رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در استفاده از درگاه واسط بانکی

fun_code

سوال

با سلام

بنده یکی از برنامه های خود را بصورت درون پرداخت بفروش می رسانم.

از درگاه واسط بانکی و با استفاده از کتابخانه های WebViewExtras و SslErrorWebView و JSInterface این مورد را پیاده سازی کردم.

مشکل اینجاست که گاهی اوقات پس از تکمیل خرید و بازگشت از درگاه واسط به سایت بنده و اجرای فایل get.php ، دستور myInterface.execJS اجرا نمی شود.

یعنی بارگزاری آدرس فایل php.get کامل می شود اما دستورات فایل get.php اجرا نمی شوند...!!!

به نظر شما مشکل از هاست است یا برنامه نویسی ؟

این مورد رو هم بگم که دستورات فایل php اطلاعات خرید را در دیتابیس ذخیره میکنه... زمان هایی که این مشکل رخ میده ، خرید هم در دیتابیس ذخیره نمیشه !

اخیرا 70درصد خرید ها با این مشکل روبرو میشن و کاربران معترض شدن.

پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

من هم میخوام اینکارو انجام بدم توی برنامه‌ام ولی نمیدونم چطوری میشه صفحه بانک رو لود کرد؟ چون همونطور که میدونی نمیشه با وب ویو معمولی لود کرد. ممنون میشم من رو راهنمایی کنی.

در مورد مشکلت، شما دیباگ کن و ارور رو توی فایل لاگ نگاه کن

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، AMiN.M7892 گفته است :

سلام،

من هم میخوام اینکارو انجام بدم توی برنامه‌ام ولی نمیدونم چطوری میشه صفحه بانک رو لود کرد؟ چون همونطور که میدونی نمیشه با وب ویو معمولی لود کرد. ممنون میشم من رو راهنمایی کنی.

در مورد مشکلت، شما دیباگ کن و ارور رو توی فایل لاگ نگاه کن

سلام دوست عزیز،

کتابخانه های مورد نیاز رو گفتم...

کتابخانه های مورد نیاز رو نام بردم.

کتابخانه webviewextras شبیه webview هست و میشه داخلش درگاه رو لود کرد.

مشکلی که عرض کردم اررور نیست و خطایی نداره...

گاهی اوقات آدرس بازگشت از درگاه اجرا نمیشه...

لینک ارسال

با استفاده از intent مرورگر رو باز کنید و ادرسم همون ادرس درگاه بزنید و مقدار پول رو هم get کنید حالا تو تایید یه هم بیایید سبد خرید ایجاد کنید که اونجا دخیره بشه پس راحت کاربر بعد از خرید میتونه لیست خریدشم ببینه موفق باشید.

حالا اگه اقای ایزدی اجازه بدن اموزش ایجاد درگاه بانک ملت و پرداخت هم اموزش میدم .

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، mohammad3250 گفته است :

با استفاده از intent مرورگر رو باز کنید و ادرسم همون ادرس درگاه بزنید و مقدار پول رو هم get کنید حالا تو تایید یه هم بیایید سبد خرید ایجاد کنید که اونجا دخیره بشه پس راحت کاربر بعد از خرید میتونه لیست خریدشم ببینه موفق باشید.

حالا اگه اقای ایزدی اجازه بدن اموزش ایجاد درگاه بانک ملت و پرداخت هم اموزش میدم .

سلام

از راهنمایی شما متشکرم.

اما دقیقا روندی رو که گفتید رو نمیتونم کدنویسی کنم. دیدم بعضی برنامه زمان پرداخت وارد یه مرورگر خارجی میشن و پس از پرداخت مرورگر بسته میشه. جالبه که چطور کدنویسی شده که مثلا به فلان آدرس که رسید مرورگر بسته میشه !

همچین کد php یا asp و یا html داریم که مرورگر بسته بشه ؟

بنده شبیه به مارکت ها عمل کردم و که کاربر درون برنامه اقدام به خرید کنه...

که هم از هک تا حدی جلوگیری بشه ، هم شبیه به مارکت های باشه که کاربر آشنایی بیشتری داره...

البته سبد خرید ایجاد بیشتر به درد کاربر میخوره...

من از درگاه برای نامحدود شدن برنامه و یا بازی استفاده می کنم.(که فقط یک مرتبه خرید لازمه و نیازی به مشاهده تاریخچه خرید کاربر نیست)

ممنون میشم آموزشی تهیه بفرمایید و در فروشگاه قرار دهید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...