رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در ساخت پروژه

danial.bw

سوال

سلام.

من میخوام یک پروژه بسازم که صفحه اول اسلاید منو باشه یا همون Navigation Drawer  .  اما مشکلی که دارم پروژه ارور میده بعد از ساخته شدن و من هم تازه کار هستم و نمیدونم لطفا راهنمایی کنید .

عکس رو ببینید .

4609147146546944734_Untitled.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

من میخوام یک پروژه بسازم که صفحه اول اسلاید منو باشه یا همون Navigation Drawer  .  اما مشکلی که دارم پروژه ارور میده بعد از ساخته شدن و من هم تازه کار هستم و نمیدونم لطفا راهنمایی کنید .

عکس رو ببینید .

شما پروژتون رو کاملا sync  نکردین یه بار v-p-n وصل شین دوباره sync کنین درست میشه

لینک ارسال

اول همون طور که گفتن ایشون با فندوق شکن امتحان کنید اگه نشد باید ورژن هاشون رو طبق اس دی کا خودتون تنظیم کنید. مثلا ۲۳.۳.۰.ا گه موفق نشدید با فندق شکن وارد سایت زیر بشید و با توجه به اسم لایبری ها اونو پیدا کنید و فایل jar یا aar ـش رو بگیرید.

jcenter.bintray.com

البته اولین لایبری (junit.junit.4.12) رو هم پاک کنید.

لینک ارسال

اول همون طور که گفتن ایشون با فندوق شکن امتحان کنید اگه نشد باید ورژن هاشون رو طبق اس دی کا خودتون تنظیم کنید. مثلا ۲۳.۳.۰.ا گه موفق نشدید با فندق شکن وارد سایت زیر بشید و با توجه به اسم لایبری ها اونو پیدا کنید و فایل jar یا aar ـش رو بگیرید.

jcenter.bintray.com

البته اولین لایبری (junit.junit.4.12) رو هم پاک کنید.

سلام

ممنون بابت پاسخ.

با قند شکن هم نشد .

میشه قسمت دوم که گفتید از سایت دانلود کنم دقیق تر توضیح بدید که چه مواردی دانلود کنم و چ طور عمل کنم ؟ شرمنده من اولین بارمه دارم با اندروید استودیو کار میکنم و تازه شروع کردم و زیاد اشنایی ندارم.

لینک ارسال

سلام

ممنون بابت پاسخ.

با قند شکن هم نشد .

میشه قسمت دوم که گفتید از سایت دانلود کنم دقیق تر توضیح بدید که چه مواردی دانلود کنم و چ طور عمل کنم ؟ شرمنده من اولین بارمه دارم با اندروید استودیو کار میکنم و تازه شروع کردم و زیاد اشنایی ندارم.

ببینید مثلا لایبری دیزاین به این صورته

com.android.support.design

شما وار سایت شدید دنبال com بگردید، یا میتونید از find in page گوگل کروم استفاده کنید.

بعد که وارد com شدید دنبال android بگیردید و این کارو طبق نام لایبری انجام بدید تا وقتی وارد اخرین قسمت لایبری شدید فایل های jar یا aar اونو نشون میده و ورژنشون هم جلوش نوشته.

شما برای اس دی کا ۲۳ ورژن ۲۳.۳.۰ یا هر ورژنی که با ۲۳ شروع میشه رو بگیرید، دقت کنید که نسخه هایی که تو اسمشون source و... داره رو نباید بگیرید.

بعد فایل دانلود شده رو توی پوشه اصلی پروژه کپی کنید .

اون لایبری هایی که در build.gradle نوشته شده رو پاک کنید.

حالا اینجا به دو صورته:

۱.اگه فایل دانلودی شما فرمتش jar بود ،کافیه از داخل قشمت project اندروید استودیو روی فایل راست کلیک کنید و گزینه add as library رو وارد کنید و اگه به build.gradle چیزی اضافه نشده بود این کد رو تو قسمت لایبری هاش وارد کنید:

compile files: (':nam daghigh file')

۲.اگه فایل شما با پسوند aar بود اول از منو file گزینه new module رو بزنید و اینجا import .jar/.aar رو انتخاب کنید سپس در قسمت اول باید مسیر فایل رو انتخاب کنید و متن گزینه دوم رو کپی کنید. بر روی finnish کلیک کنید.

ایندفه هم اگه به build.gradle شما چیزی اضافه نشده بود این کد رو اضافه کنید و پروژه رو سینک کنید:

compile project (':matn gozine dovom')

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...