رفتن به مطلب

porya

ارسال‌های توصیه شده

در 2 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

بی زحمت یه اسکرین شات از SDK تون بزارید ببینم چه نسخه هایی رو دارید. از EXTRA بزارید چون این قسمته که خیلی مهمه

lvn0_sdk.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با عرض سلام و احترام خدمت کاربران گرامی کتابخانه MaterialIntro این کتابخانه مانند تصویر زیر صفحه های راهنما یا مقدمه فوق العاده زیبا به سبک متریال ایجاد میکند و هنگام اسکرول صفحه میتونید انی

سلام بله آپدیت فایل، آموزش و . . . شامل خریداران میشه، یعنی نیازی به خرید دوباره نیست.

بله همونطور که آقای ارتا گفتند این امکان وجود داره.

تصاویر ارسال شده

تو کتابخونه های بیسیک برید هم اونی که توی درایو C و هم AditionalLib ببینید یه همچین فایلی میبینید یا نه android-support-v7-appcompat.jar 

اگه بود حذفش کنید و دوباره تست کنید ببینید خطا میده یا نه

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

تو کتابخونه های بیسیک برید هم اونی که توی درایو C و هم AditionalLib ببینید یه همچین فایلی میبینید یا نه android-support-v7-appcompat.jar 

اگه بود حذفش کنید و دوباره تست کنید ببینید خطا میده یا نه

فقط تو کتابخونه های بیسیک بود ک حذف کردم اما باز نشد

لینک ارسال

من تستش کردم الان. موردی نداره عزیز. توی فایلی که دریافت کردین دوتا دیگه فایل جار هم هست android-support-v4 و glide-3.7.0 اینا رو هم باید توی کتابخونه های بیسیک کپی کنید. دیگه چیزی نمیتونه که بخواد خطا بگیره

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

من تستش کردم الان. موردی نداره عزیز. توی فایلی که دریافت کردین دوتا دیگه فایل جار هم هست android-support-v4 و glide-3.7.0 اینا رو هم باید توی کتابخونه های بیسیک کپی کنید. دیگه چیزی نمیتونه که بخواد خطا بگیره

بهرحال ممنونم

خودم یکم میوفتم توش ببینم میتونم کاری کنم

به چیز جدیدی بر خوردم میگم کمکم کنید.

فقط اینو بهم میگید ک چیه و چ کاربردی داره ؟ وقتی اینو میزارم تو پروژه هام گیر میده فورس کلوز میشه

#Extends: android.support.v7.app.AppCompatActivity

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، atlasm گفته است :

#Extends: android.support.v7.app.AppCompatActivity

این که یه چیز سادس دیگه. توی جاوا وقتی بخوایم یه اکتیویتی از نوع AppCompatActivity بسازیم میام و کلاس رو مشتق میکنیم از AppCompatActivity به شکل زیر

public class MainActivity extends AppCompatActivity {

}

حالا توی بیسیک هم با همین دستور ....Extends: android.support.v میایم و این کارو میکنیم.

اگه واسه پروژه های دیگه هم این ارور وجود داره حتما یه اشکال توی SDK تون هست.وگرنه دلیلی نداره که گیر بده. توعکسی که از SDK گذاشتین شما توی extra اگه دقت کنید دوتا نسخه android support librery دارین یکی نسخه 22 هست و یکی هم 23 نسخه 22 رو حذف کنید شاید دلیلش اینه که ایراد گرفته تداخلی چیزی به وجود اومده احتمالا

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...

با سلام

برای این کتابخانه آموزشی به غیر از سورس هست مثلا یک آموزش ویدیویی

با تشکر

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام حضرات

آقا کتابخونه تو حالت landscape با appcompat 3.57 کار نمی کنه 

لینک ارسال

کتابخونتون پر از اشکاله و کسی هم نیست جواب بده و رفع مشکل کنه سازنده کتابخونه هم مث اینکه کلا انجمن رو ترک کرده وکتابخونه و  نسخه گلایدشو هم آپدیت نکرده در کل پشتیبانی بسیار ضعییییف  لطفا دوستانی که آشنایی با کتابخونه دارن ویرایشش کنند ممنونم

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 1397/08/27, 18:07:39، sinaparsian گفته است :

کتابخونتون پر از اشکاله و کسی هم نیست جواب بده و رفع مشکل کنه سازنده کتابخونه هم مث اینکه کلا انجمن رو ترک کرده وکتابخونه و  نسخه گلایدشو هم آپدیت نکرده در کل پشتیبانی بسیار ضعییییف  لطفا دوستانی که آشنایی با کتابخونه دارن ویرایشش کنند ممنونم

سلام شرمنده بابت تاخیر

خیلی وقته دیگه سمت این کتابخونه ها نرفتم اما برای مشکل شما باید برید تو پوشه res کتابخونه و فولدر layout-land اون فایل fragment_help_tutorial_image.xml رو حذف کنید مشکل حل میشه و تو حالت landscape جواب میده

لینک ارسال

• 6 ماه بعد...

با سلام ، من کتابخانه خریدم ولی لینک دانلودش نیومد دانلود کنم ، درحال حاضر من پرداخت کردم اما کتابخانه رو ندارم

:gerye:

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، mr.saymon گفته است :

با سلام ، من کتابخانه خریدم ولی لینک دانلودش نیومد دانلود کنم ، درحال حاضر من پرداخت کردم اما کتابخانه رو ندارم

:gerye:

تو مدیریت خریدتون هست که عزیز. از اونجا باید دانلود کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...