رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در قرار دادن عکی در دیتابیس افلاین

seyyedali

سوال

سلام دوستان 

عکس زیر دیتابیس منه،تو برنامم گفتم بیا radif رو بشمارو بخون  و titr رو به عنوان لیبل تو صفحه اصلی نشون بده، و اگر رو هر تیتر کلیک شد مقدار value رو نمایش بده

حالا مشکل اینجاست که من میخام برای هر تیتر به غیر از متن عکس هم اضافه کنم،گفتم اگر id صفر بود متن هست و اگر یک بود عکس

عکس

مشکل اینجاست که برای هرعکس هم باید یه ردیف درست کرد،که اون ردیف هم titr داره و خالی هست و تو صفحه اصلی یه لیبل ایجد میکنه و عکس رو هم لود نمیکنه

سعی کردم خوب توضیح بدم مشکل رو

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوباره

دوستان من کد لازم ندارم ها

فقط راهنمایی میخام 

لینک ارسال

درود

حقیقتا من نفهمیدم :unknown:

فقط اینجا رو فهمیدم :

عکس زیر دیتابیس منه،تو برنامم گفتم بیا radif رو بشمارو بخون  و titr رو به عنوان لیبل تو صفحه اصلی نشون بده، و اگر رو هر تیتر کلیک شد مقدار value رو نمایش بده

حالا یک تا سوال :

تمام titr یا عکس دارن یا نه ؟؟

بعدش این قسمت زیر رو خیلی بیشتر توضیح بدید...

در 11 ساعت قبل، seyyedali گفته است :

مشکل اینجاست که برای هرعکس هم باید یه ردیف درست کرد،که اون ردیف هم titr داره و خالی هست و تو صفحه اصلی یه لیبل ایجد میکنه و عکس رو هم لود نمیکنه

مثلا که اون ردیف هم تیتر داره و خالی هست یعنی چی؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، مهدی ایزدی گفته است :

درود

حقیقتا من نفهمیدم :unknown:

فقط اینجا رو فهمیدم :

عکس زیر دیتابیس منه،تو برنامم گفتم بیا radif رو بشمارو بخون  و titr رو به عنوان لیبل تو صفحه اصلی نشون بده، و اگر رو هر تیتر کلیک شد مقدار value رو نمایش بده

حالا یک تا سوال :

تمام titr یا عکس دارن یا نه ؟؟

بعدش این قسمت زیر رو خیلی بیشتر توضیح بدید...

مثلا که اون ردیف هم تیتر داره و خالی هست یعنی چی؟

عکس دیتابیس

بر اساس تصویر پیوست شده ، من تو اکتیویتی main گفتم که بیا عناوین  ستون titr  رو تو مولتی پنل نشون بده

بعد رو هر کدوم از عناوین مولتی پنل کلیک شد برو تو اکتیویتی دیگه و متن و عکس رو  از value  مربوطه ،اونجا نشون بده،

مشکل اینجاست که من از اول نمیخاستم تصویر بزارم تو برنامم ولی حالا لازم شده که بزارم 

طبق عکسی که پیوست شده چجوری عکس داخل دیتابیس بزارم که هم مولتی پنلم رو درست نشون بده و هم عکس هارو و تداخلی هم نداشته باشن

لینک ارسال

مشکلم دقیقا مثل درست کردن یک کتابه

تو منو اصلی چند تا گزینه هست که روشون کلیک میشه تو منو بهدی چند تا عکس و متن نمایش میده

دیتابیس یک کتاب جچوریه؟

لینک ارسال

سوال اینه که دیتابیس اینا رو چجوری باید بنویسم

عکس  اول

10.png

...................................................................................................................

عکس دوم

11.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...