رفتن به مطلب
  • 0

ebidahe70

سوال

سلام 

من دارم یک دیکشنری درست می کنم و لغاتم رو در لیست ویو لود کردم و یه مشکلی دارم

من می خوام  وقتی روی هر ایتم لیست ویو کلیک میشه ترجمه لغت مورد نظرم رو در یه صفحه دیگه از روی دیتابس لود کنه 

لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

ببینید لیست ویو یک ساب داره به نام itemclick که position و value رو بهمون برمیگردونه :

Sub ListView1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)

End Sub

شما فقط کافیه مثلا توی process globals بیایید یک متغیر تعریف کنید از نوع int مثلا به نام shomare

حالا توی همون ساب بالا بنویسید  shomare = position+1

اون +1 هم واسه اینه که position از 0 شروع میشه

خب...

خط بعدش هم startActivity میکنه اون Activity بعدی که میخوای رو

حالا توی اون activity میایی یک کوئری اجرا میکنی مثلا

select * from tbl where id = " & position & "

و cur.position رو هم مساوی 0 قرار میدی و میگیری مقدار رو !

این اصول کار هستش به طور معمول...

باز ربط به این پیدا میکنه که شما بخواهید چیکار کنید و چیکار کرده باشید و چطور بخواهید اطلاعات رو نمایش بدید و چه قابلیت هایی برای دیکشنری بزارید

کار کنید روش و هرجا که سوال داشتید و به مشکل برخورد کردید توی همین تاپیک اطلاع بدید

بسیار متشکرم 

لینک ارسال

با سلام

من با کمک شما ارتباطات بین دو اکتیویتی رو بوجود آوردم

دو مشکل دارم و اون ها اینند که وقتی می خوام دوتا متن وجود داشته باشه مثلا در اکتیویتی اول متن انگلیسی در لیست ویو و در اکتیویتی دوم متن فارسی در پنل بشه نمیشه value متغیر استرینگ رو هم هرکار میکنم متن همون اکتیویتی اول رو در اکتیویتی دوم میاره و نمیشه تغییرش داد

مشکل دوم اینه که وقتی می خوام تو دیتابس سرچ کنم مثلا وقتی در تکست باکس می‌نویسم thanks باید کامل نوشته بشه

تا در لیست ویو نمایش داده بشه و من میخوام وقتی می‌نویسم t تمام کلمات مربوط رو بیاره و همینطورادامه بده تا کلمه کامل شه و لغات دیگر راهم بیاره

ممنون میشم اگه پاسخ دهید.

با تشکر

لینک ارسال

دو مشکل دارم و اون ها اینند که وقتی می خوام دوتا متن وجود داشته باشه مثلا در اکتیویتی اول متن انگلیسی در لیست ویو و در اکتیویتی دوم متن فارسی در پنل بشه نمیشه value متغیر استرینگ رو هم هرکار میکنم متن همون اکتیویتی اول رو در اکتیویتی دوم میاره و نمیشه تغییرش داد

کد رویداد Item_Click رو قرار بدید + یک عکس از ساختار دیتابیس تون

مشکل دوم اینه که وقتی می خوام تو دیتابس سرچ کنم مثلا وقتی در تکست باکس می‌نویسم thanks باید کامل نوشته بشه

به جای = میتونید از 

LIKE %'txt'%

استفاده کنید

توی پست شماره 3 که استاد محمودی دادن کامل توضیح داده شده :

http://answercenter.ir/topic/8821-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AA-sqlite/

موفق باشید 

لینک ارسال

درود

ببینید لیست ویو یک ساب داره به نام itemclick که position و value رو بهمون برمیگردونه :

Sub ListView1_ItemClick (Position As Int, Value As Object)

End Sub

شما فقط کافیه مثلا توی process globals بیایید یک متغیر تعریف کنید از نوع int مثلا به نام shomare

حالا توی همون ساب بالا بنویسید  shomare = position+1

اون +1 هم واسه اینه که position از 0 شروع میشه

خب...

خط بعدش هم startActivity میکنه اون Activity بعدی که میخوای رو

حالا توی اون activity میایی یک کوئری اجرا میکنی مثلا

select * from tbl where id = " & position & "

و cur.position رو هم مساوی 0 قرار میدی و میگیری مقدار رو !

این اصول کار هستش به طور معمول...

باز ربط به این پیدا میکنه که شما بخواهید چیکار کنید و چیکار کرده باشید و چطور بخواهید اطلاعات رو نمایش بدید و چه قابلیت هایی برای دیکشنری بزارید

کار کنید روش و هرجا که سوال داشتید و به مشکل برخورد کردید توی همین تاپیک اطلاع بدید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...