رفتن به مطلب
  • 0

سوال در رابطه با popup اکشن بار

Hamed Sabet Farhadi

سوال

سلام دوستان :53: 

چجوری میشه رنگ Popup در اکشن بار رو تغییر داد یا آیکون بهش اضافه کرد؟ سایت مرجع و انجمن رو کامل گشتم چیزی پیدا نشد  :unknown:

نمونش رو پیوست کردم:

post-3372-0-80934100-1470315749_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام ،

می تونید از کتابخانه AriaPopupMenu یا AriaPopupWindow استفاده کنید که دومی قابلیت سفارشی سازی خیلی بیشتری داره.

لینک ارسال

اینو میدونم ولی سوال من و عنوان تاپیک چیز دیگه اس ! :pardon: 

لینک ارسال

اینو میدونم ولی سوال من و عنوان تاپیک چیز دیگه اس ! :pardon: 

بله ، خوب می تونید به جای استفاده از منو خود تولبار از PopupMenu یا ... استفاده کنید. بنده هم مشکل داشتم از همین استفاده کردم درست شد. :cheshmak:

لینک ارسال

هیچکدوم به استاندارد خودش نمیرسه مثل اینه که من بجای سایه از عکس استفاده کنم :wacko1: خب معلومه که استاندارد نیست! عادت ندارم چیزی رو سرهم بندی کنم یا ادای اصلش رو در بیارم :DD: کتابخونه ای که شما گفتی همون اول به ذهنم رسید ولی اصلا دوست نداشتم از راه فرعی کارمو پیش ببرم هرچی هست باید اصولی انجام بشه بخاطر همین تاپیک زدم. دوستانی هم که این متن رو میخونن لطفا اگه بلدن راه اصولیش رو بگن. :areuok: ممنون :53: 

لینک ارسال

توی جاوا که خوب خیلی راجت میشه استایل داد ، اینم دقیقا استایل همون عکسیه که گذاشیتن :

<style name="popup_red" parent="ThemeOverlay.AppCompat.Light">
        <item name="android:colorBackground">#d1223f</item>
        <item name="android:textColor">#ffffff</item>
    </style> 

در صورتی که از AppCompat آستفاده میکنین فکر کنم بشه استایل داد ، این کد رو به فایل استایل توی پوشه ریسورس های اضافه کنید و کد زیر رو هم به تگ تم برنامه 

<item name="popupTheme">@style/popup_red</item>

لینک ارسال

توی جاوا که خوب خیلی راجت میشه استایل داد ، اینم دقیقا استایل همون عکسیه که گذاشیتن :

متاسفانه جواب نداد حتی خودم هم یه سری تغییرات توی کدها ایجاد کردم ولی هیچ تغییری نکرد  :fekr: 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...