رفتن به مطلب
  • 0

خطای Packaging files Error در ران گرفتن

sadeghkiyani

سوال

سلام و درود

این مشکل خیلی وقته پیش امده و هر کاری کردم برطرف نشد

ویندوز عوض کردم / بیسیک 4 اندروید رو پاک کردم / نسخه های دیگه بیسیک رو ریختم / جاوا رو پاک کردم و ...

هر کاری کردم درست نشد

توی انجمن هم گشتم یک نفر دیگه مثل من همین مشکل رو داشته اما راه حلی براش پیدا نشده بود

الان چکاری کنم 

خواهشا راهنمایی کنید با تشکر

photo_2016_08_04_17_52_40.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

احتمال داره اکتیو نبودن ویندوز تداخل ایجاد کرده باشه ویندوز رو اکتیو کنید بعد تست کنید

لینک ارسال

احتمال داره اکتیو نبودن ویندوز تداخل ایجاد کرده باشه ویندوز رو اکتیو کنید بعد تست کنید

چرا به ذهن خودم نرسیده بود دمت گرم احتمال داره مشکل از این باشه اکتیو کنم انشالله درست بشه .

لینک ارسال

این کار هم کردم و ویندوزم رو اکتیو کردم متاسفانه بازم همون ارور رو داد :fekr: 

لینک ارسال

ویندوزتون رو باید با kmspico مخصوص ویندوز 10 اکتیو کنید + ریستارت

از نسخه 6 بیسیک استفاده کنید. اول از کتابخونه هاتون بکاپ بگیرید نسخه قبلی رو پاک کنید و نسخه 6 رو در جای دیگه نصب کنید

jdk و jre های نصب شده روی ویندوزتون رو پاک کنید و نسخه های 8 رو دانلود و نصب کنید

در آخر اگر مشکلتون حل نشد احتمال داره مربوط به کتابخونه هایی باشه که استفاده کردید ممکنه بعضیاشون باهم تداخل ایجاد کنن

لینک ارسال

ویندوزتون رو باید با kmspico مخصوص ویندوز 10 اکتیو کنید + ریستارت

از نسخه 6 بیسیک استفاده کنید. اول از کتابخونه هاتون بکاپ بگیرید نسخه قبلی رو پاک کنید و نسخه 6 رو در جای دیگه نصب کنید

jdk و jre های نصب شده روی ویندوزتون رو پاک کنید و نسخه های 8 رو دانلود و نصب کنید

در آخر اگر مشکلتون حل نشد احتمال داره مربوط به کتابخونه هایی باشه که استفاده کردید ممکنه بعضیاشون باهم تداخل ایجاد کنن

ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز این روش هم امتحان میکنم انشالله درست بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...