده میخواستم دربرنامم از نوتیفیکشن استفاده کنم واعلاناتی رو برای کاربرانی که برناممو نصب کردن بفرستم.

به نظر شما عزیزان بهترین سرویس کدوم هست.

اگه لطف کنیدنمونه سورس هم بدید خیلی ممنون میشن.

لطفاراهنمایی کنید

باتشکر

درود، از سایت پوشه استفاده کنید. توی پنل کاربر هم آموزش نصب رو گذاشته و نوتیفیکشن های زیبا و علاوه بر اون می تونید از خدمات جیسون هم استفاده کنید. حتما یک سر بزنید، پشیمون نمیشید. تعرفه هاشم واقع در نوع خودش جالبه.

http://panel.pushe.co/dashboard

لینک ارسال

سلام

والا چی بگم...

هر سیستمی یه مزیت خاصی داره. و به سلیقه خودتون میتونید ازشون استفاده کنید.

اگه سیستم ایرانی میخواین توسعه یار و پوشه خوب هستن که هردو هم از GCM برای ارسال داده استفاده میکنن که سرعت بالایی داره. پوشه تازگیا امکان شخصی سازی داده ی ارسال شده رو فراهم کرده. توسعه یار هم از اول این امکانو داشته، میتونید متن هاتون رو با چند فیلد جدا یا بصورت جیسون ارسال کنید و هرطور که دوست دارید اطلاعات رو نمایش بدید، دیالوگی... نوتیفیکیشن و هرچیز دیگه ای که خودتون بلدید بسازید. توسعه یار به غیر از امکان پوش امکانات دیگه ای مثل تماس باما، گزارش خطا و... هم داره که میتونید همشو باهم استفاده کنید. اما هرکدوم از امکانات تعرفه های خاص خودشو داره.

تعرفه های سایت پوشه هم میتونید نگاه کنید از سایتش...

لینک ارسال

سلام

والا چی بگم...

هر سیستمی یه مزیت خاصی داره. و به سلیقه خودتون میتونید ازشون استفاده کنید.

اگه سیستم ایرانی میخواین توسعه یار و پوشه خوب هستن که هردو هم از GCM برای ارسال داده استفاده میکنن که سرعت بالایی داره. پوشه تازگیا امکان شخصی سازی داده ی ارسال شده رو فراهم کرده. توسعه یار هم از اول این امکانو داشته، میتونید متن هاتون رو با چند فیلد جدا یا بصورت جیسون ارسال کنید و هرطور که دوست دارید اطلاعات رو نمایش بدید، دیالوگی... نوتیفیکیشن و هرچیز دیگه ای که خودتون بلدید بسازید. توسعه یار به غیر از امکان پوش امکانات دیگه ای مثل تماس باما، گزارش خطا و... هم داره که میتونید همشو باهم استفاده کنید. اما هرکدوم از امکانات تعرفه های خاص خودشو داره.

تعرفه های سایت پوشه هم میتونید نگاه کنید از سایتش...

سلامی مجدد

بنده از سایت پوشه استفاده کردم وطبق راهنماش تمامی کارهارو به صورت کامل انجام دادم دیگه نام نمیبرم ولی وقتی یه اعلان ازتوی پنل میفرستم و مینویسه اعلان ارسال شده اما نوتیفیکیشنی دریافت نمیشه.

کدهای مینی فستی که خود پوشه گفت رو اضافه کردم پکیج نیم رو تنظیم کردم وتوی پنل هم وتوی اکتویتی مین هم اینشیالایز کردم

وتوی پنل هم دقیق تعداد نصب فعال رو میگه و دستگاه هایی که نصب کردم رو هم میگه وریسورس هارو اد کردم منکه دارم شاخ درمیارم والا نمیدونم چی کارباید بکنم تا درست بشه.

وبه پشتیبانی پوشه پیام بدم یانه!؟

لینک ارسال

من قبلا از parse استفاده میکردم

ولی دیگه توی برنامه های جدیدم با پوشه کار میکنم خیلی هم راضیم سرعت خیلی خوبی هم داره

لینک ارسال

من تو برنامه هام هم از توسعه یار هم از پوشه استفاده میکنم .. دوتاشون باهم مشکلی نداره و تداخلی ایجاد نمیکنه..اینجوری میتونید از هر دو سرویس استفاده کنید

لینک ارسال

دوستان.شمانمیدونید مشکال ازکجاست که نوتیفیکیشن رو دریافت نمیکنم؟

لینک ارسال

دوستان.شمانمیدونید مشکال ازکجاست که نوتیفیکیشن رو دریافت نمیکنم؟

ما نمیتونیم کاری بکنیم، سرویس پوشه که مشکلی نداره چون دوستان راه اندازی کردن.

میتونید به پشتیبانی خودشون پیام بدید و مشکلتون رو مطرح کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...