رفتن به مطلب

تاپیک جامع پیشنهادات بهتر شدن انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان عزیز

در پی بیکار شدن بنده و نزدیک عید نوروز شدن و ... در پی تغییرات اساسی در انجمن هستیم که همگی یهویی انجام میشن *ناز*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

دوستان عزیز هر کسی نظری ، انتقادی ، پیشنهادی ، سوالی ، گپی ، گفت و گویی ، اسپمی ، چیزی داره اینجا بگه تا در نظر بگیریم همه چیز رو.

از پیشنهادات خوب 100% استقبال میشه ، از انتقادها 100% استقبال میشه و سعی بر بر طرف کردنشون میشه و تعریف و تمجید ها هم 100% باعث

دلگرم تر شدن تیم مدیریت انجمن و بچه ها علاقه مند و پایه بند به این انجمن میشه و با قدرت بیشتری به کارشون ادامه میدن.

خواهشا کسانی که واقعا دوستدار این انجمن هستند مثل یک آینه تمام خوبی ها و بدی هایی یا پیشنهادی و نظری و ... دارن بگن !!!

پیشاپیش تشکر از حضور فعال همگی در این تاپیک *مرسی*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ما خوبیم بعضی از دوستان حس میکنن که ما باید جوابشون رو بدیم اینو عزیزان توجه داشته باشند*خنده* مهدی خوش اومدی

لینک ارسال

http://answercenter.ir/thread1695.html

اینجا چند مورد بیان شده !!!

تشکر فراوان.

یک چند مورد هم اینجا من بیان کنم که حداقل دلایلی هست که باعث سرد شدن خود بنده میشه:

http://answercenter.ir/thread834-2.html

این تاپیک رو امروز دیدم که هنوز هم UP هستش. yasinshop سوال رو کرده بود. یکی از مشکلات این بود که هرکی جواب داده هیچ تشکری رو انجام نمیده

و خب واقعا به نظر من اون کلید تشکر زدن چیزی زیادی نیست ، یک بار تا 10 بار جواب میدم ، بار 11 که دیدم هیچ تشکری انجام نمیشه دیگه نسبت به اون کاربر سرد میشم.

همین موردی که گفتم توی تاپیکی که دادم میتونید ببینید.

مورد دوم که از معایب همین تاپیکی که لینک دادم هست اینه که مثلا فرزاد موسوی اومده گفته:

باید همرو بریزی تو یه لیست بعد لیست رو سیو کنی نه اینکه تک تک

بعد yasin اومده گفته:

[b]File.Writelist(File.DirInternal,"tanzim.txt",fontsize,fonttype,colerfont.value)[/b]

خب اینجا من هیچ عیبی روی Yasin نمیزارم چون حتما آشنایی زیادی رو نداره با لیست.

بعد من هم کمک کردم و یاسین گفت اگه ممکنه کد بزارید که کد گذاشتم و با لیست توضیح دادم:

[b]Dim list1 As List
   list1.Initialize2(Array As Int(fontsize.Value))
   File.WriteList(File.DirInternal,"list.txt",list1)[/b]

بعد یاسین این رو داد:

[b]list1.Initialize2(Array As Int(fontsize.Value,fonttype,fonttype))[/b]

عیب های همین جوابی که داد: حتی دقت نکرده که دو بار fonttype رو نوشته ! دقت نکرده که fonttype باید از نوع string باشه نه int.

دقت نکرده که وقتی برای fontsize از value استفاده میکنه چرا برای موارد دیگه مقادیرشون رو نمیزاره !

خب باز تاکید میکنم هیچ عیبی رو برای این اشکال ها روی یاسین نمیزارم. بنده یک زمانی حلقه for رو هم بلد نبودم. اینقدر به این و اون چسبیدم و خوندم و خراب کردم

تا یاد گرفتم . پس روی هیچکس هیچ عیبی نیست از این لحاظ . فقط اینجا عیب اینه که هنوز خوب مفهوم int و string و value و ... رو نمیدونیم و میخواهیم

خیلی کارها رو انجام بدیم که دم راه برامون 10 تا مشکل پیش میاد. به خود yasin هم از چت باکس گفتم که یه خورده گیج بازی در آوردی حس ام پرید، صبر کن

جوابت رو میدم بعدا حتما.

من نمیگم تمام سست بازی ها و کمی آموزش ها و کم بودن کیفیت آموزش ها از کاربرها است، بیایین منصف باشیم و بگیم 50-50 هست.

آموزش GetElemets Part3 رو دیدید 100 نفر پست دادن که بزار بزار بزار ؟ یک نفر فقط نمونه سورس گذاشت.

به کاربرها هی میگیم عکس پیوست کنید ، سورس پیوست کنید ، ولی باز .... . خب اینها هم از نظر من میتونن خیلی تاثیر گذار باشن حداقل روی پاسخگویی به اون کاربر.

