رفتن به مطلب

دوره اموزشی اچ تی ام ال(نظر سنجی)

nariman-shadow

ارسال‌های توصیه شده

سلام

کار خوبی می کنید منم نظرم به آقای ایزدی نزدیکه

html رو خلاصه وار بگید(چیز خاصی نداره) تو مثلا 4 جلسه css هم 4 , 5 جلسه؛ میتونید وسطای آموزش html/css

php شروع کنید که خیلی جاها کاربرد دارد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خیلی عالیه که در همین بستر که آندروید رو داریم می آموزیم در کنارش html , php , css هم باشه.بنده که موافقم و خوشحال شدم که دوستان میخوان اطلاعاتشونو در اختیار بقیه قرار بدن

به امید موفقیتمون.

لینک ارسال

سلام. راستش من از سال 86 تا حالا سرم تو انجمن ها و گروهای اینترنتی بوده. خیلی از آموزشها و تایپک ها استارت خوردن ولی ادامه داده نشده و برای مشاهده همچین پستهایی میتونین یه سری به انجمنهای دیگه بزنین مثلا همین udk فارسی خودمون. به نظر من باید مدرس یا مدرسین قول بدن که در درجه اول از صفر شروع کنن و دقیقا منظورم از صفر، همون صفره و دوم اینکه ادامه دار باشه . یعنی تو یک تایپک فقط و فقط آموزش داده بشه اونم از صفر تا آخرش و دومی هم یک تایپک برای رفع اشکال دوستان و سومی برای نمونه کار. ببخشید چند خط نوشتم و بد خط*خنده*

لینک ارسال

بعله مثله اینکه دوستان دوست دارن!

من اموزشاتو میزارم از امروز شروع میکنم به گرفتن فیلم فقط من صوتی کار نمیکنم پژمانو محسن اینا صدامو تو واتس شنیدن خیلی 2رگست خخخخ

پس با دوستان همگی من اموزشات رو شروع میکنم!!

از امروز ساعت 6دگ استارت میخوره اموزشات!

به امید موفقیت ببای

مدیران این تایپیکو ببندید لطفا .............

لینک ارسال

میشه لطفا حداقل با متن توضیح بدین و یا هنگام پست آموزش در موردکلیپ توضییح بدین. موفق باشین*زبونک*

تایپک بسته شد..

الکی مثلا من مدیرم

لینک ارسال

با صدا باشه بهتره

ربطی به صداتون نداره کسی که میخواد یاد بگیره نمیاد که مسخره کنه

اگه کسی هم مسخره بکنه یه راسته از انجمن بیرونه و ایپی شو بلاک میکنیم تادیگه نیاد ..*خنده* (شخص خودم)

الکی من مدیر کلم

ولی در کل باصدا کار کنید بهتره *همینه**همینه*

لینک ارسال

خواهشا با صدا باشه خیلی قابل فهم تره حداقل واسه من یکی

توضیح بدید توش قشنگ مثال بزنید که من یکی که *زبونک*خنگم *خنده*خوب یاد بگیرم.

لینک ارسال

بنده فقط به آموزش تصویری معتقد هستم چون حداقل خود بنده نمیام توی آموزش متنی تمام نکات رو تایپ کنم و شاید حوصلم هم نشه که 100 خط رو بنویسم یا حتی بخونم.

تصویری که باشه هم مدرّس بهتر میتونه توضیحاتشو ارائه کنه و هم دانشجو راحت تر میتونه بخونه و به صورت تصویری ببینه و درکش براش خیلی راحت تره !

آموزش های مربوط به html و php هم حتی چند تا آقای علیرضا خرّم و دیگر دوستان قرار دادن که حقیقتا بنده هیچکدوم رو پیگیری نکردم چون متنی بودن و برام

زیاد قابل درک و جال نبود ! تصویری خیلی خیلی بهتره !

باز نظر جمع مهمه . از نظر صدا هم بگم از صدای بنده مسخره تر هیچ صدایی وجود نداره *akhii*

فقط طرز بیان مهمه که با کیفیت و با صدای خوب باشه.

بهترین برنامه برای ضبط فیلم های آموزشی هم Camtasia Studio 6 هست که سعی کنید حتما حتما حتما با این کار کنید.

