رفتن به مطلب
  • 0

سورس یا نتهای سنتور

mojcom

سوال

سلام - میخواستم برنامه سنتور رو بنویسیم اما نمیدونم فایلهای صوتی نت رو از کجا دان کنم آیا شما سورس سنتور میشناسید تا از فایلهای صوتی اون تو برنامه خودم استفاده کنم. تو نت سرچ کردم فایلهای صوتی نت هاش پیدا نشد تا برای پروژم دان کنم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما به لینک اولی که بنده گذاشتم مراجعه کنید، چیزی هست که میخوایید.

بله شما درست میفرمایید اما شما این برنامه رو تماشا کنید چقدر نتهاش با کیفیته و هیچی نویز نداره اون ساز قانون چهار تا نت داره که اون هم کیفیت واقعی نیست و وقتی با این برنامه مقایسش کنی میبینی که نت هاش واقعی نیست 

این برنامه 36 نت مختلف داره و کیفیتهاشم عالیه اگه بشه اینجور فایلهای صوتی نت هاش رو پیدا کرد عالی میشه و اون کدی هم که شما گفتید که چند لمسی بشه رو روش پیاده کنی دیگه محشر میشه.

https://cafebazaar.ir/app/mah.jaf.santoor.demo/?l=fa

لینک ارسال

اگه پیدا نکردی یه کار میشه کرد،یه سری نرم افزار رایگان سنتور هست،بگیری رو کامپیوتر اجرا کنی و در همین حال نوت ها و ذخیره کنی با نرم افزارای ضبط

بد راهی نیست

متاسفانه این کار رو انجام دادم اما خیلی افتضاح میشه من صدای سیستم رو تا آخر زیاد کردم و نتها رو یکی یکی ضبط کردم اما وقتی رو گوشی تست کردم خیلی نویز داره یعنی وقتی نت پخش میشه اولش که صدا زیاده نویزی متوجه نمیشی اما وقتی به آخر میرسه (نتها حالت اکو داره) و نت صداش پایین میاد اون نویز آخر خیلی واضحه و اگه از برنامه هیتلر کننده نویز هم استفاده کنم باز صدای نت ضعیف میشه . بنابراین این روش اجرایی نیست. شما این برنامه رو تماشا کنید خیلی با کیفیته 

https://cafebazaar.ir/app/mah.jaf.santoor.demo/?l=fa

لینک ارسال

سلام - میخواستم برنامه سنتور رو بنویسیم اما نمیدونم فایلهای صوتی نت رو از کجا دان کنم آیا شما سورس سنتور میشناسید تا از فایلهای صوتی اون تو برنامه خودم استفاده کنم. تو نت سرچ کردم فایلهای صوتی نت هاش پیدا نشد تا برای پروژم دان کنم.

با نرم افزار اف ال استدیو میتونین این کار رو بکنین.ابتدا اف ال استدیو رو دانلود کنین بعدش وی اس تی سنتور بعدش هم میتونین نت های نواخته شده رو ذخیره کنین.

پیشنهاد میکنم این جور برنامه ها رو با بیسیک ننویسین چون بیسیک تو پردازش صدا واقعا ضعیفه

لینک ارسال

با نرم افزار اف ال استدیو میتونین این کار رو بکنین.ابتدا اف ال استدیو رو دانلود کنین بعدش وی اس تی سنتور بعدش هم میتونین نت های نواخته شده رو ذخیره کنین.

پیشنهاد میکنم این جور برنامه ها رو با بیسیک ننویسین چون بیسیک تو پردازش صدا واقعا ضعیفه

سلام

فکر نکنم ربطی به بیسیک داشته باشه دوستم

شما خب تمامی پردازش های سنگین رو به ui thread  محول می کنید خب معلومه برنامه کیفیت کارایی نا مناسبی پیدا می کنه، ui thread  از پس رندر کردن بر بیاد زیادشه :DD:

از ترد واسه پخش نت ها استفاده کنید قطعا برنامه ای نرم و روان خواهید داشت.

حتی الامکان امروز اموزش تصویری کار با ترد رو قرار میدم.

لینک ارسال

اگه پیدا نکردی یه کار میشه کرد،یه سری نرم افزار رایگان سنتور هست،بگیری رو کامپیوتر اجرا کنی و در همین حال نوت ها و ذخیره کنی با نرم افزارای ضبط

بد راهی نیست

لینک ارسال

ببخشید میشه گفت چطوری از چند لمسی میشه توی برنامه استفاده کرد؟ چون با مدیا پلیر فقط تکی تکی کلیدها میخوره یعنی باید اون نت به پایان برسه تا کد دکمه بعدی فعال بشه؟ در ضمن اون ساز قانون خیلی بده چون همینطور که گفتم باید نت قبلی به پایان برسه تا بتونی روی دکمه دیگه کلیک کنی و نت اش پخش بشه. واین یعنی نمیشه همزمان از چند کلید استفاده کرد و کار جالب در بیاد. اگه لطف کنید بگید چطوری میشه چند لمسی کرد تا نتها پشت سر هم اجرا بشن خیلی ممنون ام

لینک ارسال

شما به لینک اولی که بنده گذاشتم مراجعه کنید، چیزی هست که میخوایید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...