رفتن به مطلب

سورس بازی حدس بزن آهنگ

erfan.sajjadie

ارسال‌های توصیه شده

این سورس خوبیه من خریدمش اما یه سری ایراد داره  و حیف که فروشنده سورس همکاری لازم رو انجام نمیده و قبل از خرید سورس گفتن که پشتیبانی میکنن اما درست حسابی پشتیبانی نکردن، و الان چندین روزه که سورس رو خریدم هر روز ما رو دور سر میگردونه! لطفا یا یه چیزی رو نزارید برای فروش یا اگه میزارید بعد از فروشش به حرف خودتون عمل کنید و پشتیبانی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 41
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

دوست عزیز الان مشکل شما دقیقا کجاست ؟ اینکه مثلا درون پرداخت توی برنامه بخواهید اضافه کنید به پشتیبانی ربطی نداره کلی آموزش توی انجمن هستش در این موارد منظور از پشتیبانی توی تمام دنبا این هستش که ا

سورس بازی حدس بزن آهنگ توضیحات بازی: در این بازی یک آهنگ برای کاربر پخش میشه و کاربر باید ادامه آهنگ را که قطع میشه را بنویسه با استفاده از این سورس یاد می گیرید: ۱-استفاده از دیتابیس برای ذخیره جو

سلام دوست عزیز لطفا ایمیل خود را برای من ارسال کنید تا من پرداخت درون برنامه کافه بازار را برای شما قرار بدم. بله آهنگ ها را خودم کراپ کردم.

این سورس خوبیه من خریدمش اما یه سری ایراد داره  و حیف که فروشنده سورس همکاری لازم رو انجام نمیده و قبل از خرید سورس گفتن که پشتیبانی میکنن اما درست حسابی پشتیبانی نکردن، و الان چندین روزه که سورس رو خریدم هر روز ما رو دور سر میگردونه! لطفا یا یه چیزی رو نزارید برای فروش یا اگه میزارید بعد از فروشش به حرف خودتون عمل کنید و پشتیبانی کنید.

دوست عزیز الان مشکل شما دقیقا کجاست ؟

اینکه مثلا درون پرداخت توی برنامه بخواهید اضافه کنید به پشتیبانی ربطی نداره

کلی آموزش توی انجمن هستش در این موارد

منظور از پشتیبانی توی تمام دنبا این هستش که اگه با اون سورس به مشکل برخورد کردین و جایی مشکل داشت بگید تا پشتیبانی بشه و راهنمایی بشه

اما وقتی میخواهید یه چیزی رو اضافه کنید و بلد نیستید به پشتیبانی ربط نداره و این کار فقط یک لطف هستش که صاحب اثر داره نسبت به شما انجام میده !!!

لینک ارسال

دوست عزیز الان مشکل شما دقیقا کجاست ؟

اینکه مثلا درون پرداخت توی برنامه بخواهید اضافه کنید به پشتیبانی ربطی نداره

کلی آموزش توی انجمن هستش در این موارد

منظور از پشتیبانی توی تمام دنبا این هستش که اگه با اون سورس به مشکل برخورد کردین و جایی مشکل داشت بگید تا پشتیبانی بشه و راهنمایی بشه

اما وقتی میخواهید یه چیزی رو اضافه کنید و بلد نیستید به پشتیبانی ربط نداره و این کار فقط یک لطف هستش که صاحب اثر داره نسبت به شما انجام میده !!!

حرف شما کاملا درست ! اما اگر به صحبت های قبلی که بنده قبل از خرید با صاحب سورس داشتم توجه کنید متوجه میشید که بنده کلا این سورس رو به شرطی خریدم که پرداخت درون برنامه رو بدون مشکل بهش اضافه کنند چون خودم اطلاعات چندانی از کدنویسی نداشتم و کلا کارم برنامه نویسی نیست ! فروشنده سورس هم قبول کردن و گفتن بعد از خرید انجام میدن اما انجام ندادن!

اگر قبول نکرده بودن بله حرف شما درسته شامل پشتیبانی نمیشه اما وقتی قبول کردن و بنده هم خریدم باید به حرف خودشون عمل کنن یا نه ؟!!

