رفتن به مطلب

سورس کتاب فول متریال b4a + انیمیشن

Negan

ارسال‌های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، qaz1212 گفته است :

سلام کتابخونه های پولی رو چجوری باید خرید،میگه فروشگاه بسته است!

سلام دوست عزیز

به زودی دوباره فروشگاه راه اندازی میشه و میتونید خریداری بفرمایید یک مقدار صبور باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

کتابخانه پارس تولبار رو می خوام بخرم اما هرچی می گردم تو فروشگاه نیست می شه یک لینک فروشگاه  که درست باشه رو بدید؟

لینک ارسال

در 45 دقیقه قبل، Sinakhoda گفته است :

کتابخانه پارس تولبار رو می خوام بخرم اما هرچی می گردم تو فروشگاه نیست می شه یک لینک فروشگاه  که درست باشه رو بدید؟

به خاطر تغیرات انجمنه یکم صبور باشید اونم توی انجمن قرار میگیره :)

لینک ارسال

کتابخونه های

1. پارس تولبار
  2. آریا لیست ویو
  3. رو چن روز پیش خریدم ولی لینک نداد.کسی هم پاسخگو نیس
لینک ارسال

در 27 دقیقه قبل، qaz1212 گفته است :

کتابخونه های

1. پارس تولبار
  2. آریا لیست ویو
  3. رو چن روز پیش خریدم ولی لینک نداد.کسی هم پاسخگو نیس

سلام سیستم تغییر کرده به آدرس زیر برو و روی مدیریت کلیک کن

https://answercenter.ir/clients/purchases/

لینک ارسال

برای ساخت دکمه شناور نیازی به ریسورس جداگانه هم داریم؟؟ چون من خواستم مثل همین دکمه رو بسازم به مشکل خوردم ممنون می شم راهنمایی کنید .

لینک ارسال

سلام.از اینکه این سورس مفید رو رایگان در اختیار قرار دادین سپاسگذارم.

آدرس دهی هایی که قرار دادین رو چطور  بذاریم؟مثلا این قسمت کدهارو متوجه نمیشم (اصلا چنین پوشه هایی رو ندارم)

#AdditionalRes: D:\Programing SoftWare\Programing\Material Learn\Material Learn\Resource\Resource\b4a_floatingactionbutton, de.amberhome.objects.floatingactionbutton
#AdditionalRes: ..\AriaListViewResources
#AdditionalRes: ..\res
#AdditionalRes: ..\notify
#AdditionalRes: D:\Programing SoftWare\Programing\libs\Libs\Ms material drawer rtl res\md-app\res
#AdditionalRes: D:\Programing SoftWare\Programing\libs\Libs\Ms material drawer rtl res\md-lib\res
#AdditionalRes: ..\res2
#AdditionalRes: ..\resource

امکانش هست این پوشه هارو برا دانلود قرار بدین؟

چنین اروری میده که مطمئنا  مربوط به آدرس دهی باید باشه

B4A version: 5.80
Parsing code.    (0.15s)
Compiling code.    (0.58s)
Compiling layouts code.    (0.74s)
Generating R file.    Error
invalid resource directory name: d:\android-sdk\sdkjadid\material_le\sdk\support\design AndroidManifest.xml
invalid resource directory name: d:\android-sdk\sdkjadid\material_le\sdk\support\design libs
invalid resource directory name: d:\android-sdk\sdkjadid\material_le\sdk\support\design res
invalid resource directory name: d:\android-sdk\sdkjadid\material_le\sdk\support\design src

لینک ارسال

سلام عزیز جان اونایی ک ریسورسای محلی ان ک توی فولدر پروژه هست 

بقیه هم ک مشخصه فولدر ساپورت توی اس دی کا هستش باید مسیر رو دنبال کنین طبق سیستم خودتون ادرس بدید

