رفتن به مطلب
  • 0

تغییر محتوای لیست ویو تولید شده

aliyanpc

سوال

من یک برنامه ای نوشتم که لیستی شبیه به برنامه دیوار دارد فقط مشکی که دارم تمام عکس ها که به صورت blob در دیتابیس آنلاین هست را فراخوانی می کنم و با متن می خواهم داخل لیست ویو نمایش بدم تا لود شدن کامل عکس زمان طول می کشد و در واقع لیست دیر نمایش داده می شود می خواستم ببینم که راهی داره که مثل برنامه دیوار اول لیست با متن که سریع لود می شود نمایش داده شود و بعدا عکس ها یکی یکی از دیتابیس خوانده شود و در همان خط مربوطه نمایش داده شود که سرعت برنامه پایین نیاید .
اصلا امکانی هست که یک مقداری که در لیست هست را حالا چه با پنل درست شده باشد یا نه تغییر دهیم مثلا من یک لیبل در پنل ایجاد کردم و به صورت لیست ویو نمایش دادم حالا میخوام یک سطر خاص از لیست بدون اینکه لیست دوباره ایجاد شود متن لیبل تغییر کند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من یک برنامه ای نوشتم که لیستی شبیه به برنامه دیوار دارد فقط مشکی که دارم تمام عکس ها که به صورت blob در دیتابیس آنلاین هست را فراخوانی می کنم و با متن می خواهم داخل لیست ویو نمایش بدم تا لود شدن کامل عکس زمان طول می کشد و در واقع لیست دیر نمایش داده می شود می خواستم ببینم که راهی داره که مثل برنامه دیوار اول لیست با متن که سریع لود می شود نمایش داده شود و بعدا عکس ها یکی یکی از دیتابیس خوانده شود و در همان خط مربوطه نمایش داده شود که سرعت برنامه پایین نیاید .

اصلا امکانی هست که یک مقداری که در لیست هست را حالا چه با پنل درست شده باشد یا نه تغییر دهیم مثلا من یک لیبل در پنل ایجاد کردم و به صورت لیست ویو نمایش دادم حالا میخوام یک سطر خاص از لیست بدون اینکه لیست دوباره ایجاد شود متن لیبل تغییر کند

سلام

تا جایی که من میدونم ، برنامه دیوار ، تصاویر رو به شکل blob ذخیره نمیکنه ، لینک تصاویر رو ذخیره میکنن و بعد هم دستور دانلود رو به کتابخونه هایی مثل پیکاسو میدن ، متن لود میشه و پیکاسو بعد از دانلود ، تصویر رو میاره و میذاره در اون سطر

سمپل ها و توضیحات کتابخونه اریا لیست ویو رو ببینید...

لینک ارسال

دوستان واقعا یعنی کسی نمیدونه چطوری میشه ممنون میشم اگه یک راهنمایی یا یک قعطه کدی یا مثالی برام بزارید خیلی واجبه!!!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...