رفتن به مطلب
  • 0

اندروید استودیو - سوالات کاملا مبتدی و اولیه

محمدرضا معتمدی

سوال

سلام دوستان عزیز

قصدم اینه که شروع کنم به یادگیری

از اول اولش و اموزشای مبتدی انجمن , نصب کردم و آموزش اولو دانلود کردم

بعد دیدم کلا انگار مال من با اونی ک توی فیلمه فرق میکنه صفحش

دیزاینرش نیس اون موبایله که توش نشون میده تغییراتو :oops: نیس

اقا ممکنه خنده دار باشه سوالام ولی الان نمیدونم واقعا چیکار کنم دارم گم میشم تو محیط :/ دیزاینرشم پیدا نکردم :/

برای مثال سورس تلگرامو باز کردم و شات گرفتم و پیوست کردم . ببینید و اگ تونستید راهنماییم کنید ممنونم برادرای عزیز

post-207-0-02548200-1470673841_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام ♥

نسخه 2.1.2 انگار , جدیدتر هم هست آیا ؟

نه همین آخرین نسخه هست ...

پس همین کاری که گفتم رو انجام بده ، تا نحوه نمایش فایل های پروژه تغییر پیدا کنه و به منو های ساخت اکتیویتی و لایوت و .. دسترسی پیدا کنی ، اگر یاز هم ناقص بود یک بار دیگه پروژه رو بساز و به ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن متصل شو. راهکارهایی هم که در این دو تا تاپیک گفته شده می تونه کمک کنه :

http://answercenter.ir/topic/12573-%D8%A8%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-android-studio/

http://answercenter.ir/topic/14368-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88/

لینک ارسال

سورس تلگرام واسه باز شدنش که نیاز به یسری افزونه ها داره

در مورد باز شدن لایوت ها الان اگه خودتون پروژه جدید درست کنید بدون مشکل لایوت میاد ولی اگه پروژه ایمپورت کنید ممکنه لایوت های اون پروژه باز نشه که واسه رفعش بهتره از sdk نسخه کامل استفاده کنید و اینکه قند شکن رو فعال کنید زمان باز شدن اندروید استدیو تا گریدل ست بشه

لینک ارسال

عزیز اون صفحه برای طراحی لایوته و ایکس ام ال 

شما یه فایل ایکس ام ال رو باز کنی میادش

ضمنن شما به نظرم اول مباحث پایه رو یاد بگیرین بعد برید سراغ کار با تلگرام 

لینک ارسال

خیلی ممنون از نظرات

ولی حتی پروژه جدید هم میسازم همینه وضعیت

و اینکه سورس تلگرامو هم همینجوری باز کردم :/ گفتم که قصدم پایه ی کار و یادگیریه فقط

ممنون

و همینطور صفحه ی xml که باز میکنم هم نمیادش :/

لینک ارسال

خیلی ممنون از نظرات

ولی حتی پروژه جدید هم میسازم همینه وضعیت

و اینکه سورس تلگرامو هم همینجوری باز کردم :/ گفتم که قصدم پایه ی کار و یادگیریه فقط

ممنون

و همینطور صفحه ی xml که باز میکنم هم نمیادش :/

نسخه چند رو نصب کردی رئوف جان ؟ همیشه بالا ترین نسخه رو نصب کن چون که در هر قسمت بهبود هایی صورت گرفته.

در ضمن در قسمت سمت چپ که فایل های پروژه نمایش داده می شه ، روی Android کلیک کن و اون رو به Project تغییر بده. حالا از قسمت java به کلاس های جاوا دسترسی داری ، و از قسمت res، به ریسورس ها و لایوت های برنامت.

لینک ارسال

نسخه چند رو نصب کردی رئوف جان ؟ همیشه بالا ترین نسخه رو نصب کن چون که در هر قسمت بهبود هایی صورت گرفته.

در ضمن در قسمت سمت چپ که فایل های پروژه نمایش داده می شه ، روی Android کلیک کن و اون رو به Project تغییر بده. حالا از قسمت java به کلاس های جاوا دسترسی داری ، و از قسمت res، به ریسورس ها و لایوت های برنامت.

سلام ♥

نسخه 2.1.2 انگار , جدیدتر هم هست آیا ؟

لینک ارسال

منم یه سوال دارم

اصلا میخوام یه صفحه ساده طراحی کنم که وقتی رو اون دکمه کلیک کرد یک مسیج باکس نشون بده و خارج بشه

همین سادگی.

باید چه کار کرد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...