رفتن به مطلب
  • 0

ساخت فرم ثبت نام و ورود در اندروید استودیو

E-Beshkani

سوال

سلام

توی آموزش های متنی و تصویری گشتم ولی فقط همینو پیدا کردم که نفهمیدم چیه :(

http://answercenter.ir/topic/13331-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

آیا آموزشی هست برای این کار؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من کلا گیج شدم ، الان خوب این کد های بخش مستندات رو گذاشتم توی اکتیویتی ثبت نامم ولی خب فیلد ها رو باید چطوری مرتبط کنم؟

کلا قاطی کردم

در ضمن کد ها رو که میزارک ارور هم میدن که میگن ; و ) و { نیاز هست بعضی جاها که هر جایی میبینم اوکیه ولی اون ارور نمیره :(

کلا اگه به مشکل برخوردید با پشتیبانی همونجا در ارتباط باشید کمکتون میکنن.

گیج شدن نداره خیلی آسونه.

لینک ارسال

آموزش متنی عضویت و ورود در اندروید استودیو با استفاده از شبکه کریستال - آموزش های متنی - AnswerCenter.IR

سلام، این آموزش و سایت متاسفانه منقضی شده و نمیتونید استفادش کنید.

یه آموزش دیگه هست برای بیسیک:

http://answercenter.ir/topic/13736-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%B3%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7/

که آموزش جاواش هم داخل خود سایتش هست.

وقتی داخل توسعه یار عضو بشید، از قسمت کتابخانه ها و مستندات>تب اندروید استودیو>مدیریت کاربران رو انتخاب کنید و طبق اون راه اندازی بفرمائید.

لینک ارسال

یه آموزش دیگه هست برای بیسیک:

http://answercenter.ir/topic/13736-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%B3%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7/

که آموزش جاواش هم داخل خود سایتش هست.

وقتی داخل توسعه یار عضو بشید، از قسمت کتابخانه ها و مستندات>تب اندروید استودیو>مدیریت کاربران رو انتخاب کنید و طبق اون راه اندازی بفرمائید.

نمیشه از هاست شخضی خودم استفاده کنم؟؟

جای دیگه هم آموزشش نیست؟

لینک ارسال

نمیشه از هاست شخضی خودم استفاده کنم؟؟

جای دیگه هم آموزشش نیست؟

چرا نمیشه.

اما فکر نکنم آموزشی برای اندروید استودیو اینجا موجود باشه. ولی واسه بیسیک هستش. میشه با یکمی تغییر توی کدنویسی سمت اندرویدش راه اندازی کنید.

لینک ارسال

چرا نمیشه.

اما فکر نکنم آموزشی برای اندروید استودیو اینجا موجود باشه. ولی واسه بیسیک هستش. میشه با یکمی تغییر توی کدنویسی سمت اندرویدش راه اندازی کنید.

ببخشید یه جا فیلم آموزشی دیدم نوشته بود در محیط اکلیپس هست

آیا کد هاش با اندروید استودیو خیلی فرق میکنه یا نه؟

لینک ارسال

ببینین از سمت اندروید استودیو کاری نداره

اما از سمت php سخته

یعنی امن کردنشو وارد کردن اطلاعات و ...

لینک ارسال

ببینین از سمت اندروید استودیو کاری نداره

اما از سمت php سخته

یعنی امن کردنشو وارد کردن اطلاعات و ...

من از روی یه فیلم آموزش تونستم تویه لوکال هاست یه فرم ساده ورود و ثبت نام (با سشن و کوکی و...) بسازم

مشکلم سر اندروید استودیو هست که چیزی ازش بلد نیستم

لینک ارسال

راستی این سایت توسعه یار خوبه؟

قابل اطمینانه؟

یعنی قطع و وصلی و... نداره؟

شما پیشنهادش میکنید؟

بعدا امکان استخراج ایمیل کاربرا و اینجور چیزا رو میده؟

ممنونم

لینک ارسال

من کلا گیج شدم ، الان خوب این کد های بخش مستندات رو گذاشتم توی اکتیویتی ثبت نامم ولی خب فیلد ها رو باید چطوری مرتبط کنم؟

کلا قاطی کردم

در ضمن کد ها رو که میزارک ارور هم میدن که میگن ; و ) و { نیاز هست بعضی جاها که هر جایی میبینم اوکیه ولی اون ارور نمیره :(

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...