لینک ارسال

باسلام و تشکر از دوستان

ببینید html خیلی سادس و حتما نیاز نیست که با برنامه خواصی کار بکنید اگه بخوام بشمارم میتونم بگم تمام html خلاصه میشه در 20 تگ همین... نیازی نیست که تصویر خواصی باشه من واقعا از بعضی دوستان متاسف شدم که میگن متنی نمیشه تصویری و....

و اما php :

php هم از نظر من اولش فقط باید یه بار به صورت تصویری نحوه ی کد نویسی -اجرای کد ها در سرور و .....آشنا بشید و بقیه خیلی راحت شما باید یکی یکی با توابع مختلف کار کنید و آشنا میشید.

php در عین سادگی بسیار گسترده است دارای فکر کنم تقریبا هزار تابع باشد.

در کل من نظرم آموزش تصویری نیست ولی چون کاربرا موافقن مشکلی نیست یا علی شروع کنید.

لینک ارسال

سلام Alireza Khoram گلم شما واردی واسه شما چیزی نیست منی که نمیدونم تگ marquee واسه چیه باید با توضیح به من بفهمونن صدا دار بگیرید بهتره 100%

لینک ارسال

سلام آرمین جان:

اولا شما استاده مایی مساله وارد بودن یا نبودن نیست .

مساله نحوه ی درست تدریس کردن زبان نشانه گذاری html و زبان تحت وبه php است.

من با html مخالفم برای آموزش چند رسانه ای.

آموزش های مربوط به html رو به صورت متنی من و آرمین جان چند وقت پیش از صفر براتون گذاشتیم.

خیلی هم واضح هستند میتونید از اونا برای راه افتادن استفاده کنید اگه درخواست بیشتر شد ادامه خواهیم داد آموزش html رو.

ولی برای php موافقم ...ا به صورت چند رسانه ای باشه بهتره و یه توضیحات هم برای توابع داخل آموزش داده بشه.

یه توصیه هم داشته باشید اگه میخواید تو برنامه نویسی موفق باشید (هرچی) بهتره که ۳ اصل رو بخاطر بسپارید:

1- مطالعه کنید

2- مطالعه کنید

و3- مطالعه کنید

تا خودتون به درک کافی از یک زبان برسید.

لینک ارسال

دوستان من اموزشات رو میگیرم ولی بدون صدا متاسفانه مایک من خراب شده و وضعیت مالی جوری نیست که بتونم بگیرم خخخ

بعد من اموزشاتو میدم تقریبا 90% دوست داشتن و اینم بگم یکم دیر شد واسه اینکه از شانس بدمون بابا بزرگمون رفت بیمارستان 2روز من اونجا بودم یعنی اخر هفتم کلا داغون شد شرمنده از همه دوستان تیم

و اقا مهدی حتما با برنامه Camtasia Studio 6 ریکورد میکنم چشم!

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...

سلام

کار خوبی می کنید منم نظرم به آقای ایزدی نزدیکه

html رو خلاصه وار بگید(چیز خاصی نداره) تو مثلا 4 جلسه css هم 4 , 5 جلسه؛ میتونید وسطای آموزش html/css

php شروع کنید که خیلی جاها کاربرد دارد

لینک ارسال

بنده فقط به آموزش تصویری معتقد هستم چون حداقل خود بنده نمیام توی آموزش متنی تمام نکات رو تایپ کنم و شاید حوصلم هم نشه که 100 خط رو بنویسم یا حتی بخونم.

تصویری که باشه هم مدرّس بهتر میتونه توضیحاتشو ارائه کنه و هم دانشجو راحت تر میتونه بخونه و به صورت تصویری ببینه و درکش براش خیلی راحت تره !

آموزش های مربوط به html و php هم حتی چند تا آقای علیرضا خرّم و دیگر دوستان قرار دادن که حقیقتا بنده هیچکدوم رو پیگیری نکردم چون متنی بودن و برام

زیاد قابل درک و جال نبود ! تصویری خیلی خیلی بهتره !

باز نظر جمع مهمه . از نظر صدا هم بگم از صدای بنده مسخره تر هیچ صدایی وجود نداره *akhii*

فقط طرز بیان مهمه که با کیفیت و با صدای خوب باشه.

بهترین برنامه برای ضبط فیلم های آموزشی هم Camtasia Studio 6 هست که سعی کنید حتما حتما حتما با این کار کنید.

به خاطر بالا اوردن تاپیک ببخشید

من میتونم این کار روبکنم

به زودی آموزش های صفرتا صد

HTML  CSS  PHP

کاملا تصویری در انجمن بیسیک فور اندروید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...