لینک ارسال

ببخشید استاد من متریال رو تازه شروع کردم و کتابخونه هایی که گفتین هم خریدم به غیر از این کتابخونه ای که تو هیچ سایتی پیدا نکردم ( NiftyDialogBuilder )که اگه ممکنه لینک سایت رو برام بفرستین و اینکه مشکل آدرس دهی همچنان پابرجاست.من فولدر ساپورت توی اس دی کا رو   رو  به طور کامل آدرس دهی کردم(طبق فیلم آموزشی که آقای عرفانی عزیز گذاشتن) ولی اینکه فرمودین ریسورسای محلی توی فولدر پروژه هست  رو نتونستم پیداشون کنم یعنی این مسیر تو پروژه ای که فرستادین هست؟پوشه هاشو من پیدا نمیکنم.برای مسیری که تو اس دی کا هست پیدا میشه ولی برای کدای زیر نیست و ارور قبلی رو میده.ببخشید خیلی سوال میپرسم.آخه خیلی وقته دنبالشم که یاد بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

#AdditionalRes: D:\Programing SoftWare\Programing\Material Learn\Material Learn\Resource\Resource\b4a_floatingactionbutton, de.amberhome.objects.floatingactionbutton

یا

#AdditionalRes: D:\Programing SoftWare\Programing\libs\Libs\Ms material drawer rtl res\md-app\res
#AdditionalRes: D:\Programing SoftWare\Programing\libs\Libs\Ms material drawer rtl res\md-lib\res

لینک ارسال

سلام بعد انتقال انجمن لینک ها خراب شده لطف کنید لینک دانلود کتابخانه های رایگان و لینک خرید کتابخانه های پولی را هم بزارید

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، majid_comp گفته است :

سلام بعد انتقال انجمن لینک ها خراب شده لطف کنید لینک دانلود کتابخانه های رایگان و لینک خرید کتابخانه های پولی را هم بزارید

لینکارو چک کردم سالم هستن عزیز 

توی فروشگاه کتابخونه های پولی هستش ( پارس تولبار - اریا لیست ویو )

لینک ارسال

سلام 

ببخشید اینجا ادرس چه فایلی رو دادید؟

ممنون میشم جواب بدید

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، ddddd گفته است :

سلام 

ببخشید اینجا ادرس چه فایلی رو دادید؟

ممنون میشم جواب بدید

ریسورس های فلوتینگ اکشن باتن

لینک ارسال

ممنون از جوابتون

من ریسورس های فلوتینگ اکشن باتن را ندارم . میشه اونارو برای دانلود قرار دهید؟

لینک ارسال

در 34 دقیقه قبل، ddddd گفته است :

ممنون از جوابتون

من ریسورس های فلوتینگ اکشن باتن را ندارم . میشه اونارو برای دانلود قرار دهید؟

توی پست اول براتون قرار دادم عزیز جان

لینک ارسال

اگه بخوایم فصل بندی کتاب را با آریا لیست ویو نشون بدیم چطوری میشه اینکار را کرد؟

مثلا شما توی این سورس اومدین یه لایوت درست کردین به نام باتن و فصل های کتاب تون را با ایمیج ویو دونه دونه گرفتید، من میخوام به جای لایوت باتن یه آریا لیست ویو بزارم و فصل ها را توی آریا لیست ویو نشون بدم؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، qasem گفته است :

اگه بخوایم فصل بندی کتاب را با آریا لیست ویو نشون بدیم چطوری میشه اینکار را کرد؟

مثلا شما توی این سورس اومدین یه لایوت درست کردین به نام باتن و فصل های کتاب تون را با ایمیج ویو دونه دونه گرفتید، من میخوام به جای لایوت باتن یه آریا لیست ویو بزارم و فصل ها را توی آریا لیست ویو نشون بدم؟

خب دستی ب لیست ویو ایتم بده و توی ساب کلیک بر اساس پوزیشن بیا و دستور اون باتن های منو بده

این شکل دوتا لیست دارین یکی ب دیتابیس وصله یکی هم دستی با پوزیشن اومدین کدای منو توش قرار دادین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...