لینک ارسال

حرف شما کاملا درست ! اما اگر به صحبت های قبلی که بنده قبل از خرید با صاحب سورس داشتم توجه کنید متوجه میشید که بنده کلا این سورس رو به شرطی خریدم که پرداخت درون برنامه رو بدون مشکل بهش اضافه کنند چون خودم اطلاعات چندانی از کدنویسی نداشتم و کلا کارم برنامه نویسی نیست ! فروشنده سورس هم قبول کردن و گفتن بعد از خرید انجام میدن اما انجام ندادن!

اگر قبول نکرده بودن بله حرف شما درسته شامل پشتیبانی نمیشه اما وقتی قبول کردن و بنده هم خریدم باید به حرف خودشون عمل کنن یا نه ؟

دوست عزیز فروشنده سورس کاملا پشتیبانی میکنه و سورس درون پرداخت رو برای من فرستاد و به تمام سوالاتم هم پاسخ  داد.در ضمن شما که از کدنویسی اطلاعاتی ندارید بعید میدونم بتونید روی سورس تغییراتی رو ایجاد کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

یعنی اگه بخرم خودت پرداخت درون برنامه ای رو جوری درست میکنی که چنتا بسته سکه به کاربر نمایش داده بشه مثلا بسته ۵۰۰تایی ۱۰۰۰تایی ۲۰۰۰تایی و ۵۰۰۰تایی ، هر کدوم هم یه قیمت مشخص داشته باشن و کاربر بتونه یکی رو انتخاب کنه و بعد از خرید به همون میزان به مجموع سکه هاش اضافه بشه! اگه این کارو میکنی بگو من همین الان بخرمش!

سورس بازی حدس بزن آهنگ

توضیحات بازی:

در این بازی یک آهنگ برای کاربر پخش میشه و کاربر باید ادامه آهنگ را که قطع میشه را بنویسه

با استفاده از این سورس یاد می گیرید:

۱-استفاده از دیتابیس برای ذخیره جواب ها متن آهنگ ها و جواب هر مرحله

۲-استفاده از اسلایدینگ پنل به همراه قابلیت شخصی سازی آن

3-ساخت صفحه کلید برای نشان دادن حروف

۵-پخش آهنگ

۶- استفاده از سیک بار سفارشی و هماهنگ کردن آن با موزیک

7-قابلیت انتخاب چندمین حرف برای نمایش توسط کاربر

۸-قابلیت حذف چند حرف از صفحه کلید برای راهنمایی

۹-.....

با استفاده از این سورس شما می تونید بازی های زیادی بسازید و در بازار قرار دهید

با قیمت باورنکردنی

۱۲۰۰۰

فرصت را از دست ندید

سورس این بازی هیچ جا دیگه گیرتون نمی یاد

و فقط از همین سایت میتونید خریداری کنید

مژده: به زودی آموزش تصویری ثبت رکورد به صورت آنلاین برای این بازی هم به محصول اضافه میشه و در اختیار تمامی خریداران محصول

قرار میگیره و میتونند از بخش مشتریان و لیست خریدهاشون، آموزش تصویری اضافه شده رو هم به رایگان دانلود کنند

کسایی که تمایل دارن میتونن قبل از خرید فایل نصبی برنامه رو هم دانلود کنند و با برنامه کار کنند و کاربردش رو ببینند

دانلود فایل نصبی

لینک خرید محصول

sheryadetnare01.jpg

سلام ببخشید منم این سورس رو خریدم اما دو سه تا قابلیت میخام که داخلش قرار بگیره اینم آیدی بنده هست در تلگرام لطف کنید جوابمو بدید خیلی ضروری هستsaman7374@

لینک ارسال

من سورس رو خریدم می خوام درون پرداخت اضافه بشه بهش

بعد چندتا ارور داره میشه بگین مال چیه؟

FirstTime = True
NoLoop = True
vActivityTouch = ActivityTouch
If vActivityTouch = False Then EventTouch = "Panels"
Jump.Panel = -1
Timer1.Initialize("Timer",15)
TimerLC.Initialize("TimerLC",500)
End Sub
لینک ارسال

