رفتن به مطلب
  • 0

لود کردن از دیتابیس آنلاین

fileman

سوال

سلام به همه دوستان

اول از همه تسلیت عرض میکنم خدمت دوستانی که باید از شنبه برن سر کلاس و درس :empathy3:

یه سوال:

توی مسنجر ها زمانی که کاربر a یه پیام به کاربر b میفرسته ، این پیام توی گوشی هر دو نمایش داده میشه . حالا من میخوام همین کار رو با بیسیک و php انجام بدم .(از سوکت نویسی نمیخواهم استفاده کنم) من اومدم یه تایمر گذاشتم که مثلا هر 3 ثانیه اطلاعات رو از دیتابیس آنلاین لود کنه و توی بیسیک نشون بده ، ولی مشکل اینجاست که هر بار تمام اطلاعات رو از اول لود میکنه !

میخواستم ببینم کسی از دوستان میتونه یه راه حل یا کد php ارائه بده ؟آیا؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 57 دقیقه قبل، fileman گفته است :

سلام به همه دوستان

اول از همه تسلیت عرض میکنم خدمت دوستانی که باید از شنبه برن سر کلاس و درس :empathy3:

یه سوال:

توی مسنجر ها زمانی که کاربر a یه پیام به کاربر b میفرسته ، این پیام توی گوشی هر دو نمایش داده میشه . حالا من میخوام همین کار رو با بیسیک و php انجام بدم .(از سوکت نویسی نمیخواهم استفاده کنم) من اومدم یه تایمر گذاشتم که مثلا هر 3 ثانیه اطلاعات رو از دیتابیس آنلاین لود کنه و توی بیسیک نشون بده ، ولی مشکل اینجاست که هر بار تمام اطلاعات رو از اول لود میکنه !

میخواستم ببینم کسی از دوستان میتونه یه راه حل یا کد php ارائه بده ؟آیا؟

سلام

بیا از دیتابیس افلاین هم استفاده کن

هر بار تعداد فیلد های دیتابیس افلاین و انلاین رو چک کن که اگر انلاین بیشتر بود بیاد به فیلدهای افلاین اضافه کنه

لینک ارسال

سلام.

اولا متشکر از شما بخاطر عرض تسلیتتون، انشالله غم آخرمون باشه! (البته واس من غم یکی مونده به آخره)

خب شما خیلی کلی درباره مشکل توضیح دادی منم یک راهنمایی کلی میکنم،

توی دیتابیس مبحثی هست به نام OFFSET که میاد درواقع از id رکوردی که بهش میدیم شروع میکنه به خوندن رکوردها و رکوردهای قبل از اون رو نمیخونه

فکر میکنم همچین فرایندی رو باید ایجاد کنید تا فقط رکوردهای جدید دریافت کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...