اینجا هیچکس قرار نیست از کسی ناراحت بشه ، قراره همگی مثل آینه حرفمون رو بزنیم !!!*قلب*

لینک ارسال

بـــــــــــــــله. این انجمن خوبه یکی از خوبیاش اینه که واسه من که نتم یکم پایینه زود لود میشه *خنده*

و خیلی خوبه که اساتید به هم احترام میذارن و مثل یه محیط اموزشی باهم حرف میزنند.

و یه بدی داره متاسفانه همونیه که آقا بهمن گفت و اینکار واقعا زشته.

اگه کسی تاپیکی زد و درخواست کمک کرد اگه بلد بودیم بیایم بهش کامل کمک کنیم اما اگه نصفه بلد بودیم بازم بیایم یه اطلاعات اندکی رو بهش بدیم.

به جای اینکه که به کاربر بگیم چرا سرچ نکردی این قبلا بوده تو انجمن بهتر نیست در کنار این حرف بیایم لینک همون تاپیک رو هم بهش بدیم تا دیگه ازاین به بعد سرچ کنه و کارش هم زود راه بیفته؟ ( چون بارها اتفاق افتاده که گفتیم این تو انجمن بحث شده و چرا سرچ نکردی؟ اما اصلا واقعا نبوده و خودمون اشتباه کردیم. پس لینک بدیم بهتر است)

آیا این خوب هست که سر کاربرامون منت بذاریم که ما داریم به شما یاد میدیم؟؟ *نگاه بد*

ما این انجمن رو وقتی افتتاح کردیم یعنی آماده ایم که به سوال کاربرا جواب بدیم و یه جورایی وظیفمون هست دیگه... پس چرا انجمن محلی برای پرسیدن سوال داره؟

البته اگه بلدیم که یاد بدیم ، اگه بلد نبودیم اشکالی نداره وباهم به نتیجه میرسیم و اگه این جواب ارزش داره و نمیتونیم بگیم پس بذاریم تو فروشگاه.

بنابراین این اشتباه و زشت هست که بیایم به کاربر بگیم ما مجبور نیستیم جواب سوال شمارو بدیم که؟ اصلا واقعا آدم شرمنده میشه... بله اگه مجبور نیستیم پس نیایم اصلا پاسخ ندیم.

البته دوستان ناراحت نشنااا من غلط بکنم به کسی توهین کنم. *تک قلب*

اگه بازم انتقادی یادم اومد اعلام میکنم. *خنده*

اگر اینجوری بودیم که سعی کنیم خودمون رو اصلاح کنیم و اگه نبودیم که سعی کنیم بهتر از این بشیم.

و در نهایت: *زکات علم یاددادن است* و باعث میشه خودمون یاد بگیریم.

لینک ارسال

جانا سخن از زبان ما میگوی

قربون دهنت آقای ایزدی

دوستان که سوال دارن اول سایت خوب بگردن اگر اونجا جواب داده بودن که هیچ

بعد بیا تاپیک بزنن این جوری وقت کسای مثل آقای ایزدی و دیگر دوستان بیخودی گرفته نمیشه

البته ایده دارم برای سایت ولی باید فک کنم

لینک ارسال

تشکر از پژمان نیکروان عزیز .

بنده کاملا با حرف شما موافق هستم و طی گرد همایی بزرگی که بچه های انجمن قراره انجام بدن (توی یک مسنجر که بعدا اعلام میکنم)این حرف هارو به همه ی کاربرها و مدیران میزنم.

در مورد اخطار جست و جو هم یک طرف حق با شماست و یک طرف حق با ما.

یک جای دیگه بعضی موقع ها جواب های بدی میشنویم: به یک نفر میگیم توی فلان بخش هستش توی فلان عنوان. بعد کاربر میگه میشه لینک رو بدید؟ *گاز*

بخدا دیشب به من پیام دادن:

1096d1425121774-moshkel.jpg

یعنی بعضی ها متاسفانه توقع لینک دانلود و حل مشکل و ... رو از توی واتس اپ دارن *لال*

تنها کار خوبی که کردم بلاک نکردم این دوست عزیز رو. فقط جواب ندادم دیگه.

بیشترین چیزی هم که من رو ناراحت کرده تا الان و اولین باره که دارم مطرحش میکنیم اینه:

یک کاربر توی وایبر پیام میداد و همش سوال میکرد، بنده گذشت و یه دو روز جواب ایشون رو ندادم و میگفتم

از انجمن مطرح کنید ، بعد از دو روز فحش ناموسی دادن . بنده هیچ پاسخی ندادم بهشون . فقط بلاک کردم.

اینا رو هم گفتم یه خورده خالی بشم حد اقل خودم *سرپایین*

لینک ارسال

سلام دوست عزیز پژمان نیکروان باز میگم انجمن زدیم کمک میکنیم یعنی خودمون میدونیم کاره خیریه!

