رفتن به مطلب
  • 0

دلیل رد شدن برنامه در بازار

hoseyn_aryan

سوال

سلام دوستان برنامه م رو در بازار فرستادم اما رد شده من حتی یه مشکل هم در برنامه م نمیبینم ذکر منبع که کردم . ولی اونا این پیغام رو برام فرستادن لطفا اگر کسی چیزی میدونه کمکم کنه

. برنامه‎هایی که تنها نمایش‌دهندهٔ یک وب‌سایت، چند صفحهٔ وبی یا مجموعه‌ای از لینک یا محتوای ناقص هستند، در بازار قابل انتشار نیستند.

لطفاً به این ایمیل پاسخ ندهید؛ شما می‌توانید سوالات و توضیحات مربوط به برنامه را از طریق صفحهٔ برنامه در پنل توسعه‌دهندگی خود، پیگیری و به ما ارسال کنید.

اینم اسکرینش:post-6921-0-07873200-1470491140_thumb.jpg

در ضمن برنامه م کملا ویدیوییه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان برنامه م رو در بازار فرستادم اما رد شده من حتی یه مشکل هم در برنامه م نمیبینم ذکر منبع که کردم . ولی اونا این پیغام رو برام فرستادن لطفا اگر کسی چیزی میدونه کمکم کنه

. برنامه‎هایی که تنها نمایش‌دهندهٔ یک وب‌سایت، چند صفحهٔ وبی یا مجموعه‌ای از لینک یا محتوای ناقص هستند، در بازار قابل انتشار نیستند.

لطفاً به این ایمیل پاسخ ندهید؛ شما می‌توانید سوالات و توضیحات مربوط به برنامه را از طریق صفحهٔ برنامه در پنل توسعه‌دهندگی خود، پیگیری و به ما ارسال کنید.

اینم اسکرینش:attachicon.gifbandicam 2016-08-06 18-18-14-317.jpg

در ضمن برنامه م کملا ویدیوییه

خب بازار دلیل رد شدن رو که ذکر کرده.حتما برنامتون فقط وب سایت نشون میده یا از وبسابت فیلم نشون میده یا مجموعه لینکه که نمیشه تو بازار منتشر کرد.شما می تونین برنامتون رو تو مارکت های دیگه مثل مایکت هم بذارین شاید تایید شد

موفق باشید.

لینک ارسال

خب بازار دلیل رد شدن رو که ذکر کرده.حتما برنامتون فقط وب سایت نشون میده یا از وبسابت فیلم نشون میده یا مجموعه لینکه که نمیشه تو بازار منتشر کرد.شما می تونین برنامتون رو تو مارکت های دیگه مثل مایکت هم بذارین شاید تایید شد

موفق باشید.

نه عزیز من قبلا که تازه شروع کرده بودم منابع میگفتم هیچ گیریم نمیداد.

لینک ارسال

سلام ،

باهاشون مکاتبه کنید ، این موضوع مربوط به انجمن نیست و باید با خود کافه بازار صحبت کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...