رفتن به مطلب
  • 0

قرار دادن عکس بین متن بدون دیتابیس

Hayperapp

سوال

سلام دوستان با عرض معذرت ...

دوستان من یک اموزش توی http://irprogram.com دیدم که عکس رو بین متن با دیتابیس اورد .. اموزش خوبی بود ولی مشکل من این جاست که من چندتا متن جدا با عکس های جدا دارم که هر کدوم مربوط به بخش خودشون هستن  ... ولی توی این اموزش برای کلا یک صفحه درست کرده ...

من یک لیست ویو دارم که چندتا ایتم داره و میخوام روی هر ایتم کلیک بشه اموزش مخوص اون ایتم باز شه .. ببخشید که طولانی شد ..

بعد اینم میخواستم بگم که میشه همین کار رو بدون دیتابیس کار کرد .. مثلا با text اگه میشه ممنون میشم یه سورس بهم معرفی کنید 

مثال برنامه بدن سوزی گروه اناهیتا توی بازار 

یا اموزش برنامه نویسی b4a توی بازار 

از تمام دوستانی که کمک میکنند  به کسانی که علاقه مند به یادگیری برنامه نویسی هستند  تشکر میکنم . ممنون

Screenshot_۲۰۱۶-۰۹-۲۶-۲۳-۴۱-۱۸.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، Hayperapp گفته است :

سلام دوستان با عرض معذرت ...

دوستان من یک اموزش توی http://irprogram.com دیدم که عکس رو بین متن با دیتابیس اورد .. اموزش خوبی بود ولی مشکل من این جاست که من چندتا متن جدا با عکس های جدا دارم که هر کدوم مربوط به بخش خودشون هستن  ... ولی توی این اموزش برای کلا یک صفحه درست کرده ...

من یک لیست ویو دارم .....

سلام

یه راه خوب بهتون پیشنهاد میدم،ولی پیاده سازیش با خودتونه

شما لیست صفحه اولتون رو با دیتابیس تو لیست ویو نشون میدین،مثلا 10 تا عنوان دارید ، و برای هرکدوم هم یک ایدی

حالا شما میای برای هر عنوانت یه جدول جدا درست میکنی ، یعنی 10 تا جدول به ازای 10 تا عنوانتون

حالا میگی اگر روی ایدی مثلا 2 کلیک شد بیا و جدول 2 رو لود کن.

فکر کن روش کار سختی نیست

لینک ارسال

باور بفرمایید قرار دادن عکس بین متن ها بدون استفاده از دیتابیس، چندین برابر سخت از با دیتابیس هستش :DD:

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، مهدی ایزدی گفته است :

باور بفرمایید قرار دادن عکس بین متن ها بدون استفاده از دیتابیس، چندین برابر سخت از با دیتابیس هستش :DD:

اقای ایزدی خوب با دیتابیس برای چجور میشه ..

من اموزش اقا اسکندری رو هم دیدم برای فراخوانی متن و عکس ولی اونم برای کلا یک صفحه بود ... اما من میخوام که چندین عکس و چندین متن رو که هر کدام از این ها مربوط به یک مبحث هست رو بیارم .. با کتاب خانه فراخوانی یه عکس بالا میاره و بقیه متن .. 

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، seyyedali گفته است :

سلام

یه راه خوب بهتون پیشنهاد میدم،ولی پیاده سازیش با خودتونه

شما لیست صفحه اولتون رو با دیتابیس تو لیست ویو نشون میدین،مثلا 10 تا عنوان دارید ، و برای هرکدوم هم یک ایدی

حالا شما میای برای هر عنوانت یه جدول جدا درست میکنی ، یعنی 10 تا جدول به ازای 10 تا عنوانتون

حالا میگی اگر روی ایدی مثلا 2 کلیک شد بیا و جدول 2 رو لود کن.

فکر کن روش کار سختی نیست

عزیز از این راه که گفتم میشه

لینک ارسال

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...