سلامم من این سورس رو بخرم الان پرداخت درونش میکنید من پرداخت درونش رو میخرم و یک مشکل دیگه ایکون خریدشم کارنمیکنه این $25 مثلا کاربر برای چند سکه چقدر پول پرداخت کنه ممنون منتظر جوابم

لینک ارسال

من سورس رو خریدم می خوام درون پرداخت اضافه بشه بهش

بعد چندتا ارور داره میشه بگین مال چیه؟

FirstTime = True
NoLoop = True
vActivityTouch = ActivityTouch
If vActivityTouch = False Then EventTouch = "Panels"
Jump.Panel = -1
Timer1.Initialize("Timer",15)
TimerLC.Initialize("TimerLC",500)
End Sub

میشه یه شات از ارورشا ببینم

لینک ارسال

سلامم من این سورس رو بخرم الان پرداخت درونش میکنید من پرداخت درونش رو میخرم و یک مشکل دیگه ایکون خریدشم کارنمیکنه این $25 مثلا کاربر برای چند سکه چقدر پول پرداخت کنه ممنون منتظر جوابم

بله براتون ارسال می کنم.

لینک ارسال

میشه یه شات از ارورشا ببینم

02l9_untitled.png

لینک ارسال

این که کدشه ارورش چیه ؟؟؟؟؟؟؟

1nkn_untitled2.png

لینک ارسال

سلام.من سورس رو خریداری کردم.درخواست سورس درون پر داخت رو دارم.لطفا اگه میشه بفرستید برام.خصوصی ایمیلم رو فرستادم براتون.ممنون

لینک ارسال

در در 1395/06/08, 17:57:00، erfan.sajjadie گفته است :

بله براتون ارسال می کنم.

چرا اصلا پاسخگو نیستید.خب برای ما هم ارسال کنید.من سورس رو خریداری کردم!

لینک ارسال

آقا مشکل من حل شد دمت گرم سورس مشکلی نداره

فقط لطف کنید سورس درون پرداختشو بفرستید 

باتشکر

بعد طریقه اضافه کردن مرحله جدید میشه لطف کنید راهنمایی کنید

یه مشکلی که داره مرحله ای رو که گذروندی اگه دوباره جوابشو بنویسی نمیره مرحله بعد

لینک ارسال

سلام.آقایی که این سورس رو نوشتین ،سورس خوبیه 

یه مشکلش اینه که وقتی سکت صفر میشه و بخوای از گزینه حذف چند حرف استفاده کنی.عمل نمیکنه  اما از کاربر منفی سکه میکشه(یعنی به صورت منفی از سکه ها کسر میکنه) |: (که مشکلشو حل کردم)

و یه چیز دیگه

لطفا وقتی تاپیک میزنید به پست هایی که بعدش داده میشه توجه کنید و پاسخگو باشید.:viannen_44:

در ضمن اینقد که بهتون پیام دادم واسه درون پرداخت،خواستم بگم زحمت نکشین خودم نوشتمش.:gamer2:

با عرض معذرت...

لینک ارسال

در در 1395/06/14, 14:23:44، kingkadkhodai گفته است :

آقا مشکل من حل شد دمت گرم سورس مشکلی نداره

فقط لطف کنید سورس درون پرداختشو بفرستید 

باتشکر

بعد طریقه اضافه کردن مرحله جدید میشه لطف کنید راهنمایی کنید

یه مشکلی که داره مرحله ای رو که گذروندی اگه دوباره جوابشو بنویسی نمیره مرحله بعد

من هر چی سورس رو زیر و رو کردم.نتونستم بهش مرحله اضافه کنم.

شاید خود برنامه نویسش بدونن. 

راه حل من اینه که از همون اکتیویتی ها کپی بگیرید و دوتا اکتیویتی دیگه برنید به عنوان 200 مرحله جدید.

یعنی تو یک برنامه 400مرحله باشه ولی به صورت جداگانه.(که باید یه دیتابیس دوم هم ایجاد کنید)امیدوارم منظورمو رسونده باشم

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام چطور تعداد مراحل زیاد کم میشه کرد مثلا اول 10 مرحله باشه

لینک ارسال

درود

دوستان به خود آقای سجادیه پیام دادم که بیان و پاسخ هارو بدن

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...