اماکسی نمیتونه مجبورکنه مارو باید جواب بدیم حالا ما که با تمامه بدی خوبی ها داریم جواب میدیم من میام تاپیک میدم میگم سرچ کن میتونم راحت لینک بدم طرف سریع کارش راه بیوفته اما این انصافه؟ من خودم پدرم در اومده که دارم تاپیک میدم اون شخص نمیخاد یه سرچی کنه؟ یکم بگرده؟ همین گشتناس که باعث پیشرفت میشه

موفق باشید عزیزان

لینک ارسال

به نظرم هر کی از شما تو واتس اپ و... سوال پرسید بگید فقط تو انجمن بپرس

شماره که دادم فقط برا همکاری یا سفارش پروژس والسلام

لینک ارسال

به نظرم هر کی از شما تو واتس اپ و... سوال پرسید بگید فقط تو انجمن بپرس

شماره که دادم فقط برا همکاری یا سفارش پروژس والسلام

همین کار رو میکنم بنده *tashvigh* حتی سوال های تقریبا پیچیده و تخصصی که توی اسکایپ پرسیده میشه هم به انجمن ارجاع میدم

لینک ارسال

اقــــــــــــا ســـــلام

بنده با تمام عقیده ی شما موافق ام

آدم باز حق شناس باشه

من همیشه مشکلی داشته باشم سرچ میزنم و الکی تاپیکی نمیزنم که اسپم شه

منم میتونم مثل خیلیــا تاپیک هـــارو شلوغ کنم و ....

به هــــــر حـــال آدم باز یک خورده واسه اون چیزی که یاد می خواد بگیره حوصله داشته باشه

یک کلمه سرچ زدن هیچ چیزی ازش کم نمیشه

بگزریم *خوشمزه*

-------------------

منم در مورد انجمن یک پیشنهاد دارم

این پیشنهاد اینه که یکم دست به سر و گوش این انجمن بزنین یک استایل شیک و ساده بزارین

صحبـــت اضافی نداریم فقط ســـــــلامتی و سربلنـــدی

همــــــین *همینه*

لینک ارسال

تم و بنر و تصویر سمت رو اینا رو عوض کن

البته تمش خوبه و در آخر پیشاپیش عیدت مبارک *خنده**ناز*

لینک ارسال

من یه پیشنهاد دارم

پیشنهاد نیست یه توصیس

دو تا چیز آفت انجمنه

یکی اینه که هیچ تغییراتی توی انجمن به مدت طولانی اعمال نشه

خدا رو شکر این انجمن فعلا به همچین وضعی دچار نشده و از آقا مهدی هم میخوام نذاره بشه

شاید منظورمو متوجه نشده باشین حیف نمیشه انجمنی رو مستقیما مثال زد ولی شاید بازیسازا گرفته باشن کدوم انجمنو میگم

دومین آفت هم اینه که خیلی تغییرات زیاد باشه

مثلا هرروز یه بخش به انجمن اضافه و یه بخش برداشته شه

و یا هرروز قالب عوض شه و هرروز مدیر اضافه یا کم شه

بعضی اجنمنا هم اینطورین که کلا رو مخن آدم فکر میکنه هرروز اومده یه جای جدید

هر چیه چکیده ی حرفم اینه که نه افراط کنین نه تفریط

موفق باشین

لینک ارسال

مهدی جان بدون اغراق میگم این انجمن نعمتیه واسه مبتدیا

اما خب از ی طرفی هم بار علمی اساتید زیاده و شاید مسایل ابتدایی رو ک نیازه واسه یه مبتدی نادیده میگیرند چون پخته شدند

بابت تشکر هم من خودم تا جایی ک بتونم و از دستم بیاد و یادم نره میزنم دکمشو اما خب ممکنه یاسین جان هم یادشون رفته باشه

لینک ارسال

آقا آرمین درسته منم میگم سرچ که باید بکنن،اما بعضیا تازه واردن نمیدونن،حالا بیخیال *خنده*

اما میگم که اگه مجبور نیستیم جواب بدیم پس این جلمه هم نگیم : "دوست عزیز ما مجبور نیستسیم جواب شمارو بدیم که"

ولی در بعضی مواقع حق داریم اینو بگیما،چون بعضیا بد صحبت میکنن که حقشونه *همینه*

و اما دوتا پیشنهاد دیگه:

1.بنظرم آقا مهدی برچسب های مدیریتی انجمن رو عوض کنید و یکمی تغییر پیدا کنه. یه چیز قشنگ و تمیز در بیاد که کنارش هم عکس اندروید یا بیسیک4اندروید داشته باشه.

2.قبلا هم بهتون پیشنهاد داده بودم. خیلی خوبه که چیزی درست کنید که محصولات فروشگاه رو داخل انجمن بصورت تصادفی نشون بده. چون خیلیا هستند فقط به سایت اصلی منتقل میشن و خبر ندارن تو فروشگاه چی میگذره. یا باید تاپیک زده بشه.

خیلی عالی میگه اگه محصولات فروشگاه توی انجمن بصورت تصادفی 3 یا 4تایی نمایش داده بشن توی تابلو اعلاناتی جایی...

لینک ارسال

همین 4-5 نفر فقط نظر داشتن؟ بقیه براشون فرق نداره که انجمن به چه صورت باشه؟ *سرپایین*

لینک ارسال

کلا موافقم. با پژمان

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

وقتی آدرس سایت رو می زنم این صفحه میاد که عکسش رو گذاشتم 